Nematyti vs Detas ‒ Hoptrans & BRGroup (76:75)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 balandžio 27 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

Tik po pratesimo į pusfinalį įžengė „Nematyti“

2015 balandžio 28 d., Antradienis, 00:15 val., peržiūros: 1238

Kovo 27 dieną Vytauto didžiojo universiteto salėje įvyko „Sportturas“ didžiosios taurės ketvirtfinalis. Šiame etape susitiko šeimininkai „Nematyti“ ir svečiai „Detas-Hoptranas & BRGroup“. Į rungtynes gausiau į rungtynes susirinko svečiai, o šeimininkai atvyko tik šešiese. Abi ekipos rodė dideli norą patekti į finalo ketvertą tačiau po pratesimo paaiškėjo, jog „Nematyti“ buvo stipresni rungtynes laimėje (76:75).

Pirmajame kėlinuke šeimininkai rinko taškus iš tolimų distancijų, kuomet oponentai pelnydavo taškus iš po krepšio. Rungtynių pradžioje šeimininkams taškus rinko vienintelis žaidėjas M.Šumskis, todėl ekipa atsilikinėjo (8:14). Vis dėlto šeimininkai nerado savo žaidimo puolime per pirmąsias 10 minučių ir atsilikinėjo rezultatu (17:20).

Antrajame kėlinuke svečiams iškilo problemų puolime, be to dažnos klaidos vertė grįžti į gynybą nuleidus galvas, tuo pasinaudoję šeimininkai išlygino ir persvėrė rezultatą (33:27).

Po ilgosios pertraukos svečiai pirmieji pradėjo rinkti taškus, tačiau šeimininkai į tai atsakydavo taikliomis atakomis, taip išlaikydami menka pranašumą (38:34). Kėlinuko pabaigoje M.Šumskis smeigė savo eilini tritaškį ir padidino persvarą (43:38).

Ketvirtajame kėlinuke svečiai kilo į lemiamą šturmą. Svečiai antroje kėlinio pusėje pradėjo spausti varžovus ir tai jiems pavyko perėmę kelis kamuolius pelnė greitus taškus, tačiau likus žaisti mažiau nei minutę priekyje buvo nematyti (60:59). Vis dėlto šeimininkai apsigynė, tačiau iš 4 mestų baudų pataikė tik 2 ir jų pranašumas buvo 3 taškai. Likus žaisti 6 sekundes po pramestos baudos atsikovoję kamuolį „Detas-Hoptranas & BRGroup“ ekipa surengė greitą ataką, kurios smaigalyje buvo P.Žukaitis ir smeigė tritaškį metimą lygindamas rezultatą (62:62). Šeimininkai dar turėjo 1 sekundę, bet metimas skriejo pro šalį ir tai lėmė pratęsimą.

Pratesimo metu svečių ekipoje aikštelė turėjo palikti keli žaidėjai dėl asmeninių pražangų. Visa laiką vyko atkalus žaidimas taškas į tašką. Svečių ekipoje lyderio vaidmens ėmėsi M.Karpičius ir smeigė du 3 metimus. Likus žaisti mažiau nei 30 sekundžių svečiai pelnė 2 taškus iš po krepšio ir persvėrė rezultatą savo naudai (73:75). Po minutės pertraukėles šeimininkų ekipos žaidėjas R.Vasilūnas smeigė 3 taškus ir susigražino persvarą. Svečiai dar turėjo paskutinę ataką, bet ji buvo nesėkminga, todėl teko pripažinti „Nematyti“ ekipos pergalę rezultatu (76:75).

Po rungtynių pakalbinus laimėtojų trenerį ir paklausu, kas atsitiko ketvirtajame kėlinyje, jog varžovai pasivijo, teigė:

Gynyba buvo prastoka, bet vis tiek chebra susiiemė ir laimėjom. Turėjo bauduoti ketvirtajame kėlinyje kai buvo +3, bet nesusikalbėjom. Padarėm klaidą, bet laimėjom.

Pratesimo metu pabaigoje planavote mesti trijų taškų metimą?

Ne, planavom veržtis provokuoti pražangą, bet gavosi dar geriau +1 ir pergalė.

Išėjote į pusfinalį kokie tikslai?

Finalas ir pirma vieta.

Nematyti: Martynas Šumskis – 25 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Paulius Pocius – 20 tšk. (5 išpr. praž.), Vytautas Janušonis – 13 tšk., Linvidas Juškevičius – 13 tšk.

Detas ‒ Hoptrans & BRGroup: Martynas Karpičius – 25 tšk. (9 rezult. perd.), Dovydas Balčiūnas – 15 tšk., Povilas Žukaitis – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Airidas Nutautas – 12 tšk.

Rungtynių pradžioje atitrūkę „Nematyti“ neleido „Kulautuvai“ pasvajoti apie pergalę (2015 kovo 25 d., trečiadienis, 22:23 val.)Solidžią persvarą išbarstę „Nematyti“ vos neprisižaidė su „Šilainiais ‒ 2“ (2015 balandžio 07 d., antradienis, 23:47 val.)Pogrupio lyderių mūšyje „Nematytų“ penketukas parklupdė „Parabelį“ (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 23:46 val.)„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti Ragai ‒ LC „Partizanas“ ekipą. (2015 balandžio 15 d., trečiadienis, 23:22 val.)„Parabelis“ iškovojo lengvoką pergalę bei keliauja į finalą (2015 balandžio 29 d., trečiadienis, 23:47 val.)„Nematyti“ gana nesunkiai prasibrovė į ketvirtfinalį (2015 balandžio 21 d., antradienis, 23:07 val.)„Nematyti“ susitvarkė su „Best4you“ ekipos pasipriešinimu. (2015 kovo 23 d., pirmadienis, 02:00 val.)„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ iškovojo antrąją pergalę „Sportturas“ taurėje (2015 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 16:10 val.)„Kauno švara“ rungtynių pabaigoje nesuspėjo paskui „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ ekipos puolimo mašiną. (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 04:36 val.) „Ryterna Group“ pasiekė nelengvą pergalę (2015 balandžio 09 d., ketvirtadienis, 19:59 val.)