Kulautuva vs Parabelis (77:102)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 kovo 22 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Parabelis“ komandiniu žaidimu užtikrintai įveikė „Kulautuvą“.

2015 kovo 23 d., Pirmadienis, 02:27 val., peržiūros: 1144

Kovo 22-ąją, „J.Dobkevičiaus vidurinėje“ įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2015 susitikimas tarp šeimininkų „Kulautuva“ ir svečių „Parabelis“. „C“ lygoje kovojusi ekipa stojo prieš anų metų pavasario taurės prizininkus „Legionierius“,kurie šiemet pasikeitę savo pavadinimą ir pasistiprinę keletu žaidėju siekia aukščiausiosios pakylos.Viso susitikimo metu kova vyko tarp dviejų šeimininkų lyderių ir komandiškumu pasižymėjusios „Parabelio“ ekipos. Visgi „Kulautuvos“lyderiams šiandien buvo ne itin sėkminga diena,o turėdami itin gerai subalansuotą sudėtį svečiai tiesiog kiekviename kėlinyje vis didino savo pranašumą ir laimėjo šias rungtynes rezultatu 102:77.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai ir po 8 I.Rupeikos taškų primavo 13:9. Šeimininkai bandė kiek sumažinti turimą deficitą,tačiau kėlinio pabaigoje sėkmingiau sužaidę „Parabelio“ žaidėjai laimėjo pirmąjį kėlinį rezultatu 21:16.

Antrajame ketvirtyje A.Rupeika pradėjo savo solo šou ir pelnęs 10taškų,kartu su R.Zaveruchos pagalba leido savo ekipai peržengti dviženklį pranašumą. Nors šeimininkai dar bandė atsišaudyti tolimais metimais,tačiau dauguma jų buvo nesėkmingi ir prieš didžiąją pertauką svečiai priekyje buvo 44:32.

Trečiajame šeimininkai iškart surengė atkarpą 9:4 ir sumažino skirtumą iki 7,tačiau O.Stropaus tolimas metimas komandas vėl atitolino 10-ies taškų riba. Kėlinuko pabaigoje „Kulautuvos“ žaidimas ir vėl ėmė strigti,o greitose atakose puikiai išnaudodami kiekybinę persvarą svečiai padidino turimą pranašumą iki 18- 67:49.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo su svečių replikomis ar dar daug beliko 100-ojo taško,tačiau tam pasiekti jiems reikėjo idealaus kėlinio. Ir jie jį sužaidė idealiai. 35taškai per kėlinį,puolimas lyg iš natų ir puikus komandinis darbas leido „Parabeliui“ milžiniškais žingsniais artėti prie užsibrėžto tikslo. Nors šeimininkai irgi sužaidė puikų kėlinį ir pelnė 28taškus,tačiau net 32rezultatyvius perdavimus atlikę svečiai nebepaliko jokių vilčių savo varžovams,o A.Rupeikos tolimas šūvis pelnė savo ekipai 100-ąjį tašką. Galutinis rezultatas 102:77.

Po rungtynių nugalėtojų „Tėvu“ vadinamas O.Stropus nestokojo geros nuotaikos ir pasidalino mintimis apie šias rungtynes bei komandos tikslus šiose pirmenybėse: „Praėjo metai nuo laimėto titulo, tai vėl susirinkome gerai praleisti laiką, komandos pavadinimas kitas,truputį ir žaidėjų ekipoje pasikeitė,tačiau komandinę sielą stengiamės išsaugoti, atėjom šiandien į varžybas susikaupę, varžovų nenuvertinom, tiesiog šiandien laimejo jaunystė, bei padėjo Ruslano Zaveruchos karjeros rungtynės,su kuo jį ir sveikinu.“

Kulautuva: Emilis Mackevičius – 28 tšk. (12 atk. kam.), Šarūnas Mačiulis – 14 tšk., Arnas Latvelis – 12 tšk. (10 rezult. perd.), Aivaras Šilenka – 11 tšk.

Parabelis: Ruslanas Zaverucha – 24 tšk. (15 atk. kam., 7 rezult. perd.), Arnoldas Rupeika – 23 tšk. (6 rezult. perd.), Ignas Rupeika – 18 tšk. (12 atk. kam.), Karolis Kubilius – 14 tšk. (10 rezult. perd.), Juras Kulvecas – 14 tšk.

Atkakliame mače „Best 4 You“ įveikė „Kulautuvą“ (2015 balandžio 08 d., trečiadienis, 23:40 val.)„Parabelis“ eliminavo „Spartą“ iš tolimesnių kovų (2015 balandžio 16 d., ketvirtadienis, 23:26 val.)„Parabelis“ po nervingos kovos palaužė SK „Mattas“ ‒ 2 ekipą. (2015 balandžio 22 d., trečiadienis, 22:51 val.)„Parabelis“ pasiekė nesunkią pergalę (2015 kovo 29 d., sekmadienis, 20:15 val.)„Parabelis“ užsitikrino antrąją vietą pogrupyje (2015 balandžio 06 d., pirmadienis, 23:39 val.)„Parabelis“ iškovojo lengvoką pergalę bei keliauja į finalą (2015 balandžio 29 d., trečiadienis, 23:47 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Parabelis“ apgynė pavasario „Sportturo“ taurės nugalėtojų titulą (2015 gegužės 03 d., sekmadienis, 23:39 val.)Rungtynių pradžioje atitrūkę „Nematyti“ neleido „Kulautuvai“ pasvajoti apie pergalę (2015 kovo 25 d., trečiadienis, 22:23 val.)„Kulautuva“ iškovojo pirmą pergalę (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 00:21 val.)Pogrupio lyderių mūšyje „Nematytų“ penketukas parklupdė „Parabelį“ (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 23:46 val.)