ICE vs Niekam nereikalingi (76:67)Pavasario „Sportturas“ taurė 2022 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 gegužės 19 d., Ketvirtadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„ICE“ antroje rungtynių pusėje sutvarkė visus reikalus ir iškovojo pergalę

2022 gegužės 19 d., Ketvirtadienis, 20:16 val., peržiūros: 307

Ketvirtadienį, gegužės 19 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Pavasario „Sportturas“ taurės 2022“ rungtynės tarp D pogrupio komandų – vietos „ICE“ bei svečių „Niekam nereikalingi“.

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie pelnė pirmuosius penkis taškus šiose rungtynėse, tačiau vėliau susidūrė su dideliais sunkumais abejose aikštelės pusėse. Tuo pasinaudojo svečių ekipa ir spurtavo 16:2, taip įgydama jau solidesnį pranašumą. Per likusį kėlinio laiką niekas per daug nepasikeitė, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 14:24. Antrojo ketvirčio metu komandos ir toliau žaidė gana apylygiai ir keitėsi sėkmingais išpuoliais, tad skirtumas tarp komandų per daug nesikeitė. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 33:44.

Trečiojo ketvirčio pradžioje „Niekam nereikalingi“ krito į labai jiems nereikalingą duobę ir leido „ICE“ ekipai spurtuoti 11:1 ir taip grįžti į kovą dėl pergalės. Vėliau svečiai stabilizavo savo padėtį ir su savo varžovais kovojo taškas į tašką. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 54:54. Lemiamo ketvirčio pradžioje svečiai vėl krito į duobę ir aikštelės šeimininkai ketvirtį pradėjo spurtuodami 10:0. Tuomet keturis taškus paeiliui pelnė „Niekam nereikalingi“ ir „ICE“ ekipa buvo priversta panaudoti minutės pertraukėlę. Po jos, „ICE“ komandos vadovas, treneris, lyderis, siela ir dvasia Tomas Jonkus smeigė du ledinius tolimus dūrius paeiliui ir taip paklojo pamatą savo komandos pergalei. Galutinis rungtynių rezultatas 76:67.

9 taškai

„Niekam nereikalingi“ iškovojo lengvą pergalę (2022 gegužės 08 d., sekmadienis, 21:14 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „Valpainiai“ iškovojo pergalę prieš „ICE“ (2022 gegužės 22 d., sekmadienis, 20:46 val.)Nuo rungtynių pradžios pirmavę „Jaučakiai“ lengvai įveikė „Niekam nereikalingi“ (2022 birželio 08 d., trečiadienis, 21:14 val.)„Valpainiai“ po įnirtingos kovos palaužė „Niekam nereikalingi“ komandą (2022 gegužės 17 d., antradienis, 23:34 val.)„ICE“ po sunkios kovos palaužė „Rimo & Patikima linija“ (2022 gegužės 15 d., sekmadienis, 17:33 val.)„ICE“ po pratęsimo įveikė „Sparta“ (2022 gegužės 31 d., antradienis, 22:49 val.)Puolime strigusi „ICE“ nusileido „Kelių priežiūra“ ekipai (2022 birželio 08 d., trečiadienis, 21:58 val.)„Niekam nereikalingi“ įveikė „Kiką“ ir žengė į ketvirtfinalį (2022 gegužės 29 d., sekmadienis, 20:17 val.)