LSU – „Atletas“ vs Baubilas & Verslo pasaulis (100:101)„Laikinosios sostinės“ SUPER taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 birželio 03 d., Antradienis, 18:30 val. @ Lietuvos sporto universitetas, Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221

Įspūdingo trilerio atomazgoje ‒ nepaprastai sunki ir svarbi „Baubilo & Verslo pasaulio“ pergalė

Triuškinantis Tauro Jogėlos dėjimas
2014 birželio 03 d., Antradienis, 21:48 val., peržiūros: 1238

Antradienį, birželio 3 dieną, LSU sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos, "Laikinosios sostinės" Super taurės 2014 rungtynės tarp vietos "LSU - Atleto" ir svečių "Baubilo & Verslo pasaulio ekipų". Rungtynių pradžioje žymiai geriau sekėsi aikštės šeimininkams, kurie, puikaus pataikymo dėka susikrovė dešimties taškų persvarą. Antrame kėlinuke žaidimas kiek išsilygino ir šiek tiek geriau sužaidę svečių krepšininkai sušvelnino savo deficitą iki septynių taškų. Po ilgosios pertraukos "LSU - Atletas" ir toliau žaidė sėkmingai, ko pasekoje skirtumas tarp komandų vėl šoktelėjo iki dviženklio. Ketvirtasis kėlinukas buvo kupinas aistrų. Kelias rezultatyvias atkarpas surengę svečiai išlygino rezultatą, o paskutinėmis sekundėmis, po sėkmingo J.Nausėdo reido šeimininkai išplėšė pratęsimą. Pratęsimo metu tolimais metimais varžovus į neviltį varę aikštės šeimininkai išsiveržė į priekį, tačiau T.Tamošiūno nesportinė pražanga suteikė varžovams puikų šansą išplėšti pergalę, o tuo puikiai pasinaudojęs A.Juškevičius taikliu metimu išplėšė pergalę. 100:101 (30:20, 21:24, 22:18, 17:28, 10:11).

Rungtynių pradžioje abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, po kurių dviejų taškų persvarą turėjo svečiai, tačiau juo ilgai džiaugtis negalėjo ,nes netrukus sekė eilė taiklių aikštės šeimininkų tolimų metimų, kurių dėka jiems pavyko persverti rezultatą savo naudai. Šiek tiek vėliau, po taiklaus tolimo "Baubilo & Verslo pasaulio" ekipos metimo rezultatas tapo lygus, bet "LSU - Atletas" nestovėjo vietoje ir į tai atsakė dviem taikliais tritaškiais. Po to svečiams dar pavyko šiek tiek sumažinti atsilikimą, bet galingai sužaidę kėlinuko pabaigą šeimininkai įgijo dešimties taškų persvarą. 30:20.

Antrojo kėlinuko pradžioje svečiai sužaidė atkarpą 3:6 ir sumažino savo atsilikimą iki septynių taškų. Vėliau žaidimas tarp komandų klostėsi labai panašiai ir jos abi viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau taiklūs tolimi metimai leido aikštės šeimininkams šiek tiek atsiplėšti. Vis tik charakterį pademonstravę svečių ekipos krepšininkai surengė spurtą 0:9 ir sumažino skirtumą tarp komandų vos iki trijų taškų. Vėliau "LSU - Atleto" žaidėjai atsibudo ir iki ilgosios pertraukos pradžios sugebėjo įgyti septynių taškų persvarą. 51:44.

Po ilgosios pertraukos abi komandos apsikeitė rezultatyviomis atkarpomis, po kurių skirtumas tarp komandų šiek tiek sumažėjo, tačiau ilgai netrukus "LSU - Atleto" krepšininkai ir toliau sėkmingai rengė rezultatyvias atakas, ko pasekoje skirtumas tarp komandų vėl šoktelėjo iki vienuolikos taškų. Kiek vėliau "Baubilas & Verslo pasaulis" vėl ėmė vytis varžovus ir ilgai netrukus sumažino atsilikimą iki aštuonių taškų, bet užtikrintai žaidę šeimininkai iki trečio kėlinuko pabaigos sugebėjo susigrąžinti dviženklę persvarą. 73:62.

Ketvirto kėlinuko pradžioje aikštės šeimininkai dar labiau atitrūko ir įgijo keturiolikos taškų persvarą, tačiau po minutės pertraukėlės svečių puolimas pastebimai pagerėjo ir surengę spurtą 0:8 sumažino savo deficitą iki šešių taškų. Kiek vėliau, po dar vienos sėkmingai sužaistos atkarpos "Baubilas & Verslo pasaulis" išlygino rezultatą ir intriga grįžo į rungtynes. Likus žaisti minutei "LSU - Atletas" dar įgijo keturių taškų persvarą, tačiau ir vėl spurtavę svečiai persvėrė rezultatą savo naudai, tačiau taiklus J.Nausėdo dvitaškis išplėšė pratęsimą. 90:90.

Pratęsimo pradžioje į priekį išsiveržė "Baubilas & Verslo pasaulis", tačiau šeimininkai toli varžovų nepaleido ir kvėpavo į nugarą, kol, galiausiai, po taiklaus A.Sakalausko tritaškio išsiveržė į priekį įgydami dviejų taškų pranašumą. Rungtynių pabaigoje A.Juškevičius stojo mesti dviejų baudos metimų, tačiau realizavo tik vieną, o tuo pasinaudoję "LSU - Atleto" krepšininkai surengė sėkmingą išpuolį ir įgijo trijų taškų pranašumą. Rodėsi viskas šeimininkų rankose, tačiau čia pat T.Tamošiūnas buvo nubaustas nesportine pražanga, o du baudos metimus realizavęs T.Jogėla priartino savo komandą iki minimumo. Paskutinė ataka buvo patikėta A.Juškevičiui, kuris gana nesunkiai prasiveržęs pelnė du taškus ir išvedė savo komandą į priekį palikdamas varžovams tik kiek daugiau nei sekundę, per kurią šeimininkai nieko nenuveikė ir pergale džiaugėsi "Baubilas & Verslo pasaulis". 100:101.

"LSU – Atletas": Taurantas Tamošiūnas – 27 tšk., Justas Nausėdas – 18 tšk. (6 rezult. perd.), Arūnas Sakalauskas – 16 tšk., Tomas Miškinis – 12 tšk.

"Baubilas & Verslo pasaulis": Tauras Jogėla – 31 tšk. (6 išpr. praž.), Adomas Drungilas – 19 tšk., Adas Juškevičius – 16 tšk. (7 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Tautvydas Šležas – 14 tšk., Gediminas Žylė – 13 tšk.

Po pergalės Rytis Musteikis kalbėjo: "Pradžioje varžovai pataikė visus tritaškius, aplamai viską pataikė, o mes visiškai neapsigynėme, nors jie ir per rankas metė. Po trijų kėlinių turėjo apie dešimt taškų deficitą, vėliau sumažinome iki dviejų ir pats A.Juškevičius pasakė, kad dabar tai jau tikrai "patrauksim". Gerai sužaidėme ir viskas. Iš tikro buvo labai didelis nuovargis, nes beveik visi žaidėjai vakar po keturiasdešimt minučių žaidė, nuovargis darė savo, bet ištempėm, iškovojome antrą pergalę – smagu. Šią pergalę skiriu Ingridai Ardišauskaitei, mūsų dviejų metų draugystės proga".

„Baubilas & Verslo Pasaulis“ po didžiosios pertraukos paklojo pergalės pamatus (2014 birželio 03 d., antradienis, 00:02 val.)Komandinis žaidimas atvedė „LSU ‒ Atletą“ į „Laikinosios Sostinės“ Super taurės finalą (2014 birželio 10 d., antradienis, 21:49 val.)„Baubilas & Verslo pasaulis“ išlieka be pralaimėjimų palikdamas Marijampolės „Sūduvą ‒ Mantingą“ be pergalių (2014 birželio 09 d., pirmadienis, 23:49 val.)„LSU ‒ Atletas“ išbarstė solidžią persvarą, bet išlaikė pergalę savo rankose (2014 birželio 06 d., penktadienis, 21:37 val.)„LSU ‒ Atletas“ revanšą pasiekė finale ir tapo „Laikinosios sostinės“ SUPER taurės čempionais (2014 birželio 18 d., trečiadienis, 20:24 val.)