Omega vs Kelių priežiūra (91:101)Pavasario „Sportturas“ taurė 2022 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2022 birželio 06 d., Pirmadienis, 19:10 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Kovingumu ir noru varžovus pranokę „Kelių priežiūra“ nugalėjo „Omega“ ekipą

2022 birželio 06 d., Pirmadienis, 21:03 val., peržiūros: 394

Pirmadienį, birželis 6 dieną, Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurė 2022, atkrintamosios rungtynės tarp šeimininkų – „Omega“ bei svečių – „Kelių priežiūra“.

Rungtynes geriau pradėjo svečių komanda, kurie surengė spurtą – 0:8 ir privertė varžovus paprašyti pertraukėlės. Nuo to momento atsigavo ir „Omega“ žaidėjai, tačiau dabar jie buvo priversti vytis varžovus. Sužaidus 5 minutes šeimininkai pasivijo varžovus ir toliau rungtynės vyko apylygiai – 21:28. Antrame ketvirtį šeimininkų žaidimas ir vėl buvo labai nepastovus, tuo tarpu priešininkai pradėjo rinkti taškus ir tolti nuo varžovų – 29:43. Likus iki ketvirčio pabaigos 2 minutėms šeimininkai surengė spurtą ir sumažino atsilikimą iki 9 taškų – 36:45.

Po ilgosios pertraukos „Omega“ niekaip nepavyko įveikti varžovų gynybos ir šeimininkai išlaikė 10 taškų pranašumą. Likus žaisti tris minutes svečiai surengė keletą sėkmingų atkarpų, kur komandas skyrė 15 taškų. Ketvirtame ketvirtyje „Omega“ toliau strigo, o svečiai vis tolo nuo varžovų – 77:91. Po minutės pertraukėlės svečių žaidimas atsigavau, tačiau jiems jau nepavyko pasivyti priešininkų. Šiandienos varžybas laimėjo „Kelių priežiūra“ komanda rezultatu – 91:101.

16 taškų

Puolime strigusi „ICE“ nusileido „Kelių priežiūra“ ekipai (2022 birželio 08 d., trečiadienis, 21:58 val.)„Kelių priežiūra“ sutriuškino „Spartos“ krepšininkus (2022 gegužės 17 d., antradienis, 22:32 val.)„Kelių priežiūra“ pavasario taurę pradėjo pergalingai (2022 gegužės 04 d., trečiadienis, 19:46 val.)„Kelių priežiūra“ rungtynių pabaigoje palaužė KA „Snaiperis“ krepšininkus (2022 gegužės 11 d., trečiadienis, 21:41 val.)Pavasario lygoje: „Krepšinio komanda“ įveikė „Omega“ (2022 gegužės 18 d., trečiadienis, 22:18 val.)„Kelių priežiūra“ nesunkiai žengė į finalą įveikdama nerezultatyviai sužaidusią „Jaučakiai“ komandą (2022 birželio 09 d., ketvirtadienis, 20:00 val.)„Pašušvys – Algilis Packaging“ iškovojo pergalę prieš „Omega“ (2022 gegužės 15 d., sekmadienis, 21:36 val.)„Alligator“ nesunkiai įveikė „Omegą“ (2022 gegužės 16 d., pirmadienis, 20:25 val.)Pavasario „Sportturas“ taurės 2022 „Mažosios taurės“ 1 ‒ osios vietos nugalėtojai „BC „Boom“ (2022 birželio 13 d., pirmadienis, 23:10 val.)„Omega“ užtikrintai susitvarkė su „Meistro kodu“ (2022 gegužės 22 d., sekmadienis, 21:17 val.)