Vilkai vs BK Centre ‒ 2 (63:58)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 balandžio 11 d., Antradienis, 20:15 val. @ S. Lozoraičio pagrindinė mokykla, A. Stulginskio g. 61, Kaunas, LT-48385

„Vilkai“ pasiekė nelengvą pergalę prieš „BK Centre ‒ 2“

2017 balandžio 11 d., Antradienis, 22:13 val., peržiūros: 951

Balandžio 11 dieną, 20:15 val., S.Lozoraičio mokyklos sporto salėje, susitiko Pavasario „Sportturas“ taurės 2017 komandos „Vilkai“ (šeimininkai) ir „BK Centre ‒ 2“ (svečiai). Nors praktiškai viso susitikimo metu priekyje buvo ir iniciatyvą savo rankose turėjo „Vilkai“, tačiau „BK Centre ‒ 2“ vis sugebėdavo atsitiesti ir ne vieną kartą priartėjo vos iki kelių taškelių. Vis tik rungtynių pabaigoje šeimininkai atsilaikė prieš varžovus ir pasiekė nelengvą pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 63:58 (17:14, 18:17, 15:13, 13:14).

Rungtynių pradžioje daug geriau atrodė aikštelės šeimininkai, kurie žaibiškai nutolo ir įpusėjus kėlinukui pirmavo net 9 taškais. Tačiau ties čia jų puolimas sustojo, o labai sėkmingai pražangas provokavę „BK Centre ‒ 2“ žaidėjai ėmė artėti, kol skirtumas praktiškai išnyko. Ne itin rezultatyviai komandos žaidė ir antrojo kėlinuko metu, „Vilkai“ vėl pabėgo tolyn, tačiau prieš ilgąją pertrauką vėl pražangos padėjo varžovams priartėti. Toks banguotas ir permainingas krepšinis tęsėsi iki ilgosios pertraukos, o šeimininkai pirmavo rezultatu 35:31.

Antroje rungtynių dalyje viskas vyko kone identikšai, „Vilkai“ nutoldavo, tuomet prisirinkdavo pražangų ir varžovai priartėdavo. Tačiau tokį žaidimą šeimininkai galėjo sau leisti, komanda turėjo labai ilgą suolą ir baimintis dėl pražangų nebuvo pagrindo, tuo labiau, kad komanda visą laiką išliko priekyje. Tuo tarpu „BK Centre ‒ 2“ komandai trūko stabilumo, neblogus epizodus lydėjo kartais tiesiog vaikiškos klaidos, o kovoje po krepšiais aiškiai trūko ir fizinės jėgos. Tačiau svečiai nenuleido rankų, kovėsi iki pat pabaigos, bet lemiamu metu sugebėjo pramesti labai svarbius baudų metimus, kurie praktiškai ir palaidojo viltis kabintis iki galo. „Vilkai“ atsilaikė ir pasiekė nelengvą pergalę, rezultatu 63:58.

Rimo & Patikima linija nukalė pergalę prieš Vilkus (2017 balandžio 23 d., sekmadienis, 22:09 val.)„Šešių sūrių“ ekipa pergale startavo Pavasario „Sportturo“ taurės varžybose (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 15:07 val.)„VU KHF“ pergalingai startavo Pavasario taurėje (2017 kovo 31 d., penktadienis, 00:18 val.)„Šešių sūrių“ krepšininkai be vargo sutriuškino „Vilkus“ (2017 balandžio 13 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)