Baubilas & Verslo pasaulis vs Marijampolės „Sūduva – Mantinga“ (84:82)„Laikinosios sostinės“ SUPER taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 birželio 09 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Baubilas & Verslo pasaulis“ išlieka be pralaimėjimų palikdamas Marijampolės „Sūduvą ‒ Mantingą“ be pergalių

2014 birželio 09 d., Pirmadienis, 23:49 val., peržiūros: 1317

Pirmadienį, birželio 9 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos, "Laikinosios sostinės" Super taurės 2014 rungtynės tarp vietos "Baubilo & Verslo pasaulio" ir svečių ir Marijampolės "Sūduvos - Mantingos" ekipų. Rungtynių pradžioje nežymų pranašumą savo rankose turėjo svečių krepšininkai, tačiau iki pirmojo kėlinuko pabaigos aikštės šeimininkai iniciatyvą perėmė. Nieko nelemiančiose rungtynėse "Baubilas & Verslo pasaulis" žaidė atsipalaidavęs, todėl po dviejų kėlinukų turėjo tik penkių taškų persvarą. Trečiame kėlinuke abi komandos ir toliau žengė panašiu žingsniu, todėl prieš paskutinę rungtynių dalį jas skyrė vos vienas taškas, kurį turėjo svečiai. Lemiamos rungtynių dalies pirmoje pusėje užtikrintai žaidę aikštės šeimininkai įgijo dviženklį pranašumą, tačiau pabaigoje gerai sužaidę marijampoliečiai pasivijo varžovus, vis tik užtikrintai rungtynių pabaigą sužaidę "Baubilo & Verslo pasaulio" žaidėjai iškovojo pergalę rezultatu 84:82 (19:16, 24:22, 16:22, 25:22).

Rungtynių pradžioje abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviomis atkarpomis, po kurių tai viena, tai kita komanda buvo priekyje. Įpusėjus kėlinukui abiejų ekipos puolimas kiek sulėtėjo, tačiau Marijampolės "Sūduva - Mantinga" smeigė tolimą metimą ir išsiveržė į priekį dviejų taškų skirtumu. Vis tik aikštės šeimininkai neliko stovėti vietoje ir po dar kelių sėkmingų abiejų komandų išpuolių surengė spurtą 5:0, kuris leido perimti iniciatyvą į savo rankas. 19:16.

Antrojo kėlinuko pradžioje svečių ekipos krepšininkai surengė dvi atkarpas, kurių bendras rezultatas buvo 4:10. Po šių atkarpų marijampoliečiai buvo susigrąžinę trijų taškų persvarą, tačiau ja džiaugėsi neilgai, nes netrukus sekė aikštės šeimininkų spurtas 8:0, kurio dėka į priekį ir vėl išsiveržė "Baubilas & Verslo pasaulis". Kiek vėliau šeimininkai dar labiau atitrūko, tačiau vietoje nestovėjusi "Sūduva - Mantinga" taip pat spurtavo ir ne tik pasivijo varžovus, bet ir įgijo minimalią persvarą, kurios iki ilgosios pertraukos pradžios išlaikyti nesugebėjo, nes sėkmingiau sužaidę šeimininkai įgijo penkių taškų pranašumą. 43:38.

Po ilgosios pertraukos šiek tiek geriau žaidė "Baubilas & Verslo pasaulis", ko pasekoje pamažu didino skirtumą tarp komandų, kol galiausiai jis išaugo iki dviženklio ir po minutės pertraukėlės grįžę marijampoliečiai ir vėl spurtavo bei išlygino rezultatą. Į tai aikštės šeimininkų gynėjas M.Lukminas atsakė dviem tolimais metimais, tačiau pabaigą geriau sužaidę Marijampolės "Sūduvos - Mantingos" krepšininkai persvėrė rezultatą savo naudai ir įgijo minimalų pranašumą. 59:60.

Jau pačioje lemiamos rungtynių dalies pradžioje susiėmę aikštės šeimininkai ėmė vieną po kitos rengti sėkmingas atakas, kurių dėka jiems pavyko susigrąžinti pranašumą į savo rankas bei įgyti trijų taškų persvarą. Kiek vėliau svečiai rezultatą dar kartelį išlygino, bet neilgam, nes ir toliau rezultatyviai puolime žaidęs "Baubilas & Verslo pasaulis" padidino skirtumą tarp komandų iki dešimties taškų. Vis tik marijampoliečiai dar pademonstravo charakterį ir sugebėjo pasivyti varžovus bei sukurti intrigą, tačiau užtikrintai gynyboje lemiamos atakos metu sužaidę šeimininkai iškovojo pergalę rezultatu 84:82.

"Baubilas & Verslo pasaulis": Gediminas Žylė – 15 tšk., Vaidas Kariniauskas – 13 tšk., Arnas Labuckas – 13 tšk., Vytenis Čižauskas – 10 tšk.

Marijampolės „Sūduva – Mantinga“: Paulius Gvazdaitis – 20 tšk., Paulius Petrilevičius – 13 tšk. (14 atk. kam.), Matas Sapiega – 12 tšk. (5 rezult. perd.), Edgaras Stanionis – 12 tšk. (10 išpr. praž.)

Po pergalės nugalėtojų ekipos treneris Rytis Musteikis kalbėjo: "Susirinkome, "chebra" paklausė, ar lemia ką nors, pasakiau, kad nieko nelemia, tai tiesiog žaidė savo malonumui ir viskas. Buvo aišku, kad pergalę išlaikysime, nors intrigos šiek tiek buvo, bet laimėjome ir tiek".

„Laikinosios sostinės“ SUPER taurės starte Kauno autobusai įveikė Marijampolės „Sūduva – Mantinga“ (2014 gegužės 30 d., penktadienis, 22:17 val.)„Baubilas & Verslo Pasaulis“ po didžiosios pertraukos paklojo pergalės pamatus (2014 birželio 03 d., antradienis, 00:02 val.)Įspūdingo trilerio atomazgoje ‒ nepaprastai sunki ir svarbi „Baubilo & Verslo pasaulio“ pergalė (2014 birželio 03 d., antradienis, 21:48 val.)„LSU ‒ Atletas“ išbarstė solidžią persvarą, bet išlaikė pergalę savo rankose (2014 birželio 06 d., penktadienis, 21:37 val.)„LSU ‒ Atletas“ revanšą pasiekė finale ir tapo „Laikinosios sostinės“ SUPER taurės čempionais (2014 birželio 18 d., trečiadienis, 20:24 val.)