NANAS vs A.SABONIO KC (86:57)Pavasario "Sportturas" taurė 2012 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 balandžio 02 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ Vaišvydavos vidurinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

"Nanas" nesunkiai palaužė A.Sabonio krepšinio centro komandą

2012 balandžio 02 d., Pirmadienis, 23:09 val., peržiūros: 2706

Šįvakar Vaišvydavos pagrindinės mokyklos sporto arenoje įvyko Pavasario "Sport turo" taurės K pogrupio pirmoji dvikova, kurioje "Nano" ekipa priėmė jaunuosius A.Sabonio krepšinio centro auklėtinius, kuriuos nesunkiai palaužė rezultatu 86:57.

Nuo pat pirmųjų minučių pradėjo aiškėti šeimininkų komandos pranašumas. "Nano" komandos žaidėjams nestigo taiklumo iš visų distancijų, skirtingai nei A. Sabonio KC ekipai. Jau pirmojo kėlinio viduryje šeiminikai buvo susikrovę beveik dviženklę persvarą, tačiau ketvirčiui artėjant link pabaigos, nepavyko jos išlaikyti ir, priešininkams sužaidus "sausą" atkarpą, rezultatą jiems pavyko išlyginti. Nepaisant to, "Nano" žaidėjai grįžo į savo stichijos rėmus bei kėlinio pabaigę geriau sužaidę, įgijo 6 taškų persvarą – 18:12.

Antrasis ketvirtis buvo ganėtinai pasitragiškėtinas svečių komandai, kuri tesugebėjo pataikyti vos du metimus iš žaidimo ir tie patys metimai buvo ir krepšio prieigų. Likusius 3 iš 7 ketvirčio taškų žaidėjai realizavo atlikdami metimus už pražangas. Tuo tarpu "Nano" žaidėjai, žaisdami sau įprastą žaidimą, per kėlinį vėl įmetė 18 taškų ir tai prieš ilgąją pertrauką leido jiems turėti jau 17 taškų persvarą – 36:19.

Šiek tiek pailsėję po didžiosios pertraukos bei kažkiek aklimatizavęsi prie salės, kurioje galbūt dar neteko žaisti, A. Sabonio krepšinio centro auklėtiniai sugebėjo sužaisti rezultatyviausią savo kėlinį, per kurį sugebėjo į varžovų krepšį įmesti net 21 tašką, kas atrodė pakankamai nemažai, tačiau šeimininkai taipogi nebuvo iš kelmo spirti ir toli gražu neleido svečiams rodyti iniciatyvos, todėl beliko šį ketvirtį įmesti daugiau taškų už varžovus (29), tuo kėlinį baigiant dar labiau padidinta persvara savo naudai – 65:40.

Kaip ir tikėtasi, ketvirtasis kėlinys tapo tik formalumu, abiems komandoms stengiantis parodyti, ką jos gali, bet nepersistengiant ir neviršyjant savo galimybių. Abi komandos žaidė gražų ir dinamišką krepšinį, tačiau net ir esant bemaž aiškiam rezultatui, "Nano" komanda neleido A. Sabonio KC žaidėjams dominuoti ir taškais laimėti bent vieną kėlinį. Nors svečių komandą visą rungtynių laiką demonstravo pasigėrėtiną kamuolio įžaidimą ir taktinį puolimą, visgi netaiklūs metimai iš žaidimo bei gana nemažas klaidų skaičius privertė pripažinti varžovų persvarą paskutiniame ketvirtyje 21:17 ir galutiniame rezultate kapituliuoti rezultatu 86:57.

Po rungtynių "Nano" atstovas Andrius Šiaulys žodžiais išreiškė manantis, jog nugalėjo patirtis, o prie pergalės prisidėjo ir sirgaliai.

A. Sabonio krepšinio centro komandos kapitonas Ernestas Ramanauskas pralaimėjimo priežastimis įvardino kamuolių neatkovojimą ir netaiklumą, o varžovų komandą įvertino kaip susižaidusią ir turinčią patirtį, jau neskaitant kelių aukštų žaidėjų, kurie pelnė nemažai taškų ir susirinko daug kamuolių po krepšiais.

"Nano" komandoje pastebimiausias buvo Lukas Jasevičius, surinkęs dvigubą dublį (23 taškai, 13 atkovotų kamuolių ir prie viso to dar 5 rezultatyvūs perdavimai). Jam neblogai talkino Žygimantas Žitkus, į varžovų krepšį įmetęs 23 taškus bei Benas Armolaitis pridėjęs 9 taškus.

A Sabonio krepšinio centro ekipoje pastebimiausias buvo kapitonas Ernestas Ramanauskas, pelnęs 17 taškų. taipogi dideles pastangas bandant ištempti komandą įdėjo ir Ignas Spūdys, oponentams įmetęs 12 taškų, o 9 taškų indėliu pasižymėjo Nerijus Gurskas.

„Nanas“ išvykoje palaužė BC „Ambi“ krepšininkus (2012 balandžio 16 d., pirmadienis, 23:38 val.)"Nanas" nesunkiai susitvarkė su "Kauno NTI-PN" (2012 balandžio 19 d., ketvirtadienis, 19:44 val.)"Nanas" palaužė "KTK" ir keliauja į ketvirtfinalį (2012 gegužės 02 d., trečiadienis, 18:14 val.)Nerezultatyviose rungtynėse " A.Sabonio KC" tik po atkaklios kovos nugalėjo "Nebajerio" ekipą (2012 balandžio 27 d., penktadienis, 21:47 val.)"A.Sabonio KC" iškovojo sunkią pergalę išvykoje (2012 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 23:12 val.)"Ice" po atkaklios kovos įveikė "Nano" ekipą ir nužygiavo į pusfinalį (2012 gegužės 07 d., pirmadienis, 22:17 val.)"A.Sabonio KC" žengia i "Mažosios" taurės finalą (2012 gegužės 10 d., ketvirtadienis, 00:54 val.)Emocingame pavasario "Sportturo" Mažosios taurės finale "Green Death" tik rungtynių pabaigoje palaužė jaunuosius "saboniukus" (2012 gegužės 12 d., šeštadienis, 00:00 val.)"A.Sabonio KC" paskutiniame kėlinyje perėmė iniciatyvą ir pateko į pusfinalį (2012 gegužės 04 d., penktadienis, 21:50 val.)