Return vs ASU & Co „AgroVIS“ (94:87)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 balandžio 09 d., Sekmadienis, 15:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

19 taškų deficitą panaikinę „Return“ krepšininkai įveikė ASU & Co „AgroVIS“

2017 balandžio 09 d., Sekmadienis, 17:56 val., peržiūros: 960

Balandžio 9 -ąją, sekmadienį, A. Sabonio sporto centre įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2017 rungtynės tarp C pogrupio lyderių – aikštės šeimininkų – „Return“ (2-0) bei svečių statusą turėjusių – ASU & Co „AgroVIS“ (1-0) ekipų.

Įpusėjus pirmajam ketvirčiui po A. Bagotyriaus ir A. Stanevičiaus tolimų metimų ASU & Co „AgroVIS“ pirmavo 7:13. Kėlinuką svečiai užbaigė spurtu ir po eilinio taiklaus A. Stanevičiaus bei A. Sveticko tritaškių svečiai jau buvo priekyje 13:28.

Antrajame kėlinuke ir toliau visa iniciatyva priklausė ASU & Co „AgroVIS“ krepšininkams, kurie po tikslaus R. Rakščio tolimo metimo nuo lentos pirmavo 29:45. Kėlinuko pabaigoje abi ekipos dar apsikeitė taikliais tritaškiais, po kurių rezultatas buvo 39:53.

Trečiajame kėlinuke vaizdas aikštelėje visiškai pasikeitė. Vedami rezultatyviausio rungtynių žaidėjo P. Juozapavičiaus „Return“ krepšininkai labai greitai priartėjo ir po šio žaidėjo tritaškio kėlinuko viduryje atsilikinėjo vos dviem taškais 59:61. Kėlinuko pabaigoje J. Burbos ir D. Armono metimai leido šeimininkams persverti rungtynių rezultatą 72:70.

Ketvirto kėlinuko pradžioje penki iš eilės A. Vailionio taškai leido „Return“ nutolti 77:70. Visgi, ASU & Co „AgroVIS“ labai greitai priartėjo ir po keturių iš eilės M. Skiedros taškų įsiveržė į priekį 79:80. Tačiau tada iškart tritaškį smeigė P.Juozapavičius, vėliau tritaškį su varžovo pražanga pataikė L.Grincevičius ir „Return“ iškovojo trečią pergalę paeiliui, kuri jiems užtikrino pirmąją vietą grupėje. Galutinis rungtynių rezultatas 94:87 (13:28, 26:25, 33:17, 22:17).

Return: Paulius Juozapavičius – 30 tšk., Aurimas Vailionis – 15 tšk. (13 atk. kam., 6 rezult. perd.), Mantas Grybas – 14 tšk. (18 atk. kam., 6 rezult. perd.), Vilmantas Alčauskas – 13 tšk., Lukas Grincevičius – 13 tšk.

ASU & Co „AgroVIS“: Aurimas Stanevičius – 23 tšk., Arvydas Svetickas – 20 tšk. (5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Modestas Skiedra – 15 tšk., Andrius Bagotyrius – 14 tšk. (11 atk. kam., 7 rezult. perd.)

„ICE“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš ASU & Co „AgroVIS (2017 balandžio 12 d., trečiadienis, 21:44 val.)„Resmila.lt“ įveikė „Return“ ir žengė į ketvirtfinalį (2017 balandžio 18 d., antradienis, 22:29 val.)Nepasinaudojusi varžovų „dovanėlėmis“ rungtynių pabaigoje, „ICE“ ekipa turėjo pripažinti „Return“ ekipos žaidėjų pranašumą (2017 balandžio 05 d., trečiadienis, 22:50 val.)„ASU & Co „AgroVIS“ pavogė pergalę iš „BC „Ambi“ & Alaina“ (2017 balandžio 04 d., antradienis, 00:28 val.) ASU & Co „AgroVIS“ teko pripažinti Remza & Langvila pranašumą (2017 balandžio 22 d., šeštadienis, 15:02 val.)„Return“ vos nepaleido pergalės iš savo rankų (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 23:23 val.)