Randeris vs Krepsininkas.net (65:33)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 balandžio 09 d., Trečiadienis, 21:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„Krepšininkas.net“ nerado jokių ginklų prieš „Randerį“

2014 balandžio 09 d., Trečiadienis, 23:31 val., peržiūros: 969

Balandžio 9 dieną įvyko Pavasario "Sportturas" taurės rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai "Randerio" ekipa ir svečiai "Krepšininkas.net". Per pirmąjį kėlinį daug kas išaiškėjo, visų pirma aiškus favoritas, Po 10 minučių "Randeris" pirmavo rezultatu 21:9. Antrajame kėlinyje dėka puikiai tritaškius metusio M.Žemaičio šeimininkai dominavo. (37:18). Po ilgosios pertraukos svečiai visiškai negalėjo užpulti, per kėlinį pelnyti tik 4 taškai ir tai visiškai panaikino intriga. (52:22) Ketvirtajame kėlinyje komandos atliko formalumus ir baigė rungtynes rezultatu 65:33.

Pirmos minutės prasidėjo šeimininkų spurtu 9:0, svečiai tik 4ąją minutė pelnė pirmuosius taškus. Prie persvaros labiausiai prisidėjo M.Žemaitis, kuris per pirmuosius du kėlinius pataikė 6 tritaškius iš 7 bandymų, jam puikiai talkino O.Ašmena. Kėlinio pabaigoje pataikytas "Krepšininkas.net" komandos tritaškis kiek sušvelnino deficitą, tačiau situacija buvo nepavydėtina. 21:9

Antrajame kėlinyje šeimininkų gretose beveik visus taškus pelnė prieš tai paminėti žaidėjai, jie kartu pelnė 15 iš 16 komandos kėlinio taškų. Svečiams ir toliau sunkiai sekėsi rengti atakas, per kėlinį vėl pavyko pelnyti tik 9 taškus. 37:18

Trečiajame kėlinyje atrodė kad žaidžiama lyg futbole, vienoje aikštės pusėje, be problemų rengę atakas "Randerio" žaidėjai pasiekė rekordinę 25 taškų persvarą. Svečiai tik 6ąją rungtynių minutę pelnė taškus, o per likūsį laiką pavyko pridėti tik du taškus. Kėlinio pabaigoje šeimininkai didžiąją dalį taškų surinko nuo baudų metimų linijos taip įtvirtindami pranašumą, kurio panaikinti niekas nebesitikėjo. 52:22

Ketvirtajame kėlinyje kiek atsipalaidavę žaidėjai laukė rungtynių pabaigos, o jaunieji svečiai galėjo kiek laisviau jaustis puolime, kas įtakojo didesnį rezultatyvumą. Taškas į tašką ketvirtąjį kėlinį sužaidusios komandos baigė rungtynes protokole rezultatui esant 65:33 kas reiškė lengvą "Randerio" pergalę.

Po rungtynių nugalėtojų treneris sakė: Sužaidėme neblogas rungtynes, galbūt varžovai nebuvo iš stipriausių. Esame nauja komanda ka tik susibūrusi tad dar trūksta susižaidimo, tikimės įsibėgėjant taurei žaidimas tik gerės.

"Krepšininkas.net" treneris L.Gudaitis sakė: Šiandien patyrėme eilinį pralaimėjimą, bet tai duos žaidėjams patirties ateičiai. Bandysime patekti pagal savo galimybes kuo aukščiau, kaip bus parodys laikas.

Randeris: Mantas Žemaitis – 21 tšk., Ovidijus Ošmena – 15 tšk., Deivydas Leonavičius – 10 tšk., Minvydas Stuogis – 10 tšk.

Krepsininkas.net: Antanas Apulskis – 7 tšk. (6 išpr. praž.), Martynas Liaugaudas – 6 tšk., Vilius Galdikas – 6 tšk.

Penki „Randerio“ krepšininkai atsilaikė prieš „Fazer ‒ Gardėsis“ spaudimą (2014 balandžio 24 d., ketvirtadienis, 00:25 val.)„Lituanica“ neturėjo didesnio vargo su „Krepsininkas.net“ ekipa (2014 balandžio 04 d., penktadienis, 20:34 val.)Mūšyje iki paskutinių sekundžių „Randeris“ įveikė „Lituanicą“ (2014 balandžio 12 d., šeštadienis, 20:46 val.)„Veiverių Amberis“ lengvai žengė į Pavasario „Sportturas“ taurės 2014 ketvirtfinalį (2014 gegužės 01 d., ketvirtadienis, 00:59 val.)Pavasario „Sportturo“ taurėje ‒ nerezultatyviose rungtynėse „Fazer – Gardėsis“ įveikė „Krepsininkas.net“ (2014 balandžio 15 d., antradienis, 21:56 val.)