BC TIF vs FORTO SIENA (109:104)Meras D » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 kovo 29 d., Ketvirtadienis, 17:15 val. @ Šilduvos sporto salė, Energetikų g. 15, Kaunas LT-52368

"BC Tif" pergalę iškovojo po pratęsimo

Aikštėje vyko bekompromisinė kova
2007 kovo 29 d., Ketvirtadienis, 20:06 val., peržiūros: 4330

Didžiojoje "Mero" taurėje pergalę tik po pridėto rungtynių laiko iškovojo "BC Tif", 109:104 (24:26, 27:23, 23:20, 20:25, 15:10) įveikę "Forto sienos" krepšininkus.

Iki susitikimo pabaigos likus žaisti vos 10 sekundžių, keturių taškų persvarą dar turėjo "Forto siena", tačiau jau kitoje atakoje B.Andriekus pataikė tolimą metimą su varžovo pražanga ir realizavęs baudos metimą išplėšė pratęsimą.

Per pridėtą rungtynių laiką "BC Tif" nepaliko jokių vilčių "Forto sienai" ir šventė sunkią pergalę namų aikštelėje.

„Forto siena“ pataikė pirmus šešis mestus metimus ir jau pirmame ketvirtyje įgijo dviženklę persvarą (21:11). Visgi antrojoje ketvirčio pusėje rezultatyvesni buvo „BC Tif“ krepšininkai, kurie pasivijo varžovus ir sugrąžino intrigą.

Antrame ketvirtyje „Forto siena“ fantastiško taiklumo nebedemonstravo ir atitrūkti jiems nebepavyko. Kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidę „BC Tif“ krepšininkai persvėrė rezultatą ir rungtynėms įpusėjus turėjo 2 taškų pranašumą.

Didžiausia intriga užvirė paskutinėmis ketvirtojo kėlinio minutėmis.K.Stančikas („Forto siena“) pataikė iš toli likus žaisti kiek mažiau nei 20 sekundžių ir savo ekipos persvarą padidino iki 4 taškų. Visgi jau kitoje atakoje fantastišką tolimą metimą su varžovo pražanga pataikė B.Andriekus. Jam realizavus ir baudos metimą, „BC Tif“ išplėšė pratęsimą.

Per pridėtą rungtynių laiką aikštelėje jau dominavo „BC Tif“, kurie išplėšė sunkią pergalę.

„Gale atsipalaidavome ir paleidome pergalę,- po rungtynių kalbėjo „Forto sienos“ treneris R.Zelvaras. – Dar jie labai gerai pataikė, o mes neapsigynėme. Pralaimėjome laimėtas rungtynes“.

Tuo tarpu „BC Tif“ stratego G.Armonavičiaus nuotaika buvo kur kas geresnė: „Žaidėme taip, kaip ir kalbėjom, kad turime žaisti. Priešininkų komanda labai stipri, varžybos buvo labai geros“.

Rungtynėms teisėjavę arbitrai iš pralaimėjusių gavo 7, iš laimėjusių 9 balus.

Nugalėtojams 30 taškų įmetė Benas Andriekus (9 rez. perd.), 26 Eimantas Daunora, 16 – Gediminas Rupšys.

„Forto sienos“ gretose rezultatyviausias buvo Karolis Stančikas, surinkęs 29 taškus. 20 pridėjo Mantas Ručinskas, 15 Jonas Jaglinskas, 13 – Tomas Martinkus.

"Forto siena" iškovojo antrą pergalę "Mero" taurėje (2007 balandžio 18 d., trečiadienis, 21:41 val.)Pirmoji "BMS & KK Policija - 1" pergalė "Didžiojoje Mero Taurėje" (2007 balandžio 10 d., antradienis, 21:17 val.)Įtikinama "Forto sienos" pergalė (2007 kovo 30 d., penktadienis, 23:08 val.)"Forto Siena" keliauja į ketvirtfinalį (2007 balandžio 28 d., šeštadienis, 17:57 val.)Įspūdingas ,,Sporto fėjos" ekipos debiutas (2007 balandžio 16 d., pirmadienis, 21:42 val.)"Kauno Autobusai" nušlavę "Forto Sieną" važiuoja į pusfinalį (2007 gegužės 07 d., pirmadienis, 22:21 val.)