PAVARGAU.LT vs KAUNO LIBERALAI (71:36)Pavasario "Sportturas" taurė 2013 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 balandžio 08 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

Pavargau.lt nepaliko jokių šansų Kauno Liberalams

2013 balandžio 09 d., Antradienis, 06:45 val., peržiūros: 1532

2013-04-08 dieną, Pavasario SportTuras taurėje, Saulės gimnazijoje susitiko Pavargau.lt (šeimininkai) ir Kauno Liberalai (svečiai). Visus kėlinius dominavo ir rungtynes lengvai laimėjo šeimininkai rezultatu – 71:36 (21:11, 9:3, 21:7, 20:15).

Rungtynės prasidėjo devyniais šeimininkų taškais, į kuriuos trimis atsakė Liberalai. Dar šešis pridėjo šeimininkai, o trimis atsakė svečiai ir rezultatas – 15:6. Tris taškus surinko Liberalai, dvitaškiu atsakė P.Sutkus – 17:9. Du baudos metimus sumetė D. S. Irgedas, o keturiais kėlinį užbaigė šeimininkai ir po pirmo ketvirčio – 21:11.

Antrasis kėlinys prasidėjo T. Prasčieniaus dvitaškiu su pražanga, kai dvitaškiu ir dviem netaikliomis baudomis atsakė R.Paulauskas ir rezultatas – 23:14. Du taškus surinko E.Jasevičius, tritaškį pataikė J. Medekša ir dar dvitaškį S.Kochanenko ir po dviejų kėlinių rezultatas – 30:14.

Trečiasis kėlinys prasidėjo devyniais paeiliui šeimininkų taškais, kai vienu baudos metimu atsakė svečiai ir rezultatas jau – 39:15. Šešis taškus surinko šeimininkai, keturiais atsakė svečiai ir rezultatas – 45:19. Dar šešis taškus surinko Pavargau.lt, o kėlinį dvitaškiu užbaigė M. Valiukonis ir po trijų kėlinių – 51:21.

Ketvirtasis kėlinys jau tebuvo skirtas sutvarkyti formalumus, nors šeimininkai dar padidino skirtumą ir iškovojo pergalę dar solidesniu rezultatu – 71:36.

Nugalėtojams daugiausia taškų pelnė – Justas Medekšas (13, 22 naud. bal., 6 per. kam.), Rimvydas Paulauskas (11, 5 ispr. pr.), Edmundas Jasevičius (9, 11 naud. bal.)

Pralaimėjusių gretose geriausiai pasirodė – Tomas Prasčienius (8, 15 naud. bal., 7 ispr. pr.), Leonas Stirbys (7), Domas Sirgedas (6, 3 naud. bal.) taškai.

Pavargau.lt nepaliko vilčių Dumblo ekipai (2013 gegužės 16 d., ketvirtadienis, 07:08 val.)"VU KHF" sutriuškino "Kauno Liberalus" (2013 balandžio 21 d., sekmadienis, 21:44 val.)"Kauno liberalai" neturėjo jokių vilčių prieš "Vilniaus rinktinę" (2013 balandžio 15 d., pirmadienis, 12:20 val.)"Pavargau.LT" iškovojo vietą ketvirtfinalyje (2013 gegužės 09 d., ketvirtadienis, 23:57 val.)Po atkaklios dvikovos į finalą žengė "Pavargau.lt" (2013 gegužės 19 d., sekmadienis, 22:25 val.)Pavasario "Sportturas" "Iššūkio" taurę virš galvų kėlė "Abstinentai" (2013 gegužės 20 d., pirmadienis, 22:24 val.)"Vilniaus rinktinė" iškovojo sunkią pergalę (2013 balandžio 28 d., sekmadienis, 23:29 val.)