Lemora & Minaltra vs Remza (103:65)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 rugsėjo 20 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Lemora & Minaltra“ neturėjo vargo su „Remza“

2021 rugsėjo 20 d., Pirmadienis, 20:56 val., peržiūros: 492

Rugsėjo 20 dieną 19:00 val., „Kauno kolegijos“ sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ mažosios taurės 2021 rungtynės, kuriose susitiko „Lemora & Minaltra“ ir „Remza“. Rungtynes laimėjo „Lemora & Minaltra“ rezultatu 103:65 (29:12, 14:12, 27:21, 33:20).

Rungtynes daug užtikrinčiau pradėjo „Lemora & Minaltra“. Nuo pat pradžių šeimininkai daug aktyviau atakavo varžovus ir to pasekoje sumetė daugiau taškų. Prie to, taip pat prisidėjo ir nemažas „Remzos“ klaidų kiekis, kurį šeimininkai puikiai išnaudojo bėgdami į rezultatyvias greitas atakas. Po pirmo kėlinio „Lemora & Minaltra“ pirmavo rezultatu 29:12. Antrajame ketvirtyje svečiai šiek tiek pataisė situaciją ir sustabdė varžovų spurtą, tačiau skirtumo sumažinti nepavyko. Po dviejų kėlinių priekyje „Lemora & Minaltra“ rezultatu 43:24.

Antroje rungtynių pusėje šeimininkai toliau įrodinėjo savo pranašumą. „Remzai“ pradėjo trukti jėgų ir „Lemora & Minaltra“ po truputį tolo nuo varžovų. Likus žaisti pora minučių šeimininkai perkopė 100 taškų ribą ir šventė pergalę rezultatu 103:65.

Marius Petrauskas

„Lemora & Minaltra“ įveikė „Arena Biliards“ ir toliau išlieka nepralaimėję (2021 spalio 01 d., penktadienis, 20:22 val.)„Lemora & Minaltra“ patampė nervus „Kauno TPMC“ ekipai, bet pergalę iškovojo pastarieji (2021 spalio 13 d., trečiadienis, 21:58 val.)„Lemora & Minaltra“ po permainingos kovos įveikė „Autobroliai ‒ Arko“ bei žengė į finalą (2021 spalio 25 d., pirmadienis, 22:09 val.)„Klausučių alaus darykla“ iškovojo pirmą pergalę, nugalėdami „Remza“ ekipą (2021 rugsėjo 29 d., trečiadienis, 21:47 val.)„Lemora & Minaltra“ įveikė „ICE“ ir žengė į Iššūkio taurės pusfinalį (2021 spalio 20 d., trečiadienis, 21:48 val.)P. Balčiūnas ištempė „Lemora & Minaltra“ ekipą į pergalę prieš „Klausučių alaus darykla“ krepšininkus (2021 rugsėjo 24 d., penktadienis, 21:53 val.)E.Puzaro ir E.Černio duetas nukalė „Admai“ pergalę prieš „Remza“ ekipą (2021 spalio 05 d., antradienis, 20:45 val.)Paskutiniame kėlinyje atsitiesę „Arena biliards“ iškovojo pergalę (2021 rugsėjo 23 d., ketvirtadienis, 17:07 val.)Pirmajame kėlinyje dviženklį pranašumą susikrovusi „Adma“ išsivežė pergalę (2021 spalio 06 d., trečiadienis, 22:58 val.)Dėl traumos rungtynių pradžioje kapitoną praradusi bei E. Aukštikalnio nesulaikiusi „R2P Sport“ Mažosios taurės finale nepasipriešino „Lemora & Minaltra“ ekipai (2021 spalio 27 d., trečiadienis, 21:53 val.)