LCP KK „Ragai“ vs BC „Straight“ (58:62)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2014 gegužės 09 d., Penktadienis, 20:45 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

Įtemptame, dviejų pratęsimų trileryje, BC „Straight“ palaužė LCP KK „Ragai“ ekipą.

2014 gegužės 09 d., Penktadienis, 23:42 val., peržiūros: 1052

Gegužės 9 dieną, Kauno V. Kuprevičiaus vidurinėje mokykloje, įvyko Pavasario "Sportturas" taurės (Mažosios taurės) ketvirtfinalio rungtynės. Tarpusavyje susirėmė LCP KK "Ragai" (šeimininkai) ir BC "Straight" ekipos. Nors rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, tačiau svečiai netrukus susiėmė ir prisivijo varžovus. Visą antrąją rungtynių pusę, žaidimas vyko taškas į tašką. Išsiaiškinti nugalėtojui, šiose rungtynėse, prireikė netgi dvejų pratęsimų. Visgi, antrajame pratęsime, šeimininkų komandos žaidėjas patyrė traumą ir šeimininkai likę keturiese, nebesugebėjo atsilaikyti. Pergalę šventė BC "Straight", rezultatu (58 – 62).

Pirmojo kėlinio pradžioje geriau atrodė šeimininkai, jie nieko nelaukę išsiveržė į priekį (10 – 3). Šis kėlinukas nebuvo pernelyg rezultatyvus. Šeimininkams pavyko išlaikyti pradžioje pasidarytą persvarą ir jie laimėjo kėlinį rezultatu (16 – 8). (Taškas)

Antrasis kėlinys buvo sunkus tiek BC „Straigt“ , tiek LCP KK „Ragai“ ekipai. Abi komandos sunkiai rinko taškus, buvo mesta nemažai baudų, kurios skriejo pro šalį. Šį, labai nerezultatyvų kėlinuką, šįkart laimėjo svečiai (7 -11). Taigi, ilgosios pertraukos metu, rezultatas buvo (23 -19), šeimininkų naudai.

Po ilgosios pertraukos, šeimininkams nesisekė toliau. Svečiai nieko nelaukę kėlinio pradžioje išsiveržė į priekį (23 – 27). Šį kėlinuką svečiai laimėjo rezultatu (9 -14). Po trijų kėlinių rezultatas buvo (32 – 33) BC "Straight" komandos naudai.

Ketvirtasis rungtynių kėlinukas, buvo tikrai įtemptas. Taškų nebuvo pelnoma pernelyg daug ir tai lėmė apylygią kovą iki pat kėlinio pabaigos. Nors likus, 23 – oms sekundėms, svečiai pirmavo 5 taškų skirtumu, tačiau LCP KK "Ragai" sugebėjo nustebinti ir išsiveržti į priekį. Likus vos 3 sekundėms, A.Alionis įmetė tritaškį ir sumažino skirtumą iki 2 taškų. Svečiams liko išsimesti kamuolį ir tiesiog „sudeginti“ likusias 2 sekundes, tačiau dar prieš išsimetant, svečių komandos žaidėjas prasižengė puolime. Šeimininkai per likusias 2 sekundes sugebėjo suorganizuoti rezultatyvią ataką ir Arnoldas Račickas įmetė kamuolį su rungtynių sirena, išplėšdamas pratęsimą (47 – 47).

Pirmojo pratęsimo metu abi ekipos žaidė gana atsargiai, nes nė viena komanda nenorėjo paleisti pergalės iš rankų. Likus penkioms sekundėms iki pratęsimo pabaigos ir esant lygiam rezultatui, svečiai turėjo šansą į paskutinį metimą, tačiau kamuolys išsisuko iš krepšio. Taigi rezultatui esant (53 -53), šios varžybos „persikėlė“ į antrą pratęsimą.

Antrojo pratęsimo metu, fortūna nusisuko nuo šeimininkų. Negana to, šio pratęsimo pradžioje, vienas iš penkių likusių LCP KK „Ragai“ komandos narių patyrė kojos traumą, taigi, šeimininkams teko žaisti keturiese ir jie neatsilaikė. Svečiai iškovojo pergalę rezultatu (58 – 62) ir žengia į mažosios taurės pusfinalį.

Naudingiausi žaidėjai:

LCP KK „Ragai“: Viktoras Žukauskas – 23 tšk. (6 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Kęstutis Ruočkus – 12 tšk. (8 išpr. praž.), Arnoldas Račickas – 9 tšk.

BC „Straight“: Arūnas Eitutis – 29 tšk. (7 išpr. praž.), Lukas Grėbliūnas – 11 tšk., Gytis Jasenauskas – 6 tšk. (11 atk. kam.)

BC "Straight" komandos treneris, E.RInkevičius:

"Daug emocijų, daug kovos, o svarbiausia, netgi du pratęsimai. Tiesą pasakius, pirmąkart gyvenime tokios sunkios varžybos. Buvo visko: tiek pratęsimų, tiek švilpukų, tiek emocijų, neapsieita ir be traumų. Mano manymu, vienas ir labai svarbus aspektas, leidęs komandai „išplėšti“ pergalę buvo visi 10 komandoje žaidžiančių žaidėjų, atvirkščiai nei LCP KK „Ragai“ komandos atveju, kurioje liko žaisti tik 4 žaidėjai“.

Parengė:VDU praktikantė Renata Žemaitytė.

BC „Straigth“ pergalingai pradėjo pavasario „Sportturas“ turnyrą (2014 balandžio 09 d., trečiadienis, 21:19 val.)BC „Straight“ pranoko „Green Death“ ir žengė į finalą (2014 gegužės 13 d., antradienis, 23:22 val.)BC „Straight“ eliminavo A.S.K. „Persvarą“ (2014 gegužės 07 d., trečiadienis, 23:06 val.)BC „Straight“ įrodė savo pranašumą prieš „KMT“ (2014 balandžio 16 d., trečiadienis, 23:50 val.)BC „Straight“ tvirtu žingsniu žengė ant aukščiausios pavasario „Sportturas“ Mažosios taurės pakylos (2014 gegužės 17 d., šeštadienis, 20:29 val.)„Elektromontuotojas“ ketvirtame kėlinyje palažė „Straight“ (2014 balandžio 22 d., antradienis, 23:11 val.)LCP KK „Ragai“ lengvai peršoko „ASU ‒ 2“ barjerą (2014 gegužės 01 d., ketvirtadienis, 00:52 val.)LCP KK „Ragai“ sutriuškino „Lietuvos Geležinkelių“ ekipą. (36 ‒ 69) (2014 balandžio 05 d., šeštadienis, 00:27 val.)LCP KK „Ragai“ užtikrintai įveikė „Vėjų Linijos & Garliavos Duonos“ penketuką (2014 balandžio 23 d., trečiadienis, 23:33 val.)„Kauno Technikos Kolegija“ pasiekė įtikinamą pergalę (2014 balandžio 09 d., trečiadienis, 19:58 val.)