ECOBALTIC vs EUROLEXIS (63:76)Meras M » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 kovo 28 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ Kauno Švaros sporto salė, Statybininkų g. 3, Kaunas LT-50124

Antroji "Eurolexis" pergalė iš eilės

Aikštėje vyravo įtempta kova
2007 kovo 28 d., Trečiadienis, 22:42 val., peržiūros: 3292

Šį vakarą (03.28), "Ecobaltic" savo namuose priėmė "Eurolexis" ekipą. Rungtynes, be didesnio vargo, rezultatu 76:63 laimėjo svečiai. Jiems tai buvo antroji pergalė iš eilės. Tuo tarpu "Ecobaltic" "Mažąją" Mero taurę pradėjo nesėkmę.

Rungtynių pradžioje abiem ekipoms sunkiai sekėsi rinkti taškus. Dažnas metimas skriejo pro šalį. Komandos žaidė tarsi susitariusios: jei viena nepataiko, tai ir kita atsako tuo pačiu. Ir atvirkščiai: jei vienos ekipos metimas pasiekdavo tikslą, čia pat ir priešininkai atsakydavo taikliu metimu. Nenuostabu, kad po pirmojo kėlinuko vos vienu tašku 12:11 pirmavo svečiai.

Antrąjį ketvirtį „Eurolexio“ krepšininkai pradėjo spurtu 14:0 ir gan stipriai pabėgo nuo varžovų – 26:11. Pasižymėjo jų snaiperiai, pataikę 3 metimus iš 4 bandymų. Vistik, šeimininkai nenuleido rankų ir prieš ilgąją pertrauką sumažino savo deficitą iki 7 taškų – 25:32.

Po pertraukos abi ekipos rungtyniavo apylygiai. „Eurolexio“ žaidėjai pradėjo dažniau klysti, tačiau tai bendram rezultatu didesnės įtakos neturėjo. „Ecobaltic“ neleido svečiams dar labiau atitolti, tačiau ir priartėti jiems nepavyko. Po 30-ies minučių komandas skyrė 9 taškai.

Lemiamoji dvikovos dalis nieko nesiskyrė nuo buvusių. Svečiai ir toliau tvirtai laikė žaidimo vadžias savo rankose, neleisdami oponentams net pagalvoti apie pergalę. Laimėję ir šį kėlinį 25:21, „Eurolexio“ krepšininkai šventė galutinę pergalę rezultatu 76:63.

Po varžybų svečių treneris teisėjų darbą įvertino puikiai, skirdamas jiems po 10 balų. Tuo tarpu „Ecobaltic“ komandos atstovas M.Butvilui skyrė 9 balus, o L.Vasariui – 5.

Rezultatyviausiai nugalėtojų ekipoje žaidė Justas Budriūnas, pelnęs 18 taškų ( 17 naud.kfc.). Karolis Pėkis pridėjo 17 taškų, 6 atkovotus kamuolius ir 9 rezultatyvius perdavimus ( 24 naud.kfc.).

Šeimininkų komandą į priekį vedę K.Rainys. Jo sąskaitoje 18 taškų, 8 atkovoti kamuoliai ir 10 išprovokuotų pražangų ( 12 naud.kfc.). 16 taškų pridėjo M.Namavičius ( 11 naud.kfc.).

Po varžybų nugalėtojų treneris Karolis Pėkis teigė: „Žaidžiant prieš stipresnę komandą žaidimas mums klijavosi lengviau, o šiandien atvirkščiai – prieš silpnesnę ekipą sekėsi sunkiau“.

„Kaip debiutantai ir be centro puolėjo, manau prieš stiprią komandą sužaidėme tikrai neblogai“, – teigė šeimininkų komandos atstovas Linas Baibokas. „Pradžioje dar kovojome, tačiau gale varžybų leidome pasireikšti visiems krepšininkams ir gavosi kaip gera treniruotė“, – pridūrė Linas.

"Eurolexis" iškovojo pirmąją pergalę (2007 kovo 25 d., sekmadienis, 18:04 val.)"Eurolexis" nepasigailėjo "Arenos" krepšininkų (2007 balandžio 15 d., sekmadienis, 17:35 val.)"Ecobaltic" šventė pirmąją pergalę (2007 balandžio 04 d., trečiadienis, 22:11 val.)"Eurolexis" perlipo "Tornado -Rusteda" barjerą (2007 gegužės 05 d., šeštadienis, 01:12 val.)Pogrupio varžybas "Karūna" pabaigė pergale (2007 balandžio 18 d., trečiadienis, 22:11 val.)Pogrupio lyderių dvikovoje stipresni buvo "Eurolexis" (2007 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 22:51 val.),,Eurolexis" nesugebėjo rimčiau pasipriešinti ,,Elektros darbams" (2007 gegužės 16 d., trečiadienis, 23:44 val.)"AKS & Nekturtas"toliau pergalingai žygiuoja Mažojoje Mero taurėje (2007 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 00:17 val.)