Kleboniškio „Vilkai“ vs Žaliai-Balti (45:60)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 balandžio 09 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ S. Lozoraičio vidurinė mokykla, A. Stulginskio g. 61, Kaunas, LT-48385

Po ilgosios pertraukos palūžę Kleboniškio „Vilkai“ pralaimėjo „Žaliai baltiems“

2015 balandžio 09 d., Ketvirtadienis, 22:34 val., peržiūros: 862

2015 balandžio 9 dieną, Pavasario „Sportturas“ taurės 2015, E pogrupyje, Kauno Stasio Lozoraičio vidurinėje mokykloje susitiko Kleboniškio „Vilkai“ (šeimininkai) ir Žaliai balti“ (svečiai). Rungtynių pirmame kėlinyje žaidimas klostėsi lygiai ir nė viena komanda nesugebėjo nutolti – 13:12. Antras kėlinys kiek geriau klostėsi svečiams ir po dviejų kėlinių jie pirmavo – 26:30. Trečiame kėlinyje jau dominavo svečiai, kurie netruko nutolo dviženkliu skirtumu – 35:48. Paskutinis ketvirtis intrigos neatnešė ir rungtynes lengvai laimėjo „Žaliai balti“ rezultatu – 45:60. Kleboniškio „Vilkai“ pralaimėjo visus tris pirmo etapo susitikimus, o „Žaliai balti“ iškovojo visas tris pergales .

Kleboniškio „Vilkai“: Marius Geštautas – 9 tšk., Mindaugas Alekna – 9 tšk., Donatas Rumšys – 8 tšk.

„Žaliai-Balti“: Deividas Šikšnys – 21 tšk. (7 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Darius Gvildys – 15 tšk., Domas Kondrotas – 6 tšk.

Kleboniškio „Vilkai“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Resmilą ‒ SmeliavimoDarbai.lt“ (2015 balandžio 16 d., ketvirtadienis, 23:11 val.)„Best 4 You“ neturėjo vargo su Kleboniškio „Vilkais“ (2015 balandžio 19 d., sekmadienis, 21:03 val.)„BK Centre“ nesunkiai įveikė Kleboniškio „Vilkus“ (2015 balandžio 07 d., antradienis, 22:12 val.)„Ryterna Group“ ketvirtame kėlinuke palaužė „Žaliai‒Baltus“ (2015 balandžio 16 d., ketvirtadienis, 21:22 val.)E. Kajalavičiaus metimas išplėšė pergalę „Žaliai‒Baltiems“ (2015 kovo 30 d., pirmadienis, 22:10 val.)„Medvėgalis“ užtikrintai laimėjo prieš „Kleboniškio „Vilkai““ komandą. (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 23:41 val.)„Žaliai-Balti“ užtikrintai įveikė „BK Centre“ (2015 kovo 28 d., šeštadienis, 20:57 val.)