Rind vs Sporto manija '98 (81:73)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 balandžio 02 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Rind“ po atkaklios kovos įveikė jaunuosius varžovus

2015 balandžio 02 d., Ketvirtadienis, 23:45 val., peržiūros: 888

Ketvirtadienį, balandžio 2 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės, F pogrupio dvikova tarp vietos „Rind“ ir svečių „Sporto manijos ‘98“ komandų. Didžiąją rungtynių dalį pirmavę šeimininkai vis turėjo atsilaikyti nuo varžovų atkaklumo, o ketvirtajame kėlinyje turėjo verstis keturiais žaidėjais puolime, kadangi vienas komandos žaidėjų rungtynių metu patyrė traumą, bet pasiaukojo ir „atstovėjo“ gynyboje. Lemiamu momentu apsigynę nuo svečių išpuolio, „Rind“ laimėjo sunkias rungtynes.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo keturiais paeiliui šeimininkų taškais, į kuriuos „Sporto manija ‘98“ atsakė šešiais taškais be atsako. Vėliau svečiai padidino savo pranašumą iki šešių taškų, tačiau kėlinuko pabaigą kur kas geriau sužaidė „Rind“ ekipa, kuri laimėjo atkarpėlę 12:5 ir po pirmojo kėlinio turėjo minimalų pranašumą – 22:21. Antrajojo kėlinio pradžioje šeimininkai nemažino apsukų ir kėlinį pradėjo 9:2 spurtu, kuris leido įgyti aštuonių taškų atotrūkį. Vėliau skirtumas padidėjo ir iki dviženklio, bet kėlinį sėkmingiau sužaidė svečiai, laimėdami atkarpėlę 8:3 ir sumažindami atsilikimą iki penkių taškų – 38:33.

Antrąją rungtynių pusę komandos pradėjo apylygiu žaidimu, bet „Sporto manijos“ jaunuoliai mažais žingsniais vijosi varžovus ir įpusėjus kėlinukui išlygino rezultatą. Po minutės pertraukėlės atsigavę „Rind“ ekipos žaidėjai spurtavo 9:3 ir vėl kiek nutolo nuo savo varžovų. Paskutiniąją trečiojo ketvirčio minutę penkių pražangų limitą pasiekė du „Rind“ ekipos žaidėjai, tad jiems teko verstis keturiais žaidėjais puolime, kadangi vienas ekipos žaidėjas patyrė traumą kiek anksčiau. Po trijų kėlinukų rezultatas buvo 61:57. Ketvirtajojo kėlinio pradžioje komandos žaidė taškas į tašką ir „Rind“ ekipai gan gerai sekėsi užpulti keturiese. Įpusėjus kėlinukui šeimininkai pelnė penkis taškus be atsako, kurie leido padidinti pranašumą iki devynių taškų. Likusią kėlinuko dalį svečiai bandė vytis varžovus ir pradėjo juos spausti, tačiau tai nepadėjo, kadangi kelis laisvus metimus jie prametė ir tai leido „Rind“ ekipai išsaugoti pranašumą ir iškovoti pergalę rezultatu 81:73.

Rind: Žilvinas Radzevičius – 28 tšk. (10 atk. kam., 10 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Marius Kazakevičius – 20 tšk. (11 atk. kam.), Julius Demenius – 12 tšk.

Sporto manija '98: Domantas Oksas – 23 tšk. (6 išpr. praž.), Tadas Šimkus – 18 tšk. (5 išpr. praž.), Ignas Pikas – 9 tšk.

E.Sliežauskas („Rind“):
„Paprasčiausiai pamatėm, kad keturiems geriau pulti, negu penkiems. Turėjom vieną vartininką – čia aišku juodas humoras – patyrė čiurnos traumą mūsų vienas komandos žaidėjas. Šiaip jaunimas labai geras, gera ateitis laukia, bet gal tiesiog fiziškai sunkiau jiems, bet perspektyva tikrai matosi gera. Labai smagu, kad antrą pergalę pasiekėm, tad dabar tikimės į didžiąją taurę papult, dar vienos rungtynės liko.“

„Komanda X“ nugalėjo „Sporto manija 98“ ir žengė į pusfinalį (2015 balandžio 23 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)„Nematyti“ gana nesunkiai prasibrovė į ketvirtfinalį (2015 balandžio 21 d., antradienis, 23:07 val.)„KMAIK“ pasiekė nesudėtingą pergalę (2015 kovo 25 d., trečiadienis, 21:10 val.)„Sporto Manija `98“ neturėjo vargo su „Kauno Rami-2“ ekipa. (2015 kovo 29 d., sekmadienis, 22:47 val.)Puikiai finišavę „Rind“ krepšininkai palaužė „KMAIK“ (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 23:43 val.)„Sporto manija 98“ antroje rungtynių pusėje įveikė „BK Centre“ ir pateko į ketvirtfinalį (2015 balandžio 18 d., šeštadienis, 18:12 val.)