Kauno NTI-PN vs Laipsniai (74:96)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 balandžio 12 d., Sekmadienis, 14:00 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

„Laipsniai“ ketvirtame kėlinyje įrodė pranašumą prieš Kauno „NTI – PN“

2015 balandžio 12 d., Sekmadienis, 15:53 val., peržiūros: 922

Balandžio 12 dieną Kauno „NTI – PN“ sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturo“ taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai Kauno „NTI – PN“ priemė svečius „Lapsnius“. Kauno „NTI – PN“ buvo iškovoję vieną pergalę ir du kartus buvo pralaimėję. „Laipsnių“ sąskaitoje buvo trys pergalės.

Rungtynes geriau pradėjo „Laipsniai“, kurie pelnė pirmus šešis taškus be atsako (0:6). Vėliau tris iš eilės tritaškius pataikė Kauno „NTI – PN“ (9:6). Penktą minutę spurtą pradėjo „Laipsniai“, kurie pelnė 13 taškų be atsako (9:19). Devintą minutę, po ilgesnės pertraukos, taškus pavyko pelnyti Kauno „NTI – PN“ (11:19). Per likusį laiką geriau rungtyniavo „Laipsniai“, kurių 12 be atsako pelnytų taškų padidino pranašumą iki 20 taškų (11:31).

Antro kėlinio pradžioje penkis taškus iš eilės pelnė Kauno „NTI – PN“ (16:31). Įpusėjus antrai minutei pirmus taškus kėlinyje pelnė „Laipsniai“ (16:33). Kauno „NTI – PN“ pamažu vijosi varžovus. Sužaidus šešias minutes komandas skyrė devyni taškai (30:39). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė apylygiai. Įpusėjus rungtynėms komandas skyrė 11 taškų (36:47).

Per pirmas dvi trečio ketvirčio minutes Kauno „NTI – PN“ sumažino varžovų persvarą iki šešių taškų (41:47). Penktą minutę du iš eilės tritaškius pataikė A. Atkočiatis, po kurių komandas skyrė tik du taškai (47:49). Visgi labiau varžovams „Laipsniai“ priartėti neleido. Prasidėjus antrai ketvirčio pusei svečiai pelnė aštuonis taškus be atsako (47:57). Aštuntą minutę Kauno „NTI – PN“ buvo pavykę sumažinti varžovų persvarą iki penkių taškų (54:59), bet kėlinio pabaigoje du taiklūs „Laipsnių“ tritaškiai vėl nutolino svečius nuo šeimininkų (54:65).

Įpusėjus antrai minutei komandas skyrė 10 taškų (57:67). Vėliau 12 taškų be atsako pelnė Kauno „NTI – PN“, po kurių šeimininkai pirmavo rezultatu 69:67. Ketvirtą minutę spurtą pradėjo „Laipsniai“, kurie pelnė aštuonis taškus be atsako (69:75). Prasidėjus antrai kėlinio pusei du taškus pelnė Kauno „NTI – PN“ (71:75). Po šių taškų Kauno „NTI – PN“ puolimas visiškai užstrigo, o „Laipsniai“ pelnė 19 taškų be atsako (71:94). Per paskutinę minutę komandos pataikė po metimą. Rungtynės baigėsi rezultatu 74:96.

“Laipsniai“ iškovojo ketvirtą pergalę ir užsitikrino pirmą vietą grupėje. Kauno „NTI – PN“ pralaimėjo trečią kartą.

„Laipsnių“ treneris Saulius Banaitis: „Pradžioje rungtynių gerai žaidėme, bet įgijus persvarą šiek tiek atsipalaidavome. Varžovų žaidėjas E.Mačiulis labai gerai žaidė, pataikė daug tritaškių ir vedė savo komandą į priekį. Visgi rungtynių pabaigoje pavyko susikaupti ir iškovoti pergalę.“ Paklaustas, ką galvoja apie atkrintamąsias rungtynes, treneris atsakė: „Bus matyti. Patekome į didžiąją taurę, o ten visos komandos bus stiprios.“

Kauno „NTI – PN“ komandos žaidėjas Eduardas Mačiulis: „Buvo sunkios rungtynės. Varžovai pradėjo gerai rungtynes, bet vėliau pavyko mums pasivyti juos. Ketvirtame kėlinyje neapsigynėme nuo jų tolimų metimų ir tai lėmė varžovų pergalę.“

Kauno NTI-PN: Eduardas Mačiulis – 30 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Almantas Atkočaitis – 22 tšk. (7 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Pijus Imbrasas – 13 tšk. (11 atk. kam.)

Laipsniai: Saulius Banaitis – 37 tšk., Liudas Čekavičius – 14 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Aurimas Jurkšaitis – 13 tšk. (8 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Kęstutis Aleksandravičius – 11 tšk. (15 atk. kam.)

Antoje rungtynių pusėje įrodę pranašumą laimėjo Sportija. (2015 kovo 29 d., sekmadienis, 16:52 val.)„Laipsniai“ gana nelengvai prasibrovė į ketvirtfinalį (2015 balandžio 16 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)Ketvirtajame kėlinyje nutolusi „Kauno švara“ ‒ „Sportturo“ Iššūkio taurės pusfinalyje (2015 balandžio 18 d., šeštadienis, 20:52 val.)Atkakliose rungtynėse „Laipsniai“ palaužė „Mattą“ ‒ 2 (2015 balandžio 10 d., penktadienis, 22:51 val.)Rungtynių pabaigoje iniciatyvą perėmę „Laipsniai“ nugalėjo „Naujokus“ (2015 kovo 29 d., sekmadienis, 19:54 val.)„SK-Mattas-2“ iškovojo lengvą pergalę. (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 01:07 val.)„Kauno NTI-PN“ nelengvai palaužė „Naujokus“ (2015 balandžio 08 d., trečiadienis, 20:34 val.)„Sportija“ po atkaklios kovos nusileido „Laipsniams“ (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 23:40 val.)„ICE“ tritaškių lietuje paskandino „Laipsnius“ (2015 balandžio 23 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)