Nematyti vs Rind (71:51)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 balandžio 21 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Nematyti“ gana nesunkiai prasibrovė į ketvirtfinalį

2015 balandžio 21 d., Antradienis, 23:07 val., peržiūros: 1125

Antradienį, balandžio 21 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, pavasario „Sport turo“ Didžiosios taurės 2015 aštuntfinalio rungtynės, tarp vietos „Nematytų“ ir svečių „Rind“ ekipų. Pačioje rungtynių pradžioje galingai žaidę aikštės šeimininkai įgijo solidų pranašumą, kurį išlaikė viso susitikimo metu šventė užtikrintą pergalę rezultatu 71:51 (28:10, 10:14, 18:11, 15:16).

Jau pačioje susitikimo pradžioje galingą spurtą 14:2 surengę aikštės šeimininkai nieko nelaukdami pabėgo nuo varžovų. Kiek vėliau „Rind“ ekipos krepšininkai dar surengė pora atsakomųjų atakų, tačiau kėlinuko pabaigą užtikrintai sužaidę „Nematyti“ įgijo daugiau nei solidų aštuoniolikos taškų pranašumą. 28:10.

Antrasis kėlinukas buvo žymiai įtemptesnis, Nors pačioje jo pradžioje abi komandos gana vangiai rinko taškus, tačiau įpusėjus ketvirčiui svečiai sugebėjo sužaisti „sausą“ atkarpą 0:10 ir sumažinti atsilikimą iki devynių taškų. Vis tik, prieš pat ilgąją pertrauką kiek geriau pasirodę „Nematyti“ susigrąžino dviženklį pranašumą. 38:24.

Po ilgosios pertraukos abiejų komandų žaidėjai keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau kiek vėliau pora atakų geriau sužaidę šeimininkai padidino skirtumą tarp komandų iki 21-ieno taško. Per likusias kelias minutes žaidimas klostėsi gana panašiai, todėl prieš paskutinę rungtynių dalį skirtumas tarp ekipų išliko gana solidus. 56:35.

Ketvirtame kėlinuke visi suprato, kad nugalėtoju taps aikštės šeimininkai, tačiau nepaisant to abi komandos žaidė gana greitą ir intensyvų krepšinį. Abi ekipos viena po kitos keitėsi trumpomis atkarpomis, tačiau nežymiai geriau sekėsi „Rind“ ekipos krepšininkams, kurie tik vienu tašku sumažino deficitą ir turėjo pripažinti nesėkmę. 71:51.

Po pergalės nugalėtojų treneris G. Mikutavičius kalbėjo: „Pergalę šiandien lėmė gera gynybą, uraganinis puolimas. Pačioje pradžioje pataikėme daug metimų, tai, manau, ir susikrovėme tokį skirtumą. Toliau žadame nueiti iki finalo ir iškovoti pirmąją vietą“.

Po šios pergalės „Nematyti“ pateko į Didžiosios taurės ketvirtfinalį, kuriame susigrums su „Detas – Hoptrans & BPGroup“.

„Nematyti“: Martynas Šumskis – 17 tšk., Vytautas Kereišius – 11 tšk., Eimantas Voveraitis – 11 tšk., Linvidas Juškevičius – 10 tšk.

„Rind“: Tomas Každailis – 13 tšk., Airidas Tkačiovas – 12 tšk., Marius Kazakevičius – 8 tšk. (12 atk. kam.)

„Nematyti“ susitvarkė su „Best4you“ ekipos pasipriešinimu. (2015 kovo 23 d., pirmadienis, 02:00 val.)„Parabelis“ iškovojo lengvoką pergalę bei keliauja į finalą (2015 balandžio 29 d., trečiadienis, 23:47 val.)Pogrupio lyderių mūšyje „Nematytų“ penketukas parklupdė „Parabelį“ (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 23:46 val.)Rungtynių pradžioje atitrūkę „Nematyti“ neleido „Kulautuvai“ pasvajoti apie pergalę (2015 kovo 25 d., trečiadienis, 22:23 val.)Solidžią persvarą išbarstę „Nematyti“ vos neprisižaidė su „Šilainiais ‒ 2“ (2015 balandžio 07 d., antradienis, 23:47 val.)„Rind“ po atkaklios kovos įveikė jaunuosius varžovus (2015 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 23:45 val.)„Nematyti“ po permainingos kovos pranoko „Ice“ ir tapo trečiąja komanda pavasario „Sportturas“ taurėje (2015 gegužės 03 d., sekmadienis, 22:31 val.)Tik po pratesimo į pusfinalį įžengė „Nematyti“ (2015 balandžio 28 d., antradienis, 00:15 val.)Puikiai finišavę „Rind“ krepšininkai palaužė „KMAIK“ (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 23:43 val.)