BK Centre ‒ 2 vs Nematyti (60:84)Pavasario „Sportturas“ taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 kovo 16 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Nematyti“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „BK Centre ‒ 2“

2016 kovo 16 d., Trečiadienis, 22:46 val., peržiūros: 907

Kovo 16 dieną, 19:10 val., Kauno kolegijos sporto salėje, susitiko Pavasario „Sportturas“ taurės 2016 komandos „BK Centre ‒ 2“ (šeimininkai) ir „Nematyti“ (svečiai). Jau pirmame kėlinuke į priekį pabėgo ir nesunkiai dviženklį pranašumą pasiekė „Nematyti“. Vėliau skirtumas dar kurį laiką augo, kol galiausiai komandas skyrė ir daugiau nei 20 taškų riba. „BK Centre ‒ 2“ per likusį laiką nesugebėjo atsitiesti ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą. Rungtynės baigėsi rezultatu 60:84.

Rungtynių pradžioje abi komandos žaidė milžinišku tempu, rezultatyvios pirmosios minutės ir gana lygus žaidimas leido tikėtis atkaklios kovos. Vis tik „BK Centre ‒ 2“ komandos puolimas netrukus sulėtėjo, o puikų tempą išlaikę svečiai sugebėjo nutolti ir 10 taškų pranašumu. Nuo to momento abi komandos įsivėlė į kiek chaotišką žaidimą, o rezultatyvumas kaip reikiant sumenko. Tačiau „Nematyti“ galėjo jaustis saugiai, nes turimas pranašumas buvo tikrai solidus ir varžovai neturėjo didelių šansų jį panaikinti. Ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 28:41.

Vėliau didelių permainų neįvyko. Greitą žaidimą vėl prisiminę „Nematyti“ krepšininkai sugebėjo dar kartą spurtuoti ir savo pranašumą padidino iki 20 taškų ribos. Abi komandos jau tarsi ir suprato, jog šiandien nugalėtojas aiškus, tad atėjo metas atsipalaidavimui ir klaidų abiejose pusėse tik daugėjo. Nors skirtumas ir siekė daugiau nei 20 taškų, bet „BK Centre ‒ 2“ vis primindavo apie save ir tikslūs metimai iš toli leido žaisti lygiai su varžovais. „Nematyti“ išlaikė turimą pranašumą savo rankose, bei pasiekė užtikrintą pergalę, rezultatu 60:84.

BK Centre ‒ 2: Kiril Abramtsov – 22 tšk., Pavel Kirilenko – 16 tšk., Denis Malinauskas – 6 tšk.

Nematyti: Eimantas Voveraitis – 16 tšk., Vytautas Janušonis – 16 tšk., Linvidas Juškevičius – 14 tšk., Paulius Pocius – 13 tšk., Rokas Vasiliunas – 11 tšk.

„Nematyti“ lengvai įveikė „Stumbro“ komandą (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 22:25 val.)„Coca Cola“ pranoko „BK Centre ‒ 2“ ir žengė į ketvirtfinalį (2016 balandžio 11 d., pirmadienis, 22:56 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Stumbro“ ekipa įveikė „BK Centre ‒ 2“ krepšininkus (2016 kovo 23 d., trečiadienis, 21:06 val.)Po ilgosios pertraukos atsigavę „Nematyti“ susidorojo su „RVG“ (2016 kovo 23 d., trečiadienis, 23:22 val.)„ICE“ nesunkiai nugalėjo „Nematyti“ ir pateko į finalinį ketvertą (2016 balandžio 10 d., sekmadienis, 22:14 val.)BK „Centre-2“ ekipa įveikė po vakar Įmonių lygos „Mažosios“ taurės finalo pavargusius „RVG“ krepšininkus (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 20:16 val.)