Team Five vs Alytaus „Vakarai“ (27:70)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 balandžio 10 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Team Five“ patyrė gėdingą nesėkmę

2017 balandžio 10 d., Pirmadienis, 22:42 val., peržiūros: 907

Pirmadienį, balandžio 10 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, Pavasario „Sportturas“ taurės, K pogrupio rungtynės, tarp vietos „Team Five“ ir svečių Alytaus „Vakarų“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios sunkiai taškus rinkę aikštės šeimininkai paleido varžovus į priekį ir patyrė gėdingą nesėkmę rezultatu 27:70 (3:16, 10:15, 5:16, 9:23).

Jau pačioje susitikimo pradžioje spurtavę svečiai pabėgo nuo varžovų, ko pasekoje per kėlinuką vos tris taškus sukrapštę aikštės šeimininkai turėjo trylikos taškų deficitą. Antrame kėlinuke šiek tiek geriau puolime pasirodę „Team Five“ žaidėjai šiek tiek padidino savo taškų sąskaitą, tačiau vietoje nestovėję svečiai iš Alytaus ir toliau dominavo greitame puolime, ko pasekoje po dviejų kėlinių komandas skyrė aštuoniolika taškų. 13:31.

Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkų puolimas ir vėl strigo, kuo pasinaudoję Alytaus „Vakarai“ surengė spurtą 0:14 bei po trijų kėlinių jau turėjo 29-ių taškų pranašumą. Paskutinė rungtynių dalis tebuvo formalumas, tačiau ir joje greitame puolime priešininkus talžę svečiai tik didino skirtumą tarp komandų, ko pasekoje „Team Five“ žaidėjai sukrapštė vos 27 taškus ir atomazgoje buvo priversti pripažinti gėdingą pralaimėjimą rezultatu 27:70.

„Team Five“: Aurelijus Rauckis – 9 tšk., Edvinas Rarivanas – 7 tšk., Mantas Lapinskas – 6 tšk.

Alytaus „Vakarai“: Agnius Panka – 16 tšk. (15 atk. kam.), Domantas Sušinskas – 16 tšk., Ugnius Margelis – 14 tšk. (10 atk. kam., 6 perimt. kam.)

„Brentex Trailer“ pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2017 balandžio 03 d., pirmadienis, 22:48 val.)„Kesko Senukai“ po pratęsimo įveikė Alytaus „Vakarus“ (2017 balandžio 29 d., šeštadienis, 21:14 val.)„Grande“ neturėjo jokio vargo su „Team Five“ (2017 balandžio 05 d., trečiadienis, 23:30 val.)Tik po pratęsimo „Grande“ įveikė Alytaus „Vakarai“ ekipą (2017 balandžio 13 d., ketvirtadienis, 22:11 val.) „Brentex Trailer“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Team Five“ (2017 balandžio 14 d., penktadienis, 21:04 val.)