Acme vs Coca Cola (48:43)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 balandžio 12 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Acme“ tik po atkaklios kovos įveikė „Coca cola“ ekipą

2017 balandžio 12 d., Trečiadienis, 20:08 val., peržiūros: 949

Trečiadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės rungtynės, kuriose susitiko „Acme“ ir svečių teisėmis atvykę „Coca Cola“.

Rungtynes prasidėjo labai nerezultatyviai ir sužaidus penkias minutes rezultatas buvo lygus ( 3:3). „Acme“ ekipai pavyko sustabdyti varžovų puolimą, kur susikrovė 5 taškų pranašumą ( 10:5). Antrame kėlinyje šeimininkai toliau dominavo puolime ( 16:8). T.Narankevičius smeigė tritaškius metimus vieną po kito ir skirtumas ištirpo iki dviejų taškų ( 16:14). Per likusį laiką komandos apsikeitė sėkmingomis atakomis ir komandas toliau skyrė vienas taškas – 20:19.

Po ilgosios pertraukos „Coca cola“ ėmė tolti nuo varžovų, tačiau „Acme“ minutė po minutės pradėjo vytis varžovus, o pataiklaus A.Kmito tritaškio metimo šeimininkai įsiveržė į priekį ( 33:31). Po minutės pertraukėlės šeimininkai išlaikė dviejų taškų pranašumą ( 36:34). Ketvirtame kėlinyje M.Petokaičio tritaškis metimas „Coca cola“ išvedė į priekį (36:40). Šeimininkai susitvarkė su puolimu, kur susigrąžino lyederio vaidmenį ( 46:43). Likus žaisti minutę laiko „Acme“ šaltakraujiškai sužaidė rungtynių pabaigą ir iškovojo pergalę, rezultatu – 48:43 (10:5, 10:14, 16:15, 12:9)

„Resmila.lt“ ekipa neturėjo daug vargo su „Coca Cola“ komanda (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 21:44 val.)Vos penkiese į rungtynes susirinkę „Kesko Senukai“ palaužė „Coca Cola“ ekipą (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 22:24 val.)„Acme“ lengvai įrodė savo pranašumą prieš „Kesko Senukai“ penketuką (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 17:17 val.)Pavasario „Sportturo“ Mažosios taurės aštunfinalyje „Nebajeris“ įveikė „Acme“ (2017 balandžio 25 d., antradienis, 22:39 val.)„Resmila.lt“ „Sportturo“ taurę pradėjo pergale prieš „Acme“ (2017 balandžio 04 d., antradienis, 22:33 val.)