COMPENSA vs KAUNO RAMI (101:104)Pavasario "Sportturas" taurė 2012 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2012 balandžio 28 d., Šeštadienis, 15:30 val. @ J. Jablonskio gimnazija, Aušros g. 3, Kaunas, LT-44173

Įtemptose ir dramatiškose rungtynėse pergalę po pratęsimo šventė „Kauno Rami“

2012 balandžio 28 d., Šeštadienis, 17:39 val., peržiūros: 3139

Šeštadienį (04.28), J. Jablonskio gimnazijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos Pavasario „Sportturas“ taurės 2012 aštunfinalio rungtynės, kuriose susitiko Compensa (šeimininkai) ir „Kauno Rami (svečiai). Rungtynės susiklostė labai įtemptai ir dramatiškai, jose prireikė ir pratęsimo. Visas rungtynes vyko labai aktakli kova abiejose aikštės pusėse, o likus žaisti vos 3 sekundes iki ketvirtojo kėlinio pabaigos komanda skyrė 4 taškai (91:87), priekyje „Kauno Rami“. Vis dėlto tai dar buvo ne pabaiga, „Compensa“ komandos žaidėjas Justas Medekšas pataikė tritaškį su bauda ir išplėšė praltęsimą. Vis dėlto, keturiese likę „Kauno Rami“ krepšininkai šventė sunkią pergalę rezultatu 104:101 (24:21, 25:18, 15:21, 27:26).

Jau nuo pat pirmųjų rungtynių minučių užvirė įnirtinga kova ir nei vienai komandai nepavyko atitrūkti didesniu taškų skirtumu, o įpusėjus pirmajam rungtynių kėliniui, rezultatu 15:11, priekyje šeimininkai, „Compensa“ krepšininkai. Vis dėlto, antrąją pirmojo kėlinio dalį kiek geriau sužaidę „Kauno Rami“ ekipos krepšininkai po pirmojo ketvirčio priekyje, 26:24.

Antrajame kėlinyje ir toliau vyko įtempta kova kiekvienoje aikštės dalyje ir sužaidus 2 minutes antrajame kėlinyje rezultatas tapo lygus 28:28, o įpusėjus ketvirčiui 35:35. Antrojo kėlinio pabaigą šiek tiek geriau sužaidę „Compensa“ komandos krepšininkai išsiveržė į priekį 5 taškais (49:44).

Trečiasis kėlinys klostėsi gana permainingai, sužaidus 2 minutes priekyje vis dar buvo šeimininkai (51:47), tačiau jau po kelių minučių, įpusėjus ketvirčiui, po spurto 14:2, į priekį išsiveržė svečiai, „Kauno Rami“ (61:53). Trečiojo kėlinio pabaigą geriau sužaidę „Compensa“ krepšininkai sumažino skirtumą iki minimumo ir prieš ketvirtąjį kėlinį „Kauno Rami“ priekyje tik vienu tašku, 65:64.

Ketvirtasis kėlinys, kuris kaip vėliau paaiškėjo, nebuvo paskutinis, prasidėjo taikliu „Compensa“ komandos krepšininko Žyginto Tamulio dvitaškio, kuris leido išsiveržti į priekį (66:65), tačiau jau netrukus tritaškiu metimu Nerijus Žiogas sugrąžino pranašumą „Kauno Rami ekipai (68:66). Įpusėjus ketvirčiui rezultatu 79:78 priekyje šeimininkai, „Compensa“ krepšininkai (79:76). Itin dramatiškai susiklostė paskutiniosios ketvirtojo kėlinio sekundės, kai likus žaisti 3 sekundes iki kevirtojo kėlinio pabaigos keturiais taškai priekyje buvo „Kauno Rami“ ekipa (91:87) ir atrodė, jog tai jau viskas šiose rungtynėse, kiek kitaip manė „Compensa“ ekipos krepšininkai ir šeimininkų ekipos žaidėjas Justas Medekšas, paskutiniąją kėlinio sekundę pataikė tritaškį, išprovokavo penktąją varžovo pražangą, pataikė baudos metimą ir privertė komandas žaisti pratęsimą (91:91).

Pratęsimą „Kauno Rami“ žaidė tik keturiese dėl Nerijaus Žiogo išnaudotų asmeninių pražangų limito. Nors ir likę keturiese „Kauno Rami“ ekipos žaidėjai nesutriko ir pademonstravę valią ir ryžtą sugebėjo laimėti rungtynes. Galutinis rungtynių rezultatas – 104:101.

Po pralaimėtų rungtynių „Compensa“ komandos treneris kalbėjo: „Buvo sunkios rungtynės, sunku buvo uždengti jų 11 – tą numerį, tvirtas vyras ir galima sakyti, kad žaidėm prieš šešis žmones, nes tas vienas teisėjas visas rungtynes mums nušvilpė paskutinėm sekundėm, nešvilpė baudų. Kitais metais, kai žaisim, norėtumėm geresnių teisėjų“.

Po laimėtų rungtynių „Kauno Rami“ komandos treneris kalbėji: „Kiek kas susirinkom, tąsėmės ilgai, pratęsime, bet tada ir pradėjom žaisti. Rungtynėse pergalę lėmė, turbūt, patirtis, vis tiek, daug metų žaidžiam, esam kažkada likę žaisti rungtynių pabaigos ir dviese, tačiau tuomet taip nepasisekė“.

„Compensa“: Mindaugas Samuolis (35 tšk.), Justas Medekšas (25 tšk.), Merūnas Visockis (23 tšk., 10 atk. kam.), Žygintas Tamulis (16 tšk.).

„Kauno Rami“ Donatas Petrauskas (32 tšk. 30 atk. kam.), Šarūnas Petraitis (31 tšk., 10 atk. kam.), Giedrius Džiaugys (20 tšk.), Gytis Mikėnas (14 tšk.).

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Anonimas2012 balandžio 29 d., 11:11 val.

Speju jinai kazkokiais budais pamesta :D

Anonimas2012 balandžio 29 d., 09:58 val.

tai blet ikelsk kas nors statistika ar ne...

"Compensa" iškovojo itin sunkią pergalę (2012 balandžio 14 d., šeštadienis, 17:46 val.)"Green Death" paskutinėmis rungtynių sekundėmis įveikė "Compensą" (2012 balandžio 21 d., šeštadienis, 18:26 val.)"Compensa" "Sportturas" pavasario turnyrą pradėjo pergale prieš "J.Dobkevičiaus komandą" (2012 kovo 31 d., šeštadienis, 23:25 val.)Tik po paskutiniųjų minučių "Kauno Rami" pasiekė pergalę (2012 balandžio 15 d., sekmadienis, 22:34 val.)"Sportturo" taurės bronzą iškovojo "Kauno Rami" (2012 gegužės 13 d., sekmadienis, 16:15 val.)"KMAIK & BREVITRA nesunkiai palaužė "KAUNO RAMI" (2012 gegužės 09 d., trečiadienis, 22:16 val.)"Kauno Rami" lengvai nugalėjo "Brolius" (2012 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 20:29 val.)"Kauno rami" nesunkiai nugalėjo "Omegos" ekipą (2012 balandžio 20 d., penktadienis, 23:05 val.)"Kauno Rami" rungtynių pabaigoje palaužė "Fortūną" ir pateko į "Sportturo" taurės pusfinalį (2012 gegužės 05 d., šeštadienis, 21:01 val.)