Promatik vs Alligator (58:60)Pavasario „Sportturas“ taurė 2022 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2022 gegužės 30 d., Pirmadienis, 21:40 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Alligator“ atsilaikė prieš kovingai žaidusius „Promatik“

2022 gegužės 31 d., Antradienis, 11:32 val., peržiūros: 445

Pirmadienį, gegužės 30 dieną, Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurė 2022, atkrintamosios rungtynės tarp šeimininkų – „Promatik“ bei svečių – „Alligator“.

Rungtynių pradžioje į prieki išsiveržė svečių komanda – 0:3. Šeštą minutę svečiai padidino persvarą iki 4 taškų. Kėlinio pabaigoje šiek tiek geriau žaidė „Promatik“, kuriem pavyko sumažinti varžovų persvarą iki vieno taško (10:11). Antrajame kėlinį dar svečių komanda bandė pasipriešinti šeimininkams, bet sunkiai sekėsi, taigi kėlinį savo naudai laimėjo „Promatik“ komanda 27:26.

Trečiąjį kėlinį savo pranašumą vėl rode šeimininkai, komandiškas darbas ir kelios greitos atakos padėjo įsiveržti į priekį 47:39. Ketvirtame kėlinyje „Alligator“ nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir sugebėjo išlyginti rezultatą ir likus iki kėlinio pabaigos 20 sekundžių laimėti rungtynes – 58:60.

8 taškai

„Alligator“ nesunkiai įveikė „Omegą“ (2022 gegužės 16 d., pirmadienis, 20:25 val.)„Alligator“ apturėjo lengvą pasibėgiojimą (2022 gegužės 20 d., penktadienis, 20:57 val.)„Alligator“ iššvaistė dviženklę persvarą, tačiau išsaugojo pergalę prieš „Valpainiai“ ekipą (2022 birželio 06 d., pirmadienis, 23:08 val.)„Skroblų alėja ‒ 2“ rungtynių pabaigoje palaužė „Promatik“ pasipriešinimą (2022 gegužės 18 d., trečiadienis, 20:38 val.)„Gemavila“ apturėjo lengvą pasibėgiojimą (2022 gegužės 22 d., sekmadienis, 17:08 val.)Pavasario „Sportturas“ taurės 2022 3 ‒ osios vietos nugalėtojai „Jaučakiai” (2022 birželio 13 d., pirmadienis, 20:13 val.)„BC „Boom“ be vargo įveikė „Alligator“ (2022 birželio 09 d., ketvirtadienis, 22:08 val.)„Promatik“ kiek netikėtai įveikė BC „Boom“ (2022 gegužės 15 d., sekmadienis, 21:57 val.)„Promatik“ vos neišleido pergalės iš rankų kovoje prieš „Jaučakius“ (2022 gegužės 23 d., pirmadienis, 23:38 val.)