OMEGA vs TRIOBET (73:66)Pavasario "Sportturas" taurė 2012 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2012 balandžio 27 d., Penktadienis, 17:30 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Po įnirtingos ir permainingos kovos „Omega“ įveikė „Triobet“ ekipą

2012 balandžio 27 d., Penktadienis, 22:58 val., peržiūros: 2376

Penktadienį (04.27), Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos Pavasario „Sportturas“ taurė 2012 rungtynės, kuriose susitiko „Omega“ (šeimininkai) ir „Triobet“ (svečiai). Rungtynėse jau nuo pat pirmųjų minučių užvirė inirtinga kova, kurioje netrūko emocijų ir kietos kovos. Po permainingos pirmosios rungtynių pusės priekyje buvo šeimininkai, „Omega“ krepšininkai, po dviejų kėlinių rezultatas 30:27. Antroje rungtynių dalyje nei viena, nei kita ekipa nesiruošė nusileisti ir po trijų kėlinių rezultatu 53:48, priekyje šeimininkai, „Omega“ krepšininkai. Ketvirtajame kėlinyje ir toliau buvo galima stebėti inirtingą kovą, kurios pabaigą geriau sužaidę „Omega“ ekipos krepšininkai ir laimėjo rungtynes rezultatu 73:66 (12:18, 18:9, 23:21, 20:18).

Rungtynės prasidėjo taikliais abiejų komandų dvitaškiais ir sužaidus vieną minutę pirmajame kėlinyje rezultatas buvo lygus (2:2). Įpusėjus pirmajam kėliniui, po taiklaus „Triobet“ komandos žaidėjo Viliaus Ružo metimo svečiai įgijo 2 taškų pranašumą (10:8). Per pirmąjį kėlinį pataikę 4 tritaškius metimus, „Triobet“ komandos krepšininkai padidino savo pranašumą ir po pirmojo ketvirčio išsiveržė į priekį 18:12.

Antrajame kėlinyje, lyg iš letargo miego prabudę šeimininkai, Omega“ ekipos krepšininkai, ėmė tirpdyti varžovų ekipos pranašumą ir įpusėjus ketvirčiui, po taiklių Remigijaus Kasperavičiaus baudos metimų jau buvo priekyje (24:23). Besibaigiant antrajam ketvirčiui „Omega“ dar šiek tiek padino savo pranašumą ir po dviejų kėlinių pirmavo 30:27.

Trečiasis kėlinys vyko gana atkakliai ir permainingai ir sužaidus tris minutes šiame ketvirtyje į priekį vėl išsiveržė „Triobet“. Vis dėlto, Kėlinuko pabaiga vėl priklausė „Omega“ ekipai ir po trijų kėlinių jie dar šiek tiek padidinos savo pranašumą ir prieš lemiamą ketvirtąjį kelinį, įgijo 5 taškų pranašumą (53:48).

Lemiamą, ketvirtąjį kėlinuką, šeimininkai pradėjo laimėta atkarpa 5:0 ir padidino savo pranašumą iki 10 taškų (58:48). „Triobet“ ekipos krepšininkai nesudėjo ginklų anksčiau laiko ir įpusėjus ketvirtajam kėliniui, sumažino savo atsilikimą iki 3 taškų (61:64). Tai buvo viskas, ką „Triobet“ komandos krepšininkai sugebėjo nuveikti šiose rungtynėse. Pergalę šventė „Omega“ laimėjusi rungtynes rezultatu 73:66.

Po laimėtų rungtynių „Omega“ komandos treneris kalbėjo: „Viskas gerai, stengėmės, laimėjom, visi esam laimingi“.

Po pralaimėtų rungtynių „Triobet“: komandos treneris kalbėjo: „Šiandien pritrūko žaidėjų, vienas žaidė su „puse kojos“ po traumos, o kitas svarbus žmogus komandai išvažiavo kepti šašlykų. Nesusirinkom, pakovojom, turėjom galimybę laimėt, bet pralošėm ir linkim varžovams sėkmės“.

„Omega“: Remigijus Kasperavičius (20 tšk., 6 atk. kam.), Gražvydas Visockas (16 tšk., 12 atk. kam.), Donatas Šliogeris (15 tšk., 7 kld.), Gediminas Naikauskas (13 tšk., 13 atk. kam.).

„Triobet“: Povilas Mickūnas (24 tšk.), Vilius Ružas (14 tšk.), Arnas Šumskis (12 tšk., 7 atk. kam.), Andrius Buksnys (10 tšk.).

Nervingos ir emocingos rungtynės baigėsi "Triobet" pergale (2012 balandžio 15 d., sekmadienis, 22:53 val.)JKK "Fortūna" be vargo įveikė "Triobet" komandą (2012 balandžio 21 d., šeštadienis, 17:34 val.)"Kauno rami" nesunkiai nugalėjo "Omegos" ekipą (2012 balandžio 20 d., penktadienis, 23:05 val.)"Omega" šventė pergalę prieš "Broliai" ekipą (2012 balandžio 19 d., ketvirtadienis, 20:37 val.)Tik po pratęsimo "Triobet" palaužė "Nebajeris" ekipą (2012 balandžio 04 d., trečiadienis, 22:52 val.)BC "Spurtas - Rind" startavo pergalingai (2012 kovo 31 d., šeštadienis, 21:09 val.)"Studentai" įveikė "Omegą" ir pateko į "Sportturo" Mažosios taurės pusfinalį (2012 gegužės 04 d., penktadienis, 21:54 val.)