Omega vs Alligator (76:90)Pavasario „Sportturas“ taurė 2022 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 gegužės 16 d., Pirmadienis, 19:05 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Alligator“ nesunkiai įveikė „Omegą“

2022 gegužės 16 d., Pirmadienis, 20:25 val., peržiūros: 308

Gegužės 16 dieną Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko Pavasario "Sportturo" rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Omega" priemė svečius "Alligator". Abi komandos iki šių rungtynių nebuvo laimėję nei karto.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai, sužaidus dvi minutes "Omega" buvo priekyje rezultatu 2:0. Prasidėjus antrai kėlinio pusei tritaškį pataikė "Omega", o minutės pertraukėlės paprašė "Alligator" (11:5). Po minutės pertraukėlės, daugiausiai tritaškių dėka "Alligator" pasivijo varžovus, bet baigiantis kėliniui "Omega" trapią persvarą susigrąžino (17:15).

Antro kėlinio pradžioje geriau žaidė "Alligator", kurie per dvi minutes įgijo šešių taškų persvarą (19:25). Prasidėjus antrai kėlinio pusei "Alligator" persvara padidėjo iki 11 taškų (22:33). Septintą minutę "Omega" sumažino persvarą iki šešių taškų (29:35), o minutės pertraukėlės paprašė "Alligator". Kėlinio pabaigoje "Alligator" išlaikė persvarą (36:42).

Per pirmas dvi trečio kėlinio minutes "Alligator" persvara padidėjo iki aštuonių taškų (39:47). Kėlinio viduryje "Alligator" padidino persvarą iki dviženklės. Antroje kėlinio pusėje "Alligator" išsaugojo persvarą ir prieš lemiamą kėlinį turėjo 14 taškų persvarą (53:67).

Ketvirtą ketvirto kėlinio minutę "Alligator" persvara padidėjo iki 21 taškų (56:77). Vėliau "Alligator" užtikrintai pirmavo ir neleido varžovams atkūrti intrigos. Rungtynės baigėsi rezultatu 76:90.

Paulius Stankevičius

„Alligator“ atsilaikė prieš kovingai žaidusius „Promatik“  (2022 gegužės 31 d., antradienis, 11:32 val.)Pavasario lygoje: „Krepšinio komanda“ įveikė „Omega“ (2022 gegužės 18 d., trečiadienis, 22:18 val.)„Alligator“ apturėjo lengvą pasibėgiojimą (2022 gegužės 20 d., penktadienis, 20:57 val.)„Pašušvys – Algilis Packaging“ iškovojo pergalę prieš „Omega“ (2022 gegužės 15 d., sekmadienis, 21:36 val.)„Alligator“ iššvaistė dviženklę persvarą, tačiau išsaugojo pergalę prieš „Valpainiai“ ekipą (2022 birželio 06 d., pirmadienis, 23:08 val.)Kovingumu ir noru varžovus pranokę „Kelių priežiūra“ nugalėjo „Omega“ ekipą (2022 birželio 06 d., pirmadienis, 21:03 val.)„BC „Boom“ be vargo įveikė „Alligator“ (2022 birželio 09 d., ketvirtadienis, 22:08 val.)Pavasario „Sportturas“ taurės 2022 3 ‒ osios vietos nugalėtojai „Jaučakiai” (2022 birželio 13 d., pirmadienis, 20:13 val.)„Omega“ užtikrintai susitvarkė su „Meistro kodu“ (2022 gegužės 22 d., sekmadienis, 21:17 val.)