TRIOBET vs NEBAJERIS (73:66)Pavasario "Sportturas" taurė 2012 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 balandžio 04 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto "Rasos" gimnazija, P. Lukšio g. 40, Kaunas, LT-49297

Tik po pratęsimo "Triobet" palaužė "Nebajeris" ekipą

2012 balandžio 04 d., Trečiadienis, 22:52 val., peržiūros: 2760

Trečiadienį, balandžio 4 dieną, VDU "Rasos" gimnazijos sporto salėje įvyko KKL Pavasario "Sportturas" taurės 2012 pirmenybių rungtynės tarp namuose žaidusių "Triobet" ir svečių "Nebajeris" ekipų. Rungtynės prasidėjo taškas į tašką. Nė vienai komandai nepavykdavo įrodyti savo didesnio pranšumo, bet trečiajame ketvirtyje šeimininkai pradėjo dominuoti ir susikrovę buvo 13 taškų pranašumą, bet paskutiniame ketvirtyje "Triobet" ekipai nepavyko išsaugoti pranšumo ir svečiai išplėšė pratęsimą, tačiau pratęsime stipresni buvo šeimininkai, kurie šventė pergalę rezultatu – 73:66.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai įsiverždami į priekį 7:3 ir šeimininkai toliau išlaikė 4-5 taškų pranšumą, tačiau svečiai laimėję 5:0 atkarpą sumažino skirtumą iki minimumo ( 16:15). Svečiams toliau niekaip nesisekė persverti rezultato (21:17), bet likus žaisti vieną minutę "Nebajeris" pelnė penkis taškus be atsako ir įsiveržė į priekį ( 21:22). M.Čipas paskutinę ataką išvedė "Triobet" į priekį. Rezultatas – 23:22.

Antrajame ketvirtyje abiejų komandų puolimas aprimo. Įpusėjus kėlinukui svečiai sugebėjo laimėti tik 6:5 rezultatu ir rezultatas buvo lygus (28:28). Šeimininkai po keletą greitų atakų susikrovė 4 taškų pranšumą ( 32:28). Likus žaisti dviems minutėms svečiai nesugebėjo sumažinti 4 taškų skirtumo ir pasibaigus kėlinuko "Triobet" buvo priekyjė 4 taškais. Rezultatas – 34:30.

Trečiajam ketvirčiui prasidėjus svečiams pavyko sumažinti skirtumą iki 1 vieno, taško bet šeimininkai laimėdami porą atkarpų susikrovė dviženklį pranašumą ( 51:38), bet svečiai neketino taip lengvai pasiduoti ir prieš pasibaigiant kėlinukui spurtavo 6:0 ir sumažino skirtumą perpus. Rezultatas po trečio ketvirčio – 51:44.

Prasidėjus praskutiniam kėlinukui šeimininkai padidino iki 8 taškų pranašumą, bet "Nebajeris" sugebėjo išlyginti rezultatą, dėka R.Sadausko ( 52:52). Toliau ekipos apsikeitė sėkmingomis atakrpos, bet rezultatas išliko lygus. Po P.Mickūno tritaškio metimo "Triobet" ekipa turėjo 3 taškų pranašumą, o D.Jasiulionis realizavęs vieną baudą šeimininkai buvo priekyje 4 taškais, tačiau likus žaisti 15 sekundžių "Triobet" nesugebėjo išlaikyti pranašumo, o svečiai išplėšė pratęsimą - 63:63.

Prasidėjus pratęsimui šeimininkai iškart taikliais metimais laimėjo 8:0 atkarpą, o svečių metimai skriedavo pro šalį (71:63). Likus žaisti beveik minutę svečiai pelnė pirmuosius taškus pratęsime, tačiau to buvo maža. Pergalę sunkią šventė "Triobet" ekipa rezultatu - 73:66.

Po laimėtų rungtynių "Triobet" ekipos žaidėjas P.MIckūnas teigė:" Laimėjome dėl to, kad buvo stipresni."

Po pralaimėtų rungtynių "Nebajeris" ekipos žaidžiantysis treneris kalbėjo:" Pratęsime palūžome. Esame įpratę žaisti pagrinde šešiese, o dabar kai susirinko daug žmonių, manau, išsibalansavo mūsų žaidimas. Viską lėmė klaidos ir nepataikyti metimai iš po krepšio. Šiaip varžovai gan gerai pataikė."

"Triobet": P.Mickūnas ( 30tšk. 6 išpr.praž.), A.Šumskis ir D.Jasiulionis ( 5rez.perd) pridėjo po 10 taškų.

"Nebajeris": A.Zasas ( 24tšk. 12 atk.kam. 5 išpr.praž.), R.Sadauskas ( 16tšk. 14 atk.kam.), P.Butkevičius ( 12tšk.)

Nerezultatyviose rungtynėse " A.Sabonio KC" tik po atkaklios kovos nugalėjo "Nebajerio" ekipą (2012 balandžio 27 d., penktadienis, 21:47 val.)Nervingos ir emocingos rungtynės baigėsi "Triobet" pergale (2012 balandžio 15 d., sekmadienis, 22:53 val.)"Nebajeris" šventė pergalę (2012 balandžio 22 d., sekmadienis, 00:24 val.)JKK "Fortūna" be vargo įveikė "Triobet" komandą (2012 balandžio 21 d., šeštadienis, 17:34 val.)JKK "Fortūna" šventė nesunkią pergalę (2012 balandžio 14 d., šeštadienis, 20:27 val.)Po įnirtingos ir permainingos kovos „Omega“ įveikė „Triobet“ ekipą (2012 balandžio 27 d., penktadienis, 22:58 val.)