Alligator vs BC „Boom“ (47:80)Pavasario „Sportturas“ taurė 2022 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2022 birželio 09 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„BC „Boom“ be vargo įveikė „Alligator“

2022 birželio 09 d., Ketvirtadienis, 22:08 val., peržiūros: 489

Ketvirtadienį, birželis 9 dieną, Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2022 pusfinalio rungtynės tarp aikštelės šeimininkų – „Alligator“ bei svečių – „BC „Boom“.

Jau rungtynių pradžioje svečiai parodė, kad yra nusiteikę šiandien pasiimti pergalę. Kėlinuko viduryje svečiai jau parodė savo pranašumą . Ir toliau šeimininkų ekipos krepšininkams sunkiai sekėsi pelnyti taškus,kuo pasinaudoję „BC „Boom“ dar toliau nutolo – 8:21. Antrojo kėlinio metu komandos žaidė gana apylygiai ir tik vėliau svečiams pavyko vėl padidinti savo pranašumą. Per likusį kėlinio laiką komandos apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo – 17:45.

Trečiajame kėlinuke šeimininkų komanda, nors ir kaip stengėsi, bet šiandien jiems sunkiai sekėsi. Puikiai pasirodę svečiai, toliau išlaikė iniciatyvą savose rankose ir prieš lemiamą kėlinuką pasididino pranašumą iki 32 taškų – 27:59. Ketvirtajame kėlinuke svečiai neatsipalaidavo, toliau naudodamiesi varžovų klaidomis vertė jas į greitus ir lengvus taškus. Rungtynės baigėsi rezultatu – 47:80.

Kristupas Bartuška

BC „Boom“ susitvarkė su „Krepšinio komanda“ pasipriešinimu (2022 birželio 05 d., sekmadienis, 20:23 val.)„BOOM“ įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ ir pateko į pusfinalį (2022 birželio 06 d., pirmadienis, 22:24 val.)„Skroblų alėja ‒ 2“ patiesė BC „Boom“ ekipą (2022 gegužės 23 d., pirmadienis, 20:26 val.)Pavasario „Sportturas“ taurės 2022 3 ‒ osios vietos nugalėtojai „Jaučakiai” (2022 birželio 13 d., pirmadienis, 20:13 val.)„Promatik“ kiek netikėtai įveikė BC „Boom“ (2022 gegužės 15 d., sekmadienis, 21:57 val.)„Alligator“ nesunkiai įveikė „Omegą“ (2022 gegužės 16 d., pirmadienis, 20:25 val.)„Alligator“ apturėjo lengvą pasibėgiojimą (2022 gegužės 20 d., penktadienis, 20:57 val.)Vakaro trileryje ‒ „Jaučakių“ pergalė prieš BC „Boom“ (2022 gegužės 22 d., sekmadienis, 22:07 val.)„Alligator“ atsilaikė prieš kovingai žaidusius „Promatik“  (2022 gegužės 31 d., antradienis, 11:32 val.)Pavasario „Sportturas“ taurės 2022 „Mažosios taurės“ 1 ‒ osios vietos nugalėtojai „BC „Boom“ (2022 birželio 13 d., pirmadienis, 23:10 val.)