KAUNO NTI-PN vs A.SABONIO KC (65:76)Pavasario "Sportturas" taurė 2012 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 balandžio 12 d., Ketvirtadienis, 18:00 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

"A.Sabonio KC" iškovojo sunkią pergalę išvykoje

2012 balandžio 12 d., Ketvirtadienis, 23:12 val., peržiūros: 3287

Ketvirtadienį (04.12), Kauno NTI – PN sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės rungtynės, kuriose susitiko „Kauno NTI – PN“ (šeimininkai) ir „A. Sabonio KC “ (svečiai). Rungtynėse vyko atkakli kova ir tik paskutiniame ketvirtyje savo pranašumą įrodė „A. Sabonio KC“, vadovaujami G. Krugelevičiaus. Rungtynių rezultatas – 65:76 (17:18, 17:16, 18:11, 13:31).

Pirmą ketvirtį sėkmingiau pradėjo svečiai, po keturių iš eilė N. Gursko taškų jie pirmavo 4:0. Tačiau tada šeimininkai atsakė šešiais taškais iš eilės ir persvėrė rezultatą savo naudai. Po šio spurto sekė svečių geriau sužaista atkarpa rezultatu – 8:0. Kėliniui įpusėjus svečiai pirmavo 6:12. Bet šeimininkai nenuleido rankų, jie laimėjo atkarpą rezultatu 11:2 ir vėl persvėrė rezultatą savo naudai. Kėlinį šiek tiek geriau užbaigė svečiai, kurie sugebėjo susigražinti pranašumą. Šeimininkus šiame ketvirtyje į priekį vedė A.Atkočaitis pelnęs 8 taškus, bet kėlinio pabaigoje jis partyrė čiurnos traumą ir rungtynių tęsti nebegalėjo. Svečių komandoje geru žaidimu pasižymėjo I. Spudys pelnęs 6 taškus. Rezultatas po kėlinio – 17:18.

Antrame ketvirtyje komandos vėl kovojo taškas į tašką. Svečiai niekaip negalėjo sulaikyti savo varžovų lyderio P. Januškevičiaus, kuris viena pelnė beveik visus savo komandos taškus šiame ketvirtyje (13 tšk.). Šeimininkam ne daug trūko, kad jie įgytų pranašumą prieš didžiąją pertrauką, bet kėlinio pabaigą vėl geriau užbaigė svečiai ir išlygino rezultatą. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 34:34.

Trečią kėlinį šeimininkai žaidė tarsi ant bangos, kėlinio pradžią jie laimėjo 12:2 ir įgijo 10 taškų pranašumą. Tačiau tada po du taškus pelnė K.Sirtautas ir E.Ramanauskas bei sumažino skirtumą 6 taškų. Bet šeimininkai atsakė dar viena gera atkarpa, šį kartą 6:0 ir įgijo jau 12 taškų persvarą. Kėlinį vėl sėkmingiau užbaigė svečiai ir sumažino atsilikimą iki 7 taškų. Šeimininkus šiame ketvirtyje į spurtą vedė A.Šalepinas pelnęs 8 taškus. Rezultatas po ketvirčio – 52:45.

Lemiamą ketvirtį svečiai pradėjo susikaupę ir kovingai nusiteikę. Jie spaudė savo varžovus, kurie daug klydo. Kėlinio pradžioje spurtą surengė jų komandos lyderis I. Spudys, vienas pelnęs 12 taškų iš eilės ir sugražinęs persvarą savo komandai. Tačiau šeimininkai taip lengvai nepasidavė ir po M. Motsvilo dvitaškio rezultatas buvo lygus. Bet kėlinio pabaigą ramiau ir organizuočiau sužaidę svečiai sugebėjo iškovoti sunkią pergalę. Rungtynes vainikavo K. Sirtauto tritaškis paskutinę sekundę. Taigi rezultatas po keturių kėlinių – 65:76.

Šeimininkų komandoje išsiskyrė Paulius Januškevičius 23 tšk. (6 išprovokuotos pražangos), Eduardas Mačiulis 9 tšk., Almantas Atkočaitis 8 tšk.

Svečius į pergalę vedė Ignas Spūdys 22 tšk., Ernestas Ramanauskas 21 tšk. (8 išprovokuotos pražangos), Mangirdas Brundza 8 tšk.

"A.Sabonio KC" žengia i "Mažosios" taurės finalą (2012 gegužės 10 d., ketvirtadienis, 00:54 val.)Nerezultatyviose rungtynėse " A.Sabonio KC" tik po atkaklios kovos nugalėjo "Nebajerio" ekipą (2012 balandžio 27 d., penktadienis, 21:47 val.)"A.Sabonio KC" paskutiniame kėlinyje perėmė iniciatyvą ir pateko į pusfinalį (2012 gegužės 04 d., penktadienis, 21:50 val.)"Stumbras" keliauja į pusfinalį (2012 gegužės 03 d., ketvirtadienis, 22:04 val.)"Kauno NTI - PN" po atkaklios kovos žengė į ketvirtfinalį (2012 balandžio 26 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)"Nanas" nesunkiai palaužė A.Sabonio krepšinio centro komandą (2012 balandžio 02 d., pirmadienis, 23:09 val.)"Nanas" nesunkiai susitvarkė su "Kauno NTI-PN" (2012 balandžio 19 d., ketvirtadienis, 19:44 val.)BC "Ambi" lengvai įveikė "Kauno NTI-PN" ekipą (2012 balandžio 17 d., antradienis, 20:17 val.)Emocingame pavasario "Sportturo" Mažosios taurės finale "Green Death" tik rungtynių pabaigoje palaužė jaunuosius "saboniukus" (2012 gegužės 12 d., šeštadienis, 00:00 val.)