Klausučių alaus darykla vs Kauno Rami (93:57)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2021 spalio 11 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Klausučių alaus darykla“ susitvarkė su „Kauno Rami“ (93:57)

2021 spalio 11 d., Pirmadienis, 22:18 val., peržiūros: 428

Pirmadienį, spalio 11 d., Kauno profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ mažosios taurės 2021 rungtynės, kuriose susitiko „Klausučių alaus darykla“ ir „Kauno Rami“. Rungtynes laimėjo „Klausučių alaus darykla“ rezultatu 93:57 (36 :20, 12:9, 21:12, 24:16).

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo šeimininkų ekipa, kuri nesusidūrė su didesniais sunkumais puolime, o gynyboje taip pat atrodė neblogai. Sužaidus penkias minutes, skirtumas tarp komandų buvo jau devyni taškai. Vėliau skirtumas tarp komandų tik dar labiau augo. Šeimininkų komanda naudojosi varžovų klaidomis, kurias pavertė lengvais taškais, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 36:29.

Antrojo kėlinio metu vaizdas aikštelėje per daug nesikeitė. Aikštelės šeimininkai ir toliau siautėjo puolime ir rinko lengvus taškus, o svečiai vargo abejose aikštelės pusėse. Skirtumas tarp komandų jau darėsi dvigubas, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 48:29.

Trečiojo ketvirčio metu „Klausučių alaus darykla“ ekipos žaidime atsirado daugiau klaidų, prametimų, tačiau tuo „Kauno Rami“ nesugebėjo pasinaudoti. Skirtumas tarp komandų praktiškai nekito, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 69:41. Lemiamas rungtynių ketvirtis teliko tik formalumas ir „Klausučių alaus daryklos“ komanda iškovojo lengvą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 93 :57.

Giedrius Džiaugys

„Klausučių alaus darykla“ turėjo pripažinti „Admos“ pranašumą (2021 rugsėjo 21 d., antradienis, 20:25 val.)„Klausučių alaus darykla“ įsirašė pirmąją pergalę (2021 spalio 04 d., pirmadienis, 22:39 val.)„Klausučių alaus darykla“ iškovojo pirmą pergalę, nugalėdami „Remza“ ekipą (2021 rugsėjo 29 d., trečiadienis, 21:47 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras“ užtikrintai įveikė „Kauno Rami“ (73:94) (2021 rugsėjo 27 d., pirmadienis, 22:46 val.)Visas rungtynes pirmavę „Autobroliai ‒ Arko“ nugalėjo „Kauno Rami“ (2021 rugsėjo 30 d., ketvirtadienis, 21:50 val.)Pirmajame kėlinuke persvarą susikrovusi „Kauno TPMC“ nugalėjo „Kauno Rami“ ekipą (2021 rugsėjo 22 d., trečiadienis, 21:43 val.)Visas rungtynes pirmavę „R2P Sport“ nugalėjo „Klausučių alaus daryklą“ (2021 spalio 22 d., penktadienis, 20:52 val.)P. Balčiūnas ištempė „Lemora & Minaltra“ ekipą į pergalę prieš „Klausučių alaus darykla“ krepšininkus (2021 rugsėjo 24 d., penktadienis, 21:53 val.)