Rimo & Patikima linija vs BC „Boom“ (72:113)Pavasario „Sportturas“ taurė 2022 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2022 birželio 06 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„BOOM“ įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ ir pateko į pusfinalį

2022 birželio 06 d., Pirmadienis, 22:24 val., peržiūros: 428

Birželio 6 dieną Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Pavasario "Sportturo" Mažosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Rimo & Patikima linija" priemė svečius BC "BOOM".

Per pirmą rungtynių minutę "BOOM" pelnė aštuonis taškus be atsako ir privertė "Rimo & Patikima linija" prašyti minutės pertraukėlės (0:8). Baigiantis pirmai kėlinio pusei skirtumas buvo padidėjęs iki 13 taškų (3:16). Antroje kėlinio pusėje "BOOM" dar labiau padidino persvarą iki 21 taško (11:32).

Per pirmas dvi antro kėlinio minutes skirtumas padidėjo iki 25 taškų (11:36). "BOOM" aktyviai gynėsi ir tai efektingai stabdė "Rimo & Patikima linija" komandos puolimą. Penktą minutę rezultatas buvo (19:48), netrukus minutės pertraukėlės paprašė "Rimo & Patikima linija". Po jos skirtumas toliau augo "BOOM" naudai. Sužaidus pusę rungtynių rezultatas buvo 28:65.

Trečiame kėlinyje komandos žaidė greitai, rezultatyviai. Sužaidus tris kėlinius skirtumas buvo 34 taškai (56:90). Ketvirtas kėlinys buvo tik formalumas – "BOOM" įveikė varžovus rezultatu 72:113.

Ramūnas Andrijauskas

„ICE“ po sunkios kovos palaužė „Rimo & Patikima linija“ (2022 gegužės 15 d., sekmadienis, 17:33 val.)„Rimo & Patikima linija“ įveikė „Valpainius“ (2022 gegužės 19 d., ketvirtadienis, 21:50 val.)Pavasario lygoje: „Rimo & Patikima linija“ įveikė KA „Snaiperis“ (2022 gegužės 29 d., sekmadienis, 16:54 val.)„BC „Boom“ be vargo įveikė „Alligator“ (2022 birželio 09 d., ketvirtadienis, 22:08 val.)BC „Boom“ susitvarkė su „Krepšinio komanda“ pasipriešinimu (2022 birželio 05 d., sekmadienis, 20:23 val.)„Niekam nereikalingi“ iškovojo lengvą pergalę (2022 gegužės 08 d., sekmadienis, 21:14 val.)„Promatik“ kiek netikėtai įveikė BC „Boom“ (2022 gegužės 15 d., sekmadienis, 21:57 val.)„Skroblų alėja ‒ 2“ patiesė BC „Boom“ ekipą (2022 gegužės 23 d., pirmadienis, 20:26 val.)Pavasario „Sportturas“ taurės 2022 „Mažosios taurės“ 1 ‒ osios vietos nugalėtojai „BC „Boom“ (2022 birželio 13 d., pirmadienis, 23:10 val.)Vakaro trileryje ‒ „Jaučakių“ pergalė prieš BC „Boom“ (2022 gegužės 22 d., sekmadienis, 22:07 val.)