Lemora & Minaltra vs Adma (64:80)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 spalio 06 d., Trečiadienis, 21:45 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Pirmajame kėlinyje dviženklį pranašumą susikrovusi „Adma“ išsivežė pergalę

2021 spalio 06 d., Trečiadienis, 22:58 val., peržiūros: 454

Spalio 6 dieną 21:45 val., Kauno profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ mažosios taurės 2021 rungtynės, kuriose susitiko „Lemora & Minaltra“ ir „Adma“. Rungtynes laimėjo "Adma" rezultatu 64:80 (14:30, 14:18, 15:10, 21:22).

Nuo pat rungtynių pradžios „Adma“ ėmėsi iniciatyvos ir sumetusi 5 taškus be atsako išsiveržė į priekį. Likusį kėlinio laiką atrodė, kad komandos žaidžia apylygiai ir kovoja, tačiau rezultatyvūs ir sunkiai sustabdomi „Admos“ prasiveržimai po truputi sukrovė svečiams net 16 taškų pranašumą 14:30. Antrajame ketvirtyje viskas vyko ta pačia nata. „Adma“ dar padidino pranašumą ir po dviejų kėlinių rezultatas 28:48.

Po ilgosios pertraukos „Lemora & Minaltra“ šiek tiek atgijo. Šeimininkams pavyko aktyviau padirbėt gynyboje, išprovokuot varžovų klaidų ir rezultatyviomis greitomis atakomis sumažinti atsilikimą iki 10 taškų. Vis tik „Admai“ pavyko sustabdyti varžovų spurtą ir po trijų kėlinių išsaugoti dviženklį pranašumą 43:58. Lemiamajame ketvirtyje "Adma" nebepaleido varžovų ir šventė pergalę rezultatu 64:80.

17 atk. kam.

Po ilgosios pertraukos „Adma“ įrodė pranašumą prieš „Ariogalą“ (2021 spalio 19 d., antradienis, 20:54 val.)E.Puzaro ir E.Černio duetas nukalė „Admai“ pergalę prieš „Remza“ ekipą (2021 spalio 05 d., antradienis, 20:45 val.)„KSM'93 ‒ Bulvaras“ įveikė „Admos“ ekipą ir žengia į pusfinalį (2021 spalio 12 d., antradienis, 21:54 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės runtynėse dėl trečiosios vietos „Adma“ pergalė paskutinėmis sekundėmis (2021 spalio 27 d., trečiadienis, 20:20 val.)„Lemora & Minaltra“ įveikė „Arena Biliards“ ir toliau išlieka nepralaimėję (2021 spalio 01 d., penktadienis, 20:22 val.)„Lemora & Minaltra“ po permainingos kovos įveikė „Autobroliai ‒ Arko“ bei žengė į finalą (2021 spalio 25 d., pirmadienis, 22:09 val.)„Klausučių alaus darykla“ turėjo pripažinti „Admos“ pranašumą (2021 rugsėjo 21 d., antradienis, 20:25 val.)„Adma“ turėjo pripažinti „R2P Sport“ ekipos pranašumą (2021 spalio 26 d., antradienis, 20:58 val.)„Adma“ užtikrintai įveikė „Arena Biliards“ ekipą (2021 rugsėjo 28 d., antradienis, 20:24 val.)Dėl traumos rungtynių pradžioje kapitoną praradusi bei E. Aukštikalnio nesulaikiusi „R2P Sport“ Mažosios taurės finale nepasipriešino „Lemora & Minaltra“ ekipai (2021 spalio 27 d., trečiadienis, 21:53 val.)