ECOBALTIC vs KARŪNA (54:65)Meras M » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 balandžio 18 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno Švaros sporto salė, Statybininkų g. 3, Kaunas LT-50124

Pogrupio varžybas "Karūna" pabaigė pergale

2007 balandžio 18 d., Trečiadienis, 22:11 val., peržiūros: 3784

Šį vakarą (04.18) "Ecobaltic" savo aikštelėje priėmė "Karūnos" krepšininkus. Abiems ekipoms tai buvo kova dėl trečiosios vietos "H" pogrupyje. Įtikinamai laimėję pirmąjį ketvirtį, svečiai įgijo vienuolikos taškų persvarą. Būtent tokiu skirtumu jie šventė ir galutinę pergalę – 65:54.

Nuo pat rugntynių pradžios svečiai perėmė iniciatyvą į savo rankas. Jie pirmavo 7:2, 11:4. Nesulaikomas buvo Arūnas Eitutis, per pirmąjį ketvirtį pelnęs 13 taškų, pataikęs visus penkis dvitaškius ir vieną tritaškį. “Ecobaltic” ekipai buvo pavykę išlyginti rezultatą – 13:13, tačiau labai prastai sužaistą kėlinuko pabaigą juos vėl atitolino nuo varžovų – 13:24.

Antrajame kėlinyje”Karūna” sėkmingai laikė saugų atstumą nuo priešininkų. Jie neleido jiems priartėti nė per žingsnį. Po pirmųjų dvidešimties minučių ekipas skyrė trylika taškų.

Po pertraukos aikštėję įsivyravo gynybinio stiliaus žaidimas. Per pirmąsias penkias minutes niekam nebuvo pavykę pasižymėti. Vienas po kito metimai skriejo pro šalį. Tik įpusėjus kėlinukui komandoms pavyko pelnyti pirmuosius taškus. Laimėję ketvirtį 8:6 šeimininkai tik nežymiai sumažino savo deficitą – 38:49.

Lemiamoje dvikovos dalyje “Ecobaltic” krepšininkai iš paskutiniųjų stengėsi priartėti prie oponentų. Deja, tačiau visos jų pastangos buvo nuvainikuotos geru “Karūnos” žaidimu. Sėkmingai atlaikę visus varžovų išpuolius svečiai šventė pergalę rezultatu 65:54.

Po varžybų abiejų ekipų strategai teisėjams skyrė po 10 balų.

Nugalėtojų gretose nesulaikomas buvo Arūnas Eitutis, pelnęs 25 taškus ir atkovojęs 11 kamuolių ( 32 naud.kfc.). 17 taškų pridėjo Valentinas Varanavičius ( 17 naud.kfc.).

Šeimininkų ekipoje Kristupas Rainys surinko 20 taškų ir išprovokavo 10 pražangų. N.Čereška ir M.Namavičius atitinkamai pelnė 15 ir 9 taškus.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Vilius Javorskis teigė. „Komandoje dar nėra susikalbėjimo. Kiekvienose rungtynėse žaidėjai neranda bendro supratimo. Nors visi asmeniškai yra geri žaidėjai, tačiau truksta gero komandinio žaidimo“.

Pirmoji "Karūnos" pergalė (2007 balandžio 01 d., sekmadienis, 20:07 val.)Antroji "Eurolexis" pergalė iš eilės (2007 kovo 28 d., trečiadienis, 22:42 val.)"Eurolexis" iškovojo pirmąją pergalę (2007 kovo 25 d., sekmadienis, 18:04 val.)"Ecobaltic" šventė pirmąją pergalę (2007 balandžio 04 d., trečiadienis, 22:11 val.)20 taškų per tris kėlinius pelnę "Karūnos" krepšininkai neprilygo varžovams (2007 gegužės 04 d., penktadienis, 20:50 val.)"AKS & Nekturtas"toliau pergalingai žygiuoja Mažojoje Mero taurėje (2007 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 00:17 val.)Antroji "AKS & Nekturto" pergalė Mažosios Mero taurės varžybose (2007 balandžio 04 d., trečiadienis, 21:21 val.)