Kauno Rami vs KSM '93 ‒ Bulvaras (73:94)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 rugsėjo 27 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„KSM '93 ‒ Bulvaras“ užtikrintai įveikė „Kauno Rami“ (73:94)

2021 rugsėjo 27 d., Pirmadienis, 22:46 val., peržiūros: 507

Pirmadienį, Rugsėjo 27 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2021, Reguliariosios A pogrupio rungtynes tarp šeimininkų – Kauno Rami" ir svečių – KSM '93 ‒ Bulvaras".

Rungtynės prasidėjo atkaklia dviejų ekipų kova, dvi sėkmingas atakas tolimais metimais surengę šeimininkai startavo geriau, tačiau greit atsakė svečiai. Įpusėjus pirmąjam ketvirčiui „KSM '93 ‒ Bulvaras" ekipai pavyko šiek tiek atsiplėšti nuo varžovų, bet „Kauno Rami" nepasimetė, o Š. Petraitčio tolimas metimas paskutinę kėlinio sekundė sugrąžino šeimininkus į lyderio poziciją – 73:94.

Antrojo ketvirčio pradžioje svečiai persverė rezultatą savo naudai ir jį išlaikė iki pat pirmosios rungtynių pusės pabaigos, nors įpusėjus kėliniui ekipas skyrė 7 taškai, kėlinio pabaigoje „Kauno Rami" atsilikimą sumažino iki 2 – 40:42.

Antrosios rungtynių pusės pradžioje „KSM '93 ‒ Bulvaras" krepšininkai iš lėto didino savo turimą persvarą ir trečiąjį ketvirtį laimėjo net 15 taškų pranašumu – 53:70. Rungtynių pabaigoje stebuklų neįvyko, „KSM '93 ‒ Bulvaras" nepaliko šansų atkakliai kovojusiems „Kauno Rami" krepšininkams – 73:94 (23:22, 17:20, 13:28, 20:24).

Laurynas Varnas

„KSM'93 ‒ Bulvaras“ įveikė „Admos“ ekipą ir žengia į pusfinalį (2021 spalio 12 d., antradienis, 21:54 val.)„Klausučių alaus darykla“ susitvarkė su „Kauno Rami“ (93:57) (2021 spalio 11 d., pirmadienis, 22:18 val.)„Sporto garantas“ užtikrintai įveikė „KSM'93 ‒ Bulvaras“ekipą ir žengia į finalą (2021 spalio 18 d., pirmadienis, 20:32 val.)Visas rungtynes pirmavę „Autobroliai ‒ Arko“ nugalėjo „Kauno Rami“ (2021 rugsėjo 30 d., ketvirtadienis, 21:50 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras“ atlošė dviženklį deficitą ir po pratęsimo palaužė „GZP“ ekipą bei iškovojo trečią vietą (2021 spalio 24 d., sekmadienis, 20:36 val.)Pirmajame kėlinuke persvarą susikrovusi „Kauno TPMC“ nugalėjo „Kauno Rami“ ekipą (2021 rugsėjo 22 d., trečiadienis, 21:43 val.)Rungtynėse dėl antros vietos grupėje ‒ drama iki paskutinių sekundžių ir „KSM '93 ‒ Bulvaras“ pergalė prieš „Autobroliai ‒ Arko“ (2021 spalio 04 d., pirmadienis, 20:28 val.)„Kauno TPMC“ užbaigė grupės etapą nepralaimėję (2021 spalio 03 d., sekmadienis, 20:22 val.)