Randeris vs ASU (53:82)Pavasario „Sportturas“ taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 balandžio 01 d., Penktadienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„ASU“ nesunkiai įveikė „Randerio“ ekipą

2016 balandžio 01 d., Penktadienis, 23:09 val., peržiūros: 972

Penktadienį A.Sabonio krepšinio sporto salėje įvyko Pavasario taurės „Sportturas“ taurės pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė „Randeris“ (šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykę „ASU“.

Rungtynių dvikovą stabiliau pradėjo „ASU“, kuri tiksliais metimais susikrovė 6 taškų pranašumą ( 2:8). „Randeriui“ pavykdavo vis įveikti varžovų gynybą, tačiau iškart sulaukdavo atsako iš „ASU“ ( 6:13). Po minutės pertraukėlės šeimininkams toliau sunkiai sekėsi apsigynti iš tolimų distancijų ir „Randeris“ išnaudojo jau antrą minutinę pertraukėlę ( 8:20). Kėlinuko pabaigoje svečiai išsaugojo dviženklį pranašumą – 10:22.

Antrajame ketvirtyje „ASU“ toliau žaidė įjungę aukštesnę pavarą ir lengvai padidino atotrūkį iki 19 taškų ( 12:31). „Randeriui“ niekaip nepavyko atrasti savojo žaidimo puolime, o šeimininkai puolime vaikiškai klysdavo ir rezultatas tarp ekipų nepakito. Likus žaisti apie dvi minutes komandos žaidė taškas į tašką ir „ASU“ išlaikė 16 taškų pranašumą – 22:38.

Antroje rungtynių pusėje aikštelės šeimininkams niekaip nepavyko pelnyti taškų, o „ASU“ demonstravo stabilų žaidimą ir didino pranašumą ( 24:47). „ASU“ trenerė leido pailsėti komandos lyderiams, kur „Randeris“ tuo pasinaudoji ir pavyko apšvelninti rezultatą (34:52). Ketvirčio pabaigoje pas šeimininkus grįžo į aikštelę komandos vedlei ir greitai atstatė 22 taškų pranašumą – 34:56.

Paskutiniame kėlinyje „ASU“ toliau žaidė komandinį žaidimą , kur lengvai pelnydavo taškus ir komandas skyrė 26 taškai ( 38:64). Antroje kėlinuko pusėje šeimininkai įjungė aukštesnę pavarą ir pasiekė rekordinį pranašumą (30:70). Likęs laikas buvo tik formalumas ir „ASU“ iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 53:82.

Randeris: Deividas Leonavičius – 14 tšk., Laimonas Steponavičius – 10 tšk., Rokas Petkevičius – 9 tšk.

ASU: Evaldas Vaitkus – 19 tšk. (10 atk. kam.), Gytis Šiušė – 16 tšk. (8 rezult. perd., 5 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Marius Trumpickas – 16 tšk. (5 perimt. kam.), Giedrius Šreiberis – 15 tšk.

BC „Ambi“ užtikrintai susitvarkė su „Randeriu“ (2016 kovo 15 d., antradienis, 00:10 val.)„Kauno liberalai“ be didesnio vargo susitvarkė su „Randeriu“ (2016 kovo 29 d., antradienis, 22:25 val.)„Kauno Liberalai“ įveikė „ASU“ krepšininkus. (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 22:54 val.)Puikiai trečiąjį ketvirtį sužaidę BC „Straight“ ‒ 2 krepšininkai įveikė „Randerį“ (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 19:24 val.)„ASU“ be didesnio vargo palaužė BC „Ambi“ (2016 balandžio 01 d., penktadienis, 10:20 val.)„BC „Straight“ ‒ 2“ nesulaukė didesnio „ASU“ pasipriešinimo (2016 kovo 29 d., antradienis, 22:49 val.)„Resmila ‒ 2“ pratęsimo pabaigoje palaužė „ASU“ (2016 balandžio 10 d., sekmadienis, 23:15 val.)