Rimo & Patikima linija vs Vilkai (81:67)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 balandžio 23 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

Rimo & Patikima linija nukalė pergalę prieš Vilkus

2017 balandžio 23 d., Sekmadienis, 22:09 val., peržiūros: 1040

Sekmadienio vakarą Garliavos Jonučių gimnazijos sporto salėje su oranžiniu kamuoliu laiką leido Rimo & Patikima linija, bei Vilkai komandos. Pirmajame ketvirtyje šeimininkai dėka M.Rudžionis, A.Rudžianskas ir E.Eičas pastangų neleido pabėgti svečiams, kuriuos į priekį tempė S.Kutka.Nors komandos darė nemažai klaidų, tačiau pataikymas buvo tikrai neblogas, o po pirmo ketvirčio 20:18 pirmavo Rimo & Patikima linija. Antrajame ketvirtyje toliau vyko taškų lenktynės, kuriose geriau sekėsi šeimininkams. Puolime ypač iššiskyrė J.Šatkus, kurio vedini po dviejų kėlinukų šeimininkai pirmavo dviženkle persvara 48:37.

Trečiajame ketvirtyje Rimo & Patikima linija pradėjo strigti ir jeigu ne M.Rudžionis 9 taškai, skirtumas dėka komandinio svečių žaidimo galėjo ir visisškai ištirpti. Nepaisant to, jog šeimininkai vis dar buvo priekyje prieš lemiamą ketvirtį intriga tikrai nedingo o rezultatas skelbė 6 taškų svečių deficitą 60:54. Ketvirtojo kėlinio pradžioje skirtumas tarp komandų tirpo iki vos 4 taškų, tačiau tai buvo viskas ką šį vakarą sugebėjo nuveikti svečiai. A.Rudžianskas ir J.Šatkus taiklių metimų serija vėl padidino skirtumą iki solidaus dviženklio. Rungtynių pabaiga tebuvo formalumas, nes nugalėtojas šiose rungtynėse paaiškėjo anksčiau laiko ir po 40-ies minučių kovos 81:67 pergalę šventė šeimininkai.

Rimo & Patikima linija buvo pasirengusi lygiai kautis tik beveik pusantro kėlinio prieš BC „Boom“ (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 22:21 val.)„Šešių sūrių“ krepšininkai be vargo sutriuškino „Vilkus“ (2017 balandžio 13 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)„Vilkai“ pasiekė nelengvą pergalę prieš „BK Centre ‒ 2“ (2017 balandžio 11 d., antradienis, 22:13 val.)„Best 4 You“ po itin atkaklios kovos palaužė „Rimo & Patikimos linijos“ krepšininkus ir keliauja į pusfinalį (2017 balandžio 30 d., sekmadienis, 19:26 val.)Kauno savivaldybė & Policija neleido suabejoti savo pranašumu ir įveikė Rimo & Patikima linija (2017 balandžio 14 d., penktadienis, 20:50 val.)Pirmosios istorijoje „Smart Team“ komandos rungtynės mėgėjų lygoje paženklintos triuškinamu pralaimėjimu (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 22:46 val.)„VU KHF“ pergalingai startavo Pavasario taurėje (2017 kovo 31 d., penktadienis, 00:18 val.)