Compensa vs Kauno NTI-PN (61:49)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2014 gegužės 08 d., Ketvirtadienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

„Compensa“ žengia į pusfinalį

2014 gegužės 08 d., Ketvirtadienis, 20:38 val., peržiūros: 938

Ketvirtadienio vakarą KKL "Pavasario 2014" "Iššūkio" taurės ketvirtfinalyje į kovą dėl bilieto į pusfinalį stojo Kauno "NTI – PN" ir "Compensa". Pirmieji du kėliniai sėkmingiau klostėsi Kauno "NTI – PN" ekipai. Vis tik, po ilgosios pertraukos "Compensa" perrikiavo savo jėgas ir sugebėjo pakreipti įvykius sau naudinga linkme. Laimėję antrąją rungtynių pusę svečiai ne tik pasivijo savo varžovus, tačiau juos pralenkė bei iškovojo bilietą į pusfinalį (49:61).

Susitikimą komandos pradėjo gan panašiu ritmu ir nesijautė, kad kažkuri iš komandų būtų daug stipresnė už kitą. Vis tik, ilgainiui Kauno "NTI – PN" kiek atitrūko nuo varžovų ir kėliniui artėjant link pabaigos pirmavo 6-iais taškais (15:9). Tačiau per likusį ketvirčio laiką kiek sėkmingiau pasirodė "Compensa" ir ši komanda sumažino savo atsilikimą iki 4-ių taškų (22:18).

Antrąjį kėlinį svečiai pradėjo atkarpa 0:4 ir išlygino rungtynių rezultatą (22:22). Tačiau dar sėkmingesne atkarpa atsakė šeimininkai, kurie spurtavo 11:0 ir skirtumas tarp komandų tapo dviženklis (33:22). Kėlinio antroje pusėje "Compensa" susitelkė ir po atkarpos 2:8 savo atsilikimą sumažino iki 5-ių taškų (35:30).

Trečiasis kėlinukas prasidėjo lygiu komandų žaidimu ir abi ekipos vienodai rungtyniavo tiek puolime, tiek gynyboje. Rezultatui esant (43:36) "Compensa" ir vėl surengė šturmą. Likusių minučių atkarpą svečiai laimėjo net 0:9 ir prieš lemiamą kėlinį turėjo jau teigiamą rezultatą (43:45).

Paskutiniame kėlinuke Kauno "NTI – PN" puolimas visiškai sugriuvo ir taškus rinkti sekėsi itin sunkiai. Per šias dešimt minučių šeimininkai pelnė vos 6-is taškus ir tai tapo pagrindine pralaimėjimo priežastimi. Savo ruožtu "Compensa" pasirodė daug geriau ir pelnę 16 taškų svečiai laimėjo rungtynes rezultatu (49:61).

Compensa: Ugnius Buda – 17 tšk., Mindaugas Sakalis – 12 tšk., Justas Medekšas – 11 tšk. (5 rezult. perd.), Mindaugas Samuolis – 10 tšk.

Kauno NTI-PN: Justinas Atkočaitis – 13 tšk., Eduardas Mačiulis – 9 tšk., Deividas Kavaliauskas – 8 tšk. (12 atk. kam.)

„Compensa“ nepasigailėjo „Košmaro“ krepšininkų (2014 balandžio 29 d., antradienis, 02:09 val.)„Compensa“ iššsaugojo pergalę prieš „Šiliainius ‒ 2“ (2014 gegužės 13 d., antradienis, 18:48 val.)„Kauno NTI ‒ PN“ nesunkiai įveikė „Sportijos“ ekipą (2014 balandžio 30 d., trečiadienis, 03:51 val.)BC „Gazuotas Pienas“ tik rungtynių finiše palaužė „Kauno NTI ‒ PN“ pasipriešinimą (2014 balandžio 10 d., ketvirtadienis, 20:03 val.)A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt nesunkiai įveikė „Compensos“ penketuką (2014 balandžio 06 d., sekmadienis, 12:13 val.)„A‒Statyba“ rungtynių pabaigoje įveikė „Compensą“ (2014 balandžio 13 d., sekmadienis, 19:08 val.)Kauno „NTI ‒ PN“ iškovojo pirmąją pergalę „Pavasario 2014“ taurėje (2014 balandžio 17 d., ketvirtadienis, 20:54 val.)A.S.K „Persvara ‒ 2“ naują „Pavasario“ taurės čempionatą pradėjo pergalingai (2014 balandžio 03 d., ketvirtadienis, 20:38 val.)Šarūno Petraičio dvitaškis paskutinę sekundę leido „Kauno Rami“ iškovoti pavasario „Sportturas“ „Iššūkio“ taurę (2014 gegužės 18 d., sekmadienis, 20:42 val.)