Sporto garantas vs R2P Sport (90:75)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2021 spalio 13 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Sporto garantas“ įtikinamai nugalėjo „R2P Sport“

2021 spalio 13 d., Trečiadienis, 21:11 val., peržiūros: 390

Spalio 13 dieną Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2021 rungtynės, kuriose susitiko „Sporto garantas“ ir „R2P Sport“.

Rungtynės prasidėjo trijų minučių „Sporto garanto“ komandos spurtu, po kurio švieslentėje degė rezultatas 9:0 ir varžovai buvo priversti prašyti minutės pertraukėlės. Po minutinės svečiams pavyko atsitiesti ir pradėti rinkti taškus, tačiau gynyboje sunkiau sekėsi žaisti sėkmingai. Iki kėlinio galo skirtumas tarp komandų išliko dviženklis – 32:09. šeimininkų naudai. Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai susidūrė su sunkumais puolime, o tuo netruko pasinaudoti „R2P Sport “ ekipa, kuri sumažino skirtumą iki 14 taškų. Per likusią kėlinio dalį šeimininkai vėl įsiveržė į priekį ir tarp komandų rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo – 43:29.

Trečiasis kėlinys prasidėjo gan rezultatyviai abiejose aikštelės pusėse, tačiau kėliniui įpusėjus šeimininkai vėl įsibėgėjo ir surengė dar vieną 10-ies taškų spurtą, po kurio komandas skyrė jau 20 taškų. Iki kėlinuko galo komandos sužaidė beveik lygiomis ir po trijų kėlinių „Sporto garantas“ priekyje rezultatu 65:49. Lemiamas rungtynių kėlinys teliko tik formalumas ir „Sporto garantas“ iškovojo pergalę rezultatu – 90:75.

Aurimas Gavelis

„Sporto garantas“ nepaliko vilčių BC „Rhino“ (2021 rugsėjo 21 d., antradienis, 21:47 val.)„Sporto garantas“ įsirašė dar vieną pergalę (2021 rugsėjo 28 d., antradienis, 22:03 val.)„Sporto garantas“ užtikrintai įveikė „KSM'93 ‒ Bulvaras“ekipą ir žengia į finalą (2021 spalio 18 d., pirmadienis, 20:32 val.)„Adma“ turėjo pripažinti „R2P Sport“ ekipos pranašumą (2021 spalio 26 d., antradienis, 20:58 val.)Rezultatyviose rungtynėse ‒ lengva „Sporto garantas“ krepšininkų pergalė prieš „Ariogala“ ekipą (2021 rugsėjo 24 d., penktadienis, 20:21 val.)„Laikinosios sostinės“ Didžiosios taurės 2021 nugalėtojais tapo „Kauno TPMC“!!! (2021 spalio 24 d., sekmadienis, 22:01 val.)„Omega“ turėjo pripažinti „Sporto garanto“ pranašumą (2021 spalio 04 d., pirmadienis, 20:16 val.)Atkakliai kovoję „R2P Sport“ nusileido „GZP“ krepšininkams (66:83) (2021 rugsėjo 27 d., pirmadienis, 23:02 val.)Visas rungtynes pirmavę „R2P Sport“ nugalėjo „Klausučių alaus daryklą“ (2021 spalio 22 d., penktadienis, 20:52 val.)Dėl traumos rungtynių pradžioje kapitoną praradusi bei E. Aukštikalnio nesulaikiusi „R2P Sport“ Mažosios taurės finale nepasipriešino „Lemora & Minaltra“ ekipai (2021 spalio 27 d., trečiadienis, 21:53 val.)