Kauno technikos kolegija vs LCP KK „Ragai“ (78:56)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 balandžio 09 d., Trečiadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Kauno Technikos Kolegija“ pasiekė įtikinamą pergalę

2014 balandžio 09 d., Trečiadienis, 19:58 val., peržiūros: 790

Balandžio 9 dieną, 17.30 val., Kauno technikos kolegijos sporto salėje, susitiko Pavasario „Sportturas“ taurės 2014 komandos „Kauno Technikos Kolegija“ (šeimininkai) ir LCP KK „Ragai“ (svečiai). Nors pirmasis rungtynių kėlinukas buvo gana lygus, tačiau vėliau šeimininkai išnaudojo ilgesnį suolelį, žaidė greitą, komandinį krepšinį ir po truputį tolo. LCP KK „Ragai“ komandos žaidimas rungtynių pabaigoje visiškai išsiderino, o suitikimas baigėsi įtikinama „Kauno Technikos Kolegijos" komandos pergale, rezultatu 78:56.

Rungtynes abi komandos pradėjo rezultatyviai, mažai dėmesio skirdamos gynybai. Tad iš vienos pusės komandos neturėjo vargo puldamos, žaidimas buvo greitas ir gražus, bet vien to neužteko norint pagalvoti apie pergalę. Susitikimui įsibėgėjus komandos pagaliau kiek sumažino tempą, atsirado ir neparuoštų metimų, bet lygus žaidimas vis dar tęsėsi. Vistik komandinis žaidimas ir kantrus rungtynių plano laikymasis pagaliau leido šeimininkams nutolti, išvengdami klaidų (per du kėlinukus vos dvi klaidos) „Kauno Technikos Kolegijos“ žaidėjai sugebėjo pasiekti 8 taškų pranašumą ir prasidedant ilgajai pertraukai jie pirmavo rezultatu 41:33.

Antroje rungtynių dalyje šeimininkai ir toliau žaidė labai stabiliai. Didžiausiu pranašumu galima laikyti jų ilgą ir lygiavertį suolelį, nes praktiškai visi žaidėjai pasirodę aikštelėje prisidėdavo prie sėkmingo komandos žaidimo. Nors svečiai nenuleido rankų ir kartais blykstelėdavo mesdami iš toli ar pataikydami su pražanga, tačiau sėkmingi epizodai buvo matomi vis rečiau, kol galiausiai komandos žaidimas visiškai išsiderino. „Kauno Technikos Kolegija“ labai galingai sužaidė ketvirtąjį kėlinuką, kurio metu įtvirtino savo pranašumą, bei paliko varžovus toli sau už nugarų. Rungtynės baigėsi rezultatu 78:56.

Kauno technikos kolegija: Nerijus Aleknavičius – 25 tšk., Sigitas Vaitkus – 13 tšk. (10 atk. kam.), Tadas Miliūnas – 12 tšk., Klaidas Jankaitis – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

LCP KK „Ragai“: Viktoras Žukauskas – 14 tšk. (6 išpr. praž.), Lukas Marčiulionis – 12 tšk., Kęstutis Ruočkus – 11 tšk.

„Kauno technikos kolegija“ užtikrintai žengė į pusfinalį (2014 gegužės 07 d., trečiadienis, 22:22 val.)„Kauno technikos kolegija“ aštunfinalyje lengvai įveikė „Nepyk“ (2014 balandžio 28 d., pirmadienis, 23:39 val.)Klaidas Jankaitis atvedė „Kauno technikos kolegiją“ į „Pavasario taurės 2014“ finalą (2014 gegužės 14 d., trečiadienis, 14:08 val.)Kėlinį su puse priešinęsi „Lietuvos geležinkeliai“ turėjo pripažinti „Kauno technikos kolegijos“ pranašumą (2014 balandžio 23 d., trečiadienis, 19:32 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kauno technikos kolegiją“ (2014 balandžio 16 d., trečiadienis, 22:46 val.)LCP KK „Ragai“ užtikrintai įveikė „Vėjų Linijos & Garliavos Duonos“ penketuką (2014 balandžio 23 d., trečiadienis, 23:33 val.)LCP KK „Ragai“ lengvai peršoko „ASU ‒ 2“ barjerą (2014 gegužės 01 d., ketvirtadienis, 00:52 val.)Pavasario „Sportturas“ Didžiąją taurę į viršų kėlė „Legionieriai“ (2014 gegužės 18 d., sekmadienis, 20:21 val.)Įtemptame, dviejų pratęsimų trileryje, BC „Straight“ palaužė LCP KK „Ragai“ ekipą. (2014 gegužės 09 d., penktadienis, 23:42 val.)LCP KK „Ragai“ sutriuškino „Lietuvos Geležinkelių“ ekipą. (36 ‒ 69) (2014 balandžio 05 d., šeštadienis, 00:27 val.)