Didvyriai vs Skroblų alėja ‒ 2 (50:61)Pavasario „Sportturas“ taurė 2022 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2022 birželio 06 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Skroblų alėja ‒ 2“ įveikė sunkiai taškus rinkusią „Didvyriai“ ekipą

2022 birželio 06 d., Pirmadienis, 21:40 val., peržiūros: 364

Birželio 6 d., Kauno TPMC sporto salėje buvo sužaistas Pavasario „Sportturas“ Didžiosios taurės pusfinalio susitikimas tarp „Didvyriai“ ir „Skroblų alėja ‒ 2“ ekipų.

Rungtynės abiem ekipom prasidėjo nereultatyviai ir tik kėlinio pabaigoje spurtu 0:8 „Skroblų alėja ‒ 2“ pirmą kėlinį laimėjo 10:18.

Antrajame kėlinyje „Didvyriai“, pasinaudoję užstrigusiu svečių puolimu, persvėrė rungtynių rezultatą 24:22. Visgi, kėlinio pabaigoje „Skroblų alėja ‒ 2“ pataikė tris tolimus šūvius, kurie leido įpusėjus susitikimui būti priekyje 27:31.

Trečiajame kėlinyje ir toliau tęsėsi nerezultatyvus abiejų komandų žaidimas, tačiau ir vėl kėlinio pabaigoje užsiautė M.Vitkauskas, kurio taiklūs metimai leido svečiams tolti dviženkliu pranašumu 41:51.

Lemiamame kėlinyje „Didvyriai“ dar sugebėjo sumažinti savo deficitą iki šešių taškų, tačiau Ž.Varna tritaškiu metimu uždarė šias rungtynes ir „Skroblų alėja ‒ 2“ keliauja į finalą. Galutinis susitikimo rezultatas 50:61 (10:18, 17:13, 14:20, 9:10).

Žilvinas Varna

„Skroblų alėja ‒ 2“ patiesė BC „Boom“ ekipą (2022 gegužės 23 d., pirmadienis, 20:26 val.)„Skroblų alėja ‒ 2“ lengvai nugalėjo „Gemavilą“ (2022 gegužės 09 d., pirmadienis, 20:22 val.)„Galera & Koalicija“ įtikinamai nugalėjo „Didvyriai“ (2022 gegužės 12 d., ketvirtadienis, 21:53 val.)„Skroblų alėja ‒ 2” sezoną užbaigė triumfu didžiajame finale (2022 birželio 10 d., penktadienis, 22:29 val.)„Skroblų alėja ‒ 2“ rungtynių pabaigoje palaužė „Promatik“ pasipriešinimą (2022 gegužės 18 d., trečiadienis, 20:38 val.)„Skroblų alėja ‒ 2“ sustojo puolime antroje rungtynių pusėje ir pralaimėjo „Jaučakiams“ (2022 gegužės 16 d., pirmadienis, 20:34 val.)Pavasario „Sportturas“ taurės 2022 „Mažosios taurės“ 3 ‒ osios vietos nugalėtojai „Didvyriai“ (2022 birželio 10 d., penktadienis, 20:11 val.)„Didvyriai“ pasiekė triuškinamą pergalę (2022 gegužės 18 d., trečiadienis, 20:39 val.)„Didvyriai“ po pratęsimo įveikė BC „Kikas“ ekipą (2022 gegužės 11 d., trečiadienis, 20:37 val.)