Rimo & Patikima linija vs Remza (76:85)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2022 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 rugsėjo 29 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Įnirtingame mače „Remza“ komandos pergalė prieš „Rimo & Patikima linija“

2022 rugsėjo 30 d., Penktadienis, 08:31 val., peržiūros: 346

Rugsėjo 29d. Kauno TPMC sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2022 rungtynės tarp šeimininkų Rimo & Patikima linija ir svečių Remza. Atkakliose rungtynėse pergalę pavyko pasiekti taikliau atakavusiems svečiams.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo apylyge kova. Komandos žaidė taškas į tašką. Sužaidus pusę ketvirčio rezultatas buvo panašus 10:7. Per likusį kėlinuko laiką komandos ir toliau žaidė lygiai. Šeimininkams pavyko paskutinėmis sekundėmis įsiveržti keliais taškais į priekį – 16:12. Antrasis ketvirtis geriau klostėsi aikštelės šeimininkams. Surengė šeimininkai kelias greitas atakas, kurios laido pabėgti į priekį – 24:19.. Tačiau „​Remza“ nesnaudė ir greit pavijo priešininkus bei persvėrė rezultatą. Vis dėl to per likusį ketvirčio laiką šeimininkai sužaidė gerą atkarpą ir išlaikė pranašumą savo rankose – 34:29.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo dvejomis iš eilės sėkmingomis svečių atakomis, kurios padėjo sumažinti atsilikimą iki vos 2 taškų. Tuo nepatenkinti šeimininkai turėjo į tai ir savų atsakymų, kuriais neleido varžovams visiškai priartėti. Sužaidus kiek daugiau nei 7 rezultatas komandų buvo lygus – 54:54. Paskutinysis rungtynių kėlinys pasižymėjo tolimų metimų gausa. Šeimininkai stengėsi tolti nuo varžovų ir net surengė sėkmingą 6:0 atkarpą. Tačiau „Remza“​ nepalūžo ir išlygino rezultatą bei laimėjo rungtynes rezultatu – 76:85.

Kęstutis Dmitrijevas

Rungtynėse dėl pirmos vietos grupėje ‒ „Arko“ pergalė prieš „Remza“ krepšininkus (2022 spalio 13 d., ketvirtadienis, 22:00 val.)„Remza“ išbarstė 18 taškų pranašumą ir rungtynių pabaigoje nusileido „Klausučių alaus darykla“ ekipai (2022 spalio 04 d., antradienis, 20:43 val.)Pratęsimas, emocijos ir Remzos Pergalė (2022 spalio 11 d., antradienis, 00:38 val.)„GZP“ pasiekė įtikinamą pergalę (2022 spalio 05 d., trečiadienis, 21:42 val.)„Klausučių alaus darykla“ daugiau nei įtikinamai įveikė „Remzą“ (2022 spalio 19 d., trečiadienis, 23:10 val.)„Klausučių alaus darykla“ apturėjo lengvą pasibėgiojimą (2022 spalio 16 d., sekmadienis, 19:25 val.)