KAUNO VANDENYS vs LIETUVOS VETERINARIJOS AKADEMIJA (81:85)Meras M » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 kovo 29 d., Ketvirtadienis, 19:10 val. @ Kauno Švaros sporto salė, Statybininkų g. 3, Kaunas LT-50124

Lygių varžovų dvikovoje stipresni buvo "LVA" krepšininkai

Su kamuoliu "LVA" aukštaūgis Virginijus Lapėnas
2007 kovo 29 d., Ketvirtadienis, 21:15 val., peržiūros: 3470

Antrąją pergalę iš eilės "Mažojoje" Mero taurėje iškovojo "Lietuvos veterinarijos akademijos" komanda. Jie šį vakarą svečiuose nugalėjo "Kauno vandenų" ekipą rezultatu 85:81. Visų rungtynių metu vyko atkakli ir įnirtinga kova. Šeimininkai prieš lemiamą kėlinį dar pirmavo 8-iais taškais, tačiau pralaimėjimą lėmė labai prastai sužaistas 4-asis ketvirtis.

Dvikovos pradžioje nei vienai ekipai nepavyko pabėgti nuo priešininkų. Abi komandos žaidė taškas į tašką – 2:2, 4:4, 10:10. Svečiai savo žaidimą daugiau grindė tolimais metimais, kas jiems neblogai sekėsi. Iš 7 tritaškių tikslą pasiekė 4. Deja, bet net ir taikliai metami tolimi metimai nepadėjo „LVA“ krepšininkams atitrūkti. Po pirmųjų 10-ies minučių minimalia persvara pirmavo šeimininkai.

Antrąjį ketvirtį geriau pradėjo svečiai ir pabėgo į priekį 30:23. „Kauno vandenų“ treneris nedelsdamas paprašė minutės pertraukėlės, po kurios jo vadovaujama ekipa pasivijo priešininkus – 30:31. Žaidimas vėl vyko taškas į tašką. Tik kėlinuko pabaigoje šeimininkams pavyko šiek tiek atitrūkti. Rezultatyviai užbaigę dvi atakas iš eilės, jie išėjo ilsėtis turėdami 4-ių taškų persvarą.

Po pertraukos „Kauno vandenis“ išlaikė saugų atstumą nuo varžovų. Jų pranašumas nebuvo sumažėjęs mažiau nei 5 taškai. Vienu metu komandas skyrė net 10 taškų. Panašų atotrūkį šeimininkai išlaikė ir pasibaigus trečiajai dvikovos daliai – 68:60.

Paskutiniajame kėlinyje viskas apsivertė aukštyn kojom. „Lietuvos veterinarijos akademijos“ krepšininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir atlikę įspūdingą spurtą 18:3 persvėrė rezultatą savo naudai – 78:71. Svečiai ryškiai pranoko oponentus kovoje dėl atšokusio kamuolio. Jie ne kartą kartojo savo pačių netaiklius metimus. Po tokio svečių žaidimo šeimininkai jau nebegalėjo atsigauti ir turėjo pripažinti varžovų pergalę rezultatu 85:81.

„Kauno vandenų“ treneris teisėjų darbą įvertino 9-iais balais, o svečių strategas D.Baniulaičiui skyrė 9 balus, o R.Šauliui – 8.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose žaidė M.Petrauskas, pelnęs 31 tašką, atkovojęs 8 kamuolius, atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus ir tiek pat kartų privertęs varžovus prasižengti ( 37 naud.kfc.). 22 taškus ir 11 atkovotų kamuolių pridėjo T.Gudaitis ( 17 naud.kfc.). Nesulaikomas po krepšiais buvo V.Lapėnas, atkovojęs 16 kamuolių bei pelnęs 19 taškų ( 26 naud.kfc.).

Šeimininkų ekipoje 25 taškus pelnė Donatas Sujeta ( 19 naud.kfc.). Tado Matulevičiaus sąskaitoje 20 taškų ir 15 atkovotų kamuolių ( 21 naud.kfc.).

Po rungtynių nugalėtojų treneris M.Petrauskas teigė: „Emocijos aišku yra geros iškovojus pergalę, tačiau galėjome ir geriau. Sužaidėme 80% savo galimybių. Kuo toliau, tuo labiau turėtume įsibėgėti“.

„Traumos, ligos išretino mūsų gretas“, – kalbėjo „Kauno vandenų“ vadovas Henrikas Pajaujis. „Manau jei būtume pilnos sudėties, mes tikrai būtume stipresni“.

LVA "Petrauskų" triumfas po krepšiais (2007 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 00:20 val.)"Infoface" ir toliau trypiami mažojoje "Mero" taurėje (2007 kovo 25 d., sekmadienis, 20:00 val.)Netikėtai sunki "Kauno vandenų" pergalė (2007 balandžio 05 d., ketvirtadienis, 21:18 val.)LVA pergalę prieš varžovus švęs pas babą (2007 balandžio 01 d., sekmadienis, 19:44 val.)"Infoface" neišvengė sutriuškinimo ir antrose rungtynėse (2007 kovo 22 d., ketvirtadienis, 22:13 val.)Dvikovoje dėl antros vietos pogrupyje prireikė pratęsimo (2007 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 21:04 val.)"Kauno vandenys" išverkė kelialapį į aštuntfinalį (2007 balandžio 26 d., ketvirtadienis, 21:09 val.)"BMS & KK Policija - 2" pateko tarp aštuonių geriausiųjų "Mažosios Mero taurės" komandų (2007 gegužės 06 d., sekmadienis, 20:41 val.),,Užtikrinta ,,Araušos ir Juritanos" pergalė prieš ,,Kauno vandenų" ekipą" (2007 gegužės 04 d., penktadienis, 22:58 val.)