Promatik vs Gemavila (51:74)Pavasario „Sportturas“ taurė 2022 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 gegužės 22 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Gemavila“ apturėjo lengvą pasibėgiojimą

2022 gegužės 22 d., Sekmadienis, 17:08 val., peržiūros: 293

Sekmadienį, gegužės 22 dieną, Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurė 2022 tarp šeimininkų – „Promatik“ bei svečių – „Gemavila“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Gemavila“ krepšininkai, per pusę pirmojo kėlinio įgydami dviženklį pranašumą jį vis didino, o šeimininkams leido įmesti tik 6 pirmojo kėlinio taškus – 6:22. Antrajame ketvirtyje keitėsi ne daug kas, „Promatik“ vis strigo puolime, o svečiai vis labiau tolo. Sužaidus 5 minutes šeimininkų komanda atsigavo ir sumažino atsilikimą iki 7 taškų – 25:32.

Antroje rungtynių pusėje „Promatik“ krepšininkai šiek tiek buvo atsigave puolime bei gynyboje, tačiau šeimininkai deficitą sugebėjo sumažinti iki 5 taškų ir vėliau vėl paleido žaidimą. Ketvirtame kėlinyje svečiai be gailesčio puolė varžovų krepšį ir užtikrintai atitolo nuo varžovų įmesdami 27 taškus per paskutinį rungtynių ketvirtį. Galutinis rungtynių rezultatas – 51:74.

6 rezult. perd.

„Promatik“ kiek netikėtai įveikė BC „Boom“ (2022 gegužės 15 d., sekmadienis, 21:57 val.)„Skroblų alėja ‒ 2“ rungtynių pabaigoje palaužė „Promatik“ pasipriešinimą (2022 gegužės 18 d., trečiadienis, 20:38 val.)„Alligator“ atsilaikė prieš kovingai žaidusius „Promatik“  (2022 gegužės 31 d., antradienis, 11:32 val.)„Promatik“ vos neišleido pergalės iš rankų kovoje prieš „Jaučakius“ (2022 gegužės 23 d., pirmadienis, 23:38 val.)„Jaučakiai“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Gemavila“ krepšininkus (2022 gegužės 15 d., sekmadienis, 21:13 val.)„Skroblų alėja ‒ 2“ lengvai nugalėjo „Gemavilą“ (2022 gegužės 09 d., pirmadienis, 20:22 val.)