Elektrėnų „Senoji Versmė“ ‒ geologas.lt vs Kuršiai (110:61)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 balandžio 12 d., Sekmadienis, 15:00 val. @ Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centras, Draugystės g. 20, Elektrėnai, LT-26115

Elektrėnų žiburiai šiandien švietė taip ryškiai kaip niekuomet.

2015 balandžio 12 d., Sekmadienis, 18:32 val., peržiūros: 1052

Kovo 12 dieną pavasario „Sportturas“ taurėje 2015 H pogrupyje susitiko šeimininkai Elektrėnų „Senoji Versmė“- geologas.lt ir svečiai „Kuršiai“. Rungtynės vyko taškas į tašką tik pirmąsias 3 minutes (4:4), vėliau spurtave šeimininkai į priekį varžovams tapo nebepavejami. Elektrėnų „Senoji Versmė“- geologas.lt laimėjo rungtynes (110:61) ir užsitikrino 2 vietą grupėje, tuo tarpu „Kuršiai“ patyrė 3 pralaimėjimą ir lieka grupėje 4.

Pirmąjį kėlinuką ekipos pradėjo nerezultatyviai, bet šeimininkai apšilę kojas pradėjo puikiai atakuoti ir po pirmojo kėlinuko buvo atitolę daugiau nei dvigubai (37:15).

Antrajame kėlinuke svečiai susikaupė ir sėkmingiau gynėsi prieš varžovus, tačiau atsilikimo sumažinti nepavyko ir po 20 minučių žaidimo šeimininkai buvo priekyje (60:32).

Trečiame kėlinuke svečiai į aikštelę sugrįžo siekdami atsitiesti po pirmosios rungtynių puses. Vis dažniau „Kuršiai“ apsigindavo, tačiau ne visada pasisekdavo užpulti, o po 3 kėlinių šeimininkai vis dar pirmavo stipriai (74:48).

Ketvirtasis kėlinukas neatnėšė intrigos, tačiau šeimininkai siekė pelnyti 100 taškų ir tai jiems pavyko. Rungtynės baigėsi (110:61) Elektrėnų „Senoji Versmė“- geologas.lt ekipos pergalę.

Po rungtynių laimėtojų treneris teigė:

Šiandien varžovas neatitiko mūsų, ar mums čia sekėsi, sunku pasakyti. Dabar prasidės atkrintamosios ir pasimatys ar mes tokie stiprus, ar kaip....

Kokie tikslai pavasario taurėje?

Finalinis ketvertas tik dar neaišku, kurioje taurėje žaisime. Žinoma bus sunku, jei Kaune žaisime neaišku kaip susirinksim į varžybas, bet va kaip susirenkame visi tai neblogai gaunasi.

Elektrėnų ,,Senoji Versmė“ ‒ geologas.lt: Povilas Makūnas – 26 tšk. (16 atk. kam., 5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Rytis Vičkačka – 25 tšk., Rytis Kijanskas – 16 tšk., Andrius Gumbrevičius – 12 tšk.

Kuršiai: Rimantas Ažubalis – 18 tšk., Viktoras Sakalauskas – 16 tšk., Rokas Račkauskas – 9 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

gumbre2015 balandžio 13 d., 08:07 val.
Pasakykit kas buvo ta juoduke, kuri ziurejo varzybas :)
„Kėgliai“ nesunkiai įveikė „Kuršius“ (2015 kovo 27 d., penktadienis, 21:50 val.)„Sparta“ nesunkiai susitvarkė su Elektrėnų ,,Senoji Versmė“-geologas.lt (2015 kovo 31 d., antradienis, 23:18 val.)„Sparta“ neturėjo vargo su „Kuršiais“ (2015 kovo 24 d., antradienis, 21:37 val.)„Veiverių Amberis“ neatsilaikė prieš Elektrėnų ,,Senoji Versmė“ ‒ geologas.lt komandą (2015 balandžio 15 d., trečiadienis, 23:37 val.)„Kėgliai“ antroje rungtynių pusėje neatsilaikė prieš Elektrėnų „Senoji versmė“-geologas.lt (2015 kovo 30 d., pirmadienis, 03:25 val.)Nuo pat rungtynių pradžios vadžias savo rankose turėję „Ryterna Group“ krepšininkai prasibrovė į pusfinalį (2015 balandžio 22 d., trečiadienis, 23:08 val.)Kuršių sėkmingas ketvirtas kėlinys leido jiems žengti į ketvirtfinalį (2015 balandžio 19 d., sekmadienis, 18:35 val.)Baubilas-2 finalo ketverte (2015 balandžio 21 d., antradienis, 23:43 val.)