Resmila ‒ SmeliavimoDarbai.lt vs Lietuvos geležinkeliai (59:100)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 kovo 29 d., Sekmadienis, 20:15 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Lietuvos geležinkeliai“ lengvai įveikė „Resmilą ‒ SmeliavimoDarbai.lt“

2015 kovo 29 d., Sekmadienis, 23:10 val., peržiūros: 913

Kovo 29 dieną J. Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturo“ taurės 2015 rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Resmila ‒ SmeliavimoDarbai.lt“ priemė svečius „Lietuvos geležinkelius“. „Lietuvos geležinkeliai“ buvo pralaimėję vieną kartą, o „Resmila ‒ SmeliavimoDarbai.lt“ žaidė pirmas rungtynes taurėje.

Rungtynių pradžioje penkis taškus be atsako pelnė „Resmila ‒ SmeliavimoDarbai.lt“ (5:0). Baigiantis antrai minutei pirmus taškus pelnė „Lietuvos geležinkeliai“, o netrukus komandas skyrė tik vienas taškas (5:4). Trečią minutę šeimininkų persvara padiėjo iki penkių taškų (9:4). Vėliau komandos žaidė lygiai. Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė šeši taškai (14:8). Aštuntą minutę spurtą pradėjo „Lietuvos geležinkeliai“, kurie iki kėlinio pabaigos pelnė aštuonis taškus be atsako (14:16).

Antras ketvirtis prasidėjo taiklių šeimininkų tritaškiu (17:16). Visgi po jo „Resmilos ‒ SmeliavimoDarbai.lt“ puolimas užstrigo, o „Lietuvos geležinkeliai“ pelnė 14 taškų be atsako (17:30). Septintą minutę, po dviejų taiklių Tomo Pažerecko tritaškių „Lietuvos geležinkelių“ persvara sumažėjo iki šešių taškų (25:31). Paskutinėmis pirmos rungtynių pusės minutėmis šeimininkų puolimas strigo, o įsibėgėję „Lietuvos geležinkeliai“ padidino persvarą iki 13 taškų (33:46).

Sužaidus pirmas dvi trečio kėlinio minutes komandas skyrė 16 taškų (35:51). Vėliau keturis taškus be atsako pelnė „Resmila ‒ SmeliavimoDarbai.lt“ (39:51). Ketvirtą minutę spurtą pradėjo „Lietuvos geležinkeliai“, kurie pelnė šešis taškus be atsako (39:57). Antroje kėlinio pusėje „Lietuvos geležinkelių“ persvara pamažu augo. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 29 taškai (43:62), o sužaidus tris ketvirčius „Lietuvos geležinkeliai“ turėjo 36 taškų pranašumą (45:71).

Ketvirto kėlinio pirmas dvi minutes svečiai gynėsi be klaidų, o patys pelnė septynis taškus (45:78). Vėliau „Resmilos ‒ SmeliavimoDarbai.lt“ puolimas šiek tiek atsigavo ir komandos žaidė apylygiai. Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 30 taškų (57:87). Rungtynių pabaigoje geriau rungtyniavo „Lietuvos geležinkeliai“, kurie baigiantis rungtynių laikui pelnė ir šimtąjį tašką (59:100).

“Lietuvos geležinkeliai“ iškovojo pirmą pergalę, o „Resmila ‒ SmeliavimoDarbai.lt“ pralaimėjo pirmą kartą.

„Lietuvos geležinkelių“ treneris Tomas Žvirblis: „Geros rungtynės buvo, gal tik varžovas truputi silpnesnis papuolė. Šį kartą pasistengėme gynyboje, nedavėme varžovams daug taškų įmesti.“ Paklaustas, kodėl rungtynes sunkiai pradėjo, treneris atsakė: „Gal dėl to, kad yra pora naujų žaidėjų, nesusižaidę.“ Paklaustas, kaip grupėje vertina kitas komandas, treneris atsakė: „Tikriausiai stipriausias Amberis, tai pasimatys tikras lygis mūsų.“

„Resmilos ‒ SmeliavimoDarbai.lt“ komandos treneris Regimantas Vaitasius: „Sunkiai šiandien sekėsi, pritrūko jėgų. Turėjome tik vieną treniruotę, subūrėme naują komandą. Pirmus du kėlinius dar atsilaikėme, o gale rungtynių pritrūko jėgų. Metus laiko ir daugiau nežaidę žaidėjai, taiklumas prastas buvo, nebuvo susižaidimo.“ Paklaustas, ką galvojo kai gerai pradėjo rungtynes, treneris atsakė: „Gerai pradėjome, galvojome gal pavyks laimėti, bet vėliau grynai jėgų trūkumas buvo. Yra prie komandos prisijungusių naujų veidų, susižaidimo labai trūko.“

Resmila ‒ SmeliavimoDarbai.lt: Tomas Pažereckas – 21 tšk. (5 išpr. praž.), Edgaras Jauneika – 9 tšk. (14 atk. kam.), Ričardas Baltulis – 8 tšk.

Lietuvos geležinkeliai: Tomas Žvirblis – 27 tšk. (11 atk. kam., 9 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Andrius Grabauskas – 18 tšk. (14 atk. kam., 5 rezult. perd.), Mindaugas Kulys – 15 tšk. (10 atk. kam., 7 išpr. praž.), Dalius Grušauskas – 10 tšk. (11 atk. kam.), Mindaugas Visockis – 10 tšk.

Kleboniškio „Vilkai“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Resmilą ‒ SmeliavimoDarbai.lt“ (2015 balandžio 16 d., ketvirtadienis, 23:11 val.)BC „Gazuotas pienas Miau“ be didesnio vargo įveikė „Resmila ‒ SmeliavimoDarbai.lt“ ekipą. (2015 balandžio 10 d., penktadienis, 22:32 val.)„Komanda X“ eliminavo „Lietuvos geležinkelius“ ir pateko į ketvirtfinalį (2015 balandžio 14 d., antradienis, 23:57 val.)Veiverių Amberis sutriuškino Lietuvos geležinkelius (2015 balandžio 08 d., trečiadienis, 22:17 val.)Jomanto Eibuko nesibaigianti energija bei karjeros rungtynės atnešė „Pieno žvaigždėms ‒ Miau“ pergalę (2015 kovo 28 d., šeštadienis, 00:30 val.)„Veiverių Amberis“ sutriuškino savo varžovus (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 23:05 val.)