Resmila.lt vs Return (84:60)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 balandžio 18 d., Antradienis, 20:05 val. @ J. Grušo meno gimnazija, Šarkuvos g. 30, Kaunas, LT-48169

„Resmila.lt“ įveikė „Return“ ir žengė į ketvirtfinalį

2017 balandžio 18 d., Antradienis, 22:29 val., peržiūros: 905

Antradienį, balandžio 18 dieną, J. Grušo meno gimnazijoje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2017, Didžiosios taurės, aštuntfinalio rungtynės tarp vietos „Resmila.lt“ bei svečių „Return“. Jau pirmoje rungtynių pusėje aikštelės šeimininkai diktavo savas sąlygas ir nesusidūrė su didesniais sunkumais puolime. Tai leido jiems įgyti solidų dviženklį pranašumą, kurį jie vėliau išlaikė iki pat rungtynių pabaigos.

Pirmąjį kėlinuką komandos pradėjo gana rezultatyviai ir atkakliai. Pirmaujanti komanda pasikeitė kelis kartus, tačiau tuomet „Resmila.lt“ persvėrė rezultatą savo naudai ir po truputį pradėjo didinti savo pranašumą. Jie buvo padidinę savo pranašumą iki septynių taškų, tačiau „Return“ ekipa sumažino skirtumą iki keturių. Visgi, per paskutinę minutę aikštelės šeimininkai dar pelnė penkis taškus ir po pirmojo kėlinio turėjo solidų pranašumą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 27:18. Antrojo kėlinio pradžioje labai greitai šeimininkai įgijo dviženklį atotrūkį ir tuomet komandos pradėjo žaisti taškas į tašką. Kėlinukui peržengus į antrąją pusę, „Resmila.lt“ surengė 9:0 spurtą ir po jo, aikštelės šeimininkų pranašumas siekė jau 19-ą taškų. Visgi, „Return“ ekipai pavyko vos vos sumažinti atsilikimą prieš antrąją rungtynių pusę. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 49:32.

Trečiojo kėlinio pradžioje vaizdas aikštelėje per daug nesikeitė. Skirtumas tarp komandų netrukus perkopė ir 20-ies taškų ribą ir tuomet komandos pradėjo žaisti apylygiai bei keitėsi sėkmingais išpuoliais. Kėlinuko pabaigoje svečiams pavyko pelnyti septynis taškus be atsako ir taip kiek sumažinti savo atsilikimą, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 66:45. Lemiamo ketvirčio pradžioje „Return“ ekipa atrodė visai kitaip. Jie kėlinį pradėjo 8:0 atkarpa ir taip parodė, kad dar bandys kovoti dėl patekimo į ketvirtfinalį. Visgi, po šalto dušo atsigavusi „Resmila.lt“, patys pelnė septynis taškus be atsako ir atstatė viską į savas vėžias. Likusių rungtynių metu aikštelės šeimininkai ir toliau sėkmingai laikė savo varžovus už nugaros ir pasiekė užtikrintą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 84:60.

„Resmila.lt“ ekipa neturėjo daug vargo su „Coca Cola“ komanda (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 21:44 val.)„Resmila.lt“ „Sportturo“ taurę pradėjo pergale prieš „Acme“ (2017 balandžio 04 d., antradienis, 22:33 val.)Nepasinaudojusi varžovų „dovanėlėmis“ rungtynių pabaigoje, „ICE“ ekipa turėjo pripažinti „Return“ ekipos žaidėjų pranašumą (2017 balandžio 05 d., trečiadienis, 22:50 val.)19 taškų deficitą panaikinę „Return“ krepšininkai įveikė ASU & Co „AgroVIS“ (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 17:56 val.)„Resmila.lt“ užsitikrino vietą Pavasario Didžiojoje taurėje (2017 balandžio 11 d., antradienis, 22:06 val.)„Return“ vos nepaleido pergalės iš savo rankų (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 23:23 val.)„Šešių sūrių“ krepšininkai tik ketvirtame kėlinuke susitvarkė su „Resmila.lt“ (2017 balandžio 25 d., antradienis, 00:08 val.)