Kelių priežiūra vs ICE (64:51)Pavasario „Sportturas“ taurė 2022 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2022 birželio 08 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Puolime strigusi „ICE“ nusileido „Kelių priežiūra“ ekipai

2022 birželio 08 d., Trečiadienis, 21:58 val., peržiūros: 454

Birželio 8 d. Ringaudų pradinė mokyklos sporto salėje buvo sužaistos Pavasario „Sportturas“ Mažosios taurės 2022 ketvirtfinalio rungtynės tarp „Kelių priežiūra“ ir „ICE“ ekipų.

Rungtynės prasidėjo penkiais E. Karpavičiaus taškais iš eilės. Nors „ICE“ švelnino deficitą iki dviejų taškų, tačiau „Kelių priežiūra“ dėka dviejų tolimų E. Ramanausko tritaškių laimėjo pirmą kėlinį 19:13.

Antrasis kėlinys prasidėjo dviem iš eilės šeimininkų tolimais metimais, po kurių „Kelių priežiūra“ įgijo dviženklę persvarą 25:13. Per šį kėlinį „ICE“ sugebėjo pelnyti vos penkis taškus, o tuo pasinauodojusi „Kelių priežiūra“ tolo iki 39:18.

Trečiajame kėlinyje po A. Ščerbos metimų „ICE“ artėjo iki 43:39. Tačiau kėlinį šeimininkai užbaigė spurtu ir dar labiau tolo. Pasibaigus trečiajam kėliniui 53:31.

Ketvirtame kėlinuke „ICE“ pradėjo geriau pulti, ko pasekoje šiek tiek pavijo varžovus, tačiau didesnės intrigos neatkūrė. Galutinis susitikimo rezultatas 64:51 (19:13, 20:5, 14:13, 11:20).

9 taškai

Kovingumu ir noru varžovus pranokę „Kelių priežiūra“ nugalėjo „Omega“ ekipą (2022 birželio 06 d., pirmadienis, 21:03 val.)„Kelių priežiūra“ sutriuškino „Spartos“ krepšininkus (2022 gegužės 17 d., antradienis, 22:32 val.)„Kelių priežiūra“ pavasario taurę pradėjo pergalingai (2022 gegužės 04 d., trečiadienis, 19:46 val.)„ICE“ po pratęsimo įveikė „Sparta“ (2022 gegužės 31 d., antradienis, 22:49 val.)„Kelių priežiūra“ rungtynių pabaigoje palaužė KA „Snaiperis“ krepšininkus (2022 gegužės 11 d., trečiadienis, 21:41 val.)„ICE“ po sunkios kovos palaužė „Rimo & Patikima linija“ (2022 gegužės 15 d., sekmadienis, 17:33 val.)„Kelių priežiūra“ nesunkiai žengė į finalą įveikdama nerezultatyviai sužaidusią „Jaučakiai“ komandą (2022 birželio 09 d., ketvirtadienis, 20:00 val.)„ICE“ antroje rungtynių pusėje sutvarkė visus reikalus ir iškovojo pergalę (2022 gegužės 19 d., ketvirtadienis, 20:16 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „Valpainiai“ iškovojo pergalę prieš „ICE“ (2022 gegužės 22 d., sekmadienis, 20:46 val.)Pavasario „Sportturas“ taurės 2022 „Mažosios taurės“ 1 ‒ osios vietos nugalėtojai „BC „Boom“ (2022 birželio 13 d., pirmadienis, 23:10 val.)