Naujokai vs Sportija (58:71)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 kovo 22 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija, P. Lukšio g. 40, Kaunas, LT-49297

Pirmoji „Sportijos“ pergalė

2015 kovo 22 d., Sekmadienis, 22:00 val., peržiūros: 958

Kovo 22 dieną startavo "Sportturas" taurės A pogrupio rungtynės, kuriose susitiko "Naujokai" ir svečiai "Sportija". Po pirmojo kėlinio atrodė kad šeimininkai yra galva pranašesni (19:10). Antrajame kėlinyje dėka 0:10 spurto į priekį įsiveržė svečiai (32:34).Nerezultatyviame trečiajame ketvirtyje skirtumas tik išaugo (40:46). Per lemiamą kėlinį "Sportija" žaidė tik geriau ir jau po penkių minučių nebepaliko šansų varžovams. Galutinis rungtynių rezultatas 58:71.

Pirmosios minutės geriau susiklostė šeimininkams, po pirmų minučių jie jau pirmavo rezultatu 11:3. Netaiklūs baudos metimai neleido svečiams priartėti, per lemiamas atakas geriau pasirodė „Naujokai“ ir jau po pirmo kėlinio turėjo 9 taškų pranašumą. O dvigubai dažniau klydę svečiai turėjo pranašumą tik kovoje dėl atšokusių kamuolių.

Antrajame kėlinyje dėka A.Mačiulio iš eilės pelnytų 7 taškų, bei pridėto komandos draugo tritaškio rungtynės pakrypo kita linkme. Šiame kėlinyje jau „Naujokai“ pradėjo dažniau klysti, o oponentai pataikę 4 tritaškius iš 5 diktavo rungtynių tempą. Visgi didelio pranašumo svečiams nepavyko susikrauti, o Š.Žemgulis užsidirbo techninę pražangą, tai buvo jau trečioji pražanga, o septyniese susirinkusiems svečiams tai buvo didelė problema. Intriga persikėlė į antrąją rungtynių dalį kadangi po 20 minučių žaidimo komandas skyrė 2 taškai. (32:34).

Trečiasis kėlinys vyko banguotai, pirmieji į priekį šovė šeimininkai kurie įsiveržė į priekį, visgi svečiai užbaigė paskutines minutes spurtu 0:9 taip įsiverždami į priekį rezultatu 40:46.

Lemiamame kėlinyje intriga greitai dingo, kadangi svečiai sparčiai padidino skirtumą iki dviženklio, o nesustabdę L.Luižio „Naujokai“ turėjo pripažinti kad per paskutines minutes pakeisti nieko nebepavyks. „Sportturas“ taurės rungtynes pirmąją pergalę pradėjo Sportija“. Galutinis rungtynių rezultatas 58:71.

Po rungtynių nugalėtojų treneris A.Mačiulis sakė: Šiandien gerai pataikėme, visgi rungtynės nebuvo lengvos, nors jautėm kad esame aukštesnio lygio komanda.

„Naujokų“ treneris L.Malinauskas sakė: Varžovai šiandien buvo verti pergalės, mes geriau sužaidėme tik pirmąjį kėlinį. Visgi nenuleidžiame rankų ir kovosime kiekvienose rungtynėse.

Naujokai: Petras Maciulevičius – 12 tšk., Žygimantas Gulbinas – 12 tšk. (12 atk. kam.), Tomas Čepkauskas – 9 tšk.

Sportija: Andrius Mačiulis – 25 tšk., Laimonas Luižys – 18 tšk. (7 išpr. praž.), Tadas Vaitkūnas – 18 tšk. (6 išpr. praž.)

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

andriuse2015 kovo 23 d., 06:42 val.
"...nors jautėm kad esame aukštesnio lygio komanda." Ne aukštesnio, o panašaus lygio komanda.
Andrius Mačiulis

„Randeris“ lengvai peržengė „Sportijos“ barjerą (2015 balandžio 15 d., trečiadienis, 20:13 val.)SK „Mattas ‒ 2“ užtikrintai įveikė „Sportiją“ (2015 kovo 25 d., trečiadienis, 22:21 val.)„Sportija“ po atkaklios kovos nusileido „Laipsniams“ (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 23:40 val.)Rungtynių pabaigoje iniciatyvą perėmę „Laipsniai“ nugalėjo „Naujokus“ (2015 kovo 29 d., sekmadienis, 19:54 val.)SK „Mattas“ ‒ 2 be didesnio vargo įveikė „Naujokų“ ekipą. (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 20:40 val.)„Kauno NTI-PN“ nelengvai palaužė „Naujokus“ (2015 balandžio 08 d., trečiadienis, 20:34 val.)Antoje rungtynių pusėje įrodę pranašumą laimėjo Sportija. (2015 kovo 29 d., sekmadienis, 16:52 val.)