GZP vs R2P Sport (83:66)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 rugsėjo 27 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Atkakliai kovoję „R2P Sport“ nusileido „GZP“ krepšininkams (66:83)

2021 rugsėjo 27 d., Pirmadienis, 23:02 val., peržiūros: 323

Pirmadienį, Rugsėjo 27 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2021, Reguliariosios B pogrupio rungtynes tarp šeimininkų – „GZP" ir svečių – „R2P Sport".

Rungtynės prasidėjo abiejų ekipų metimais iš toli ir permaininga kova, vis gi, stabilesnį puolimą pirmojo kėlinio pabaigoje išlaikę šeimininkai susikrovė 9 taškų pranašumą – 23:14. Antrąjame rungtynių ketvirtyje „GZP" užbombardavo varžovų krepšį tritaškiais metimais, kurių per antrąjį kėlinį įmetė net 6. Geras tritaškių pataikymas leido šeimininkams dar labiau atitrūkti nuo varžvovų. Po pirmosios rungtynių pusės ekipas skyrė 21 taškas – 48:27.

Antros rungtynių pusės pradžioje „GZP" krepšininkų puolimas šiek tiek užstrigo, tuo pasinaudoję „R2P Sport" trečiojo ketvirčio pabaigoje sumažino skirtumą iki 10-ies – 60:50. Ketvirtojo kėlinio pradžioje svečiams pavyko dar labiau priartėti, tačiau trumpesne rotacija žaidusiems „R2P Sport" pritrūko jėgų ir rungtynėms galutinį tašką padėjo D. Nemeikšos ir P. Maciulevičiaus greita ataka užsibaigusi efektingu dėjimu į krepšį – 83:66 (23:14, 25:13, 12:23, 23:16)

Mažvydas Juščius

„R2P Sport“ sutriuškino „Rimo & Patikima linija“ (116:51) (2021 spalio 05 d., antradienis, 22:32 val.)Visas rungtynes pirmavę „R2P Sport“ nugalėjo „Klausučių alaus daryklą“ (2021 spalio 22 d., penktadienis, 20:52 val.)Antroje rungtynių pusėje „R2P Sport“ perėmė rungtynių kontrolę ir palaužė „UNO“ (69:56) (2021 rugsėjo 22 d., trečiadienis, 22:24 val.)Antroje rungtynių pusėje „Kauno TPMC“ įveikė „GZP“ ekipą (2021 spalio 18 d., pirmadienis, 22:08 val.)„Adma“ turėjo pripažinti „R2P Sport“ ekipos pranašumą (2021 spalio 26 d., antradienis, 20:58 val.)Dėl traumos rungtynių pradžioje kapitoną praradusi bei E. Aukštikalnio nesulaikiusi „R2P Sport“ Mažosios taurės finale nepasipriešino „Lemora & Minaltra“ ekipai (2021 spalio 27 d., trečiadienis, 21:53 val.)„Sporto garantas“ įtikinamai nugalėjo „R2P Sport“ (2021 spalio 13 d., trečiadienis, 21:11 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras“ atlošė dviženklį deficitą ir po pratęsimo palaužė „GZP“ ekipą bei iškovojo trečią vietą (2021 spalio 24 d., sekmadienis, 20:36 val.)„GZP“ tęsia pergalių seriją įveikdami „UNO“ (67:100) (2021 spalio 06 d., trečiadienis, 22:18 val.)„GZP“ nesunkiai įveikė „Omegą“ ir žengė į pusfinalį (2021 spalio 12 d., antradienis, 23:02 val.)