Adma vs KSM '93 ‒ Bulvaras (72:85)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2021 spalio 12 d., Antradienis, 20:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„KSM'93 ‒ Bulvaras“ įveikė „Admos“ ekipą ir žengia į pusfinalį

2021 spalio 12 d., Antradienis, 21:54 val., peržiūros: 454

Antradienį Santaros gimnazijos sporto salėje įvyko "Laikinosios sostinės" Mažosios taurės 2021 ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko "Adma" ir "KSM'93 – Bulvaras".

Rungtynės prasidėjo "KSM'93 – Bulvaras" naudai ir šeimininkai greitai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. Vis dėlto, "Admos" ekipai pavyko užsikurti puolime bei besibaigiant kėlinukui sušvelnino skirtumą iki 5 taškų ( 19:24). Antrame kėlinyje svečiai pradėjo atsilikti viena koja gynyboje, o tuo pasinaudojo aikštelės šeimininkai ir komandas skyrė tik vienas taškas. Per likusį laiką "KSM'93 – Bulvaras" pavyko atsilaikyti prieš varžovų spurtą bei susigrąžinti minimalų pranašumą – 36:40.

Po ilgosios pertraukos svečiai pasinaudojo varžovų spragomis zoninėje gynyboje ir pranašumas išaugo iki dviženklio ( 50:61). Lemiamame ketvirtyje "KSM'93 – Bulvaras" toliau išlaikė pranašumą ir iškovojo kelialapį į pusfinalį, rezultatu – 72:85 (19:24, 17:16, 14:21, 22:24)

Eividas Mološčiakas

„Sporto garantas“ užtikrintai įveikė „KSM'93 ‒ Bulvaras“ekipą ir žengia į finalą (2021 spalio 18 d., pirmadienis, 20:32 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras“ užtikrintai įveikė „Kauno Rami“ (73:94) (2021 rugsėjo 27 d., pirmadienis, 22:46 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras“ atlošė dviženklį deficitą ir po pratęsimo palaužė „GZP“ ekipą bei iškovojo trečią vietą (2021 spalio 24 d., sekmadienis, 20:36 val.)„Adma“ užtikrintai įveikė „Arena Biliards“ ekipą (2021 rugsėjo 28 d., antradienis, 20:24 val.)„Klausučių alaus darykla“ turėjo pripažinti „Admos“ pranašumą (2021 rugsėjo 21 d., antradienis, 20:25 val.)„Kauno TPMC“ užbaigė grupės etapą nepralaimėję (2021 spalio 03 d., sekmadienis, 20:22 val.)Po ilgosios pertraukos „Adma“ įrodė pranašumą prieš „Ariogalą“ (2021 spalio 19 d., antradienis, 20:54 val.)Rungtynėse dėl antros vietos grupėje ‒ drama iki paskutinių sekundžių ir „KSM '93 ‒ Bulvaras“ pergalė prieš „Autobroliai ‒ Arko“ (2021 spalio 04 d., pirmadienis, 20:28 val.)E.Puzaro ir E.Černio duetas nukalė „Admai“ pergalę prieš „Remza“ ekipą (2021 spalio 05 d., antradienis, 20:45 val.)Pirmajame kėlinyje dviženklį pranašumą susikrovusi „Adma“ išsivežė pergalę (2021 spalio 06 d., trečiadienis, 22:58 val.)